Kukaččí chov je zpět! (14.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    ahojky, dvě dekorace jsou na baha , tam je složíte dohromady s upgradem sklidíte zpět do lišty a můžete dát do stonku je to bahenní koupel a punková mise na baha a kukaččí máma a kukaččí vejce na farmě :music: tak ať se povede
     
  2. anna25nela

    anna25nela Pisálek fóra

    Tak jsem nechtěla kukačky dělat, ale stonek mě přinutil. Jen jsem zvědavá jak dlouho mi to bude trvat. Nemám moc SK tak se uvidí co stihnu. Přeji všem ať to hodně přeskakuje. :D
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tak som skúsil kukučky a z obyčajných sa vyliahla včelia ktorá bude strašiť do budúceho šľachtenia aj tými čo som mal z minula,lebo mi tých pred nimi veľa chýba.Verím že na budúce tie tri čo sú v stodole sa mi už budú hodiť.Ale to je ešte ďaleko ale nevadí.
     
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Nakonec jsem se pustila do kukaček,ale až později večer,abych mohla v klidu šlechtit.Zkouším mix a docela se daří.
    1x včelí kukačku mám z runy,ale získat ty nejvyšší bude asi těžký,uvidíme...:music:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/11/14
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  5. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Právě vyzkoušeno - pokud nejde vložit dekorace na stonek - píše to, že není v inventáři - a ona tam je, musí se dát na plochu, zbourat a pak už na stonek lze umístit. mousicka - díky za radu
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  6. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tak se povedl i přeskok na včelí,už chybí jen jedna na 6-tý úkol-stonek xD
    [​IMG]

    padla i druhááá jupí,mám stonek

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/11/14
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak po ranní otočce kukaček jsou 2 super přeskoky, hlavně ten jeden na tu nejvyšší :). Mám už hotový stonek s dekorací Punková Mise I (II). Teď se pustím do dalších 6 dekorací :p. Jsem zvědavý jestli to dneska a zítra stihnu ;).

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Hezký den všem přeji. Tak u mě opět se zázraky nekonají, jako v každém BB. Nechtěla jsem kukačky šlechtit, ale nápor na mě byl velký a tak jsem začala. Snad něco hezkého padne.
     
    Lyzarka a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  9. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Tak musím říct, že teda konečně do týmu přišel někdo, kdo umí přemýšlet o vydělávání peněz. Donutit nás stonkem dělat i ty první šíleně nevýhodné kukačky, to je lišácký kousek. Je vidět, že se někdo zamyslel nad tím, za jaké odměny lidé nejvíc plní akce a kolik jsou do stonku ochotni vrazit (reál nákup děsivého řádku). No, chytili i mne....:p
    Za nákup obrvelkého balíku a své zásoby SK jsem získala stonek a tři dekorky. Ovšem ty první kukačky, to bude větší problém. No já se nevzdávám, třeba to za falší SK dám - stejně mi to poslední dobou při BB vůbec nejde, ty kukačky aspoň trochu skáčou, a to dokonce i u mne.
    Jo a perlička - za získané TS vyskočily dvě stejné "krásy" jako za TS z poslední akce - oranž králíci a žluté kachní peří (plus teda krtek, dvě ještě čekám). Mám tyto dvě lahůdky přidělené natrvalo??:wuerg:
    PS - další dvě pro změnu ne TS, ale "podivuhodná svítání" - to teda sedí - žlutá angorská vlna a žlutá lanýžová farma. Dělá si ze mne někdo dobrý den???
     
    Naposledy upraveno: 15/11/14
  10. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Prvotní nadšení z přeskoků kukaček a celkém snadného získání řádku v nebi docela vystřídalo zklamání. Pro dekorace do stonku je třeba se prokousat všema předchozíma úkolama kukaček a to až do posledního šestého a ke všemu diamantovému úkolu. Takže pár SK ještě tento BB věnuji kukačkám, abych se dopracovala alespoň k jedné potřebné dekoraci a po ostatních dekoracích půjdu v dalších BB.
    RT to vymyslelo dobře, to se musí nechat.
    Kdyby šly alespoň ty kukaččí potvory získat na trhu.
     
    Mersi7, evca190 a michalka59 tohle ocenili.
  11. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak mne jeste chybi stovka usaku a dve vceli - doufam, ze plnenim jinych ukolu mi ziskam 30 hvezdicek a tim padem jednu vcelku ze stromu moudrosti...
    a jak uz nekdo konstatoval, pada to ve vlnach - jsou sklizne, kdy z 12 tulidomku jsou same praseci a jeden cumak. A pak jsou sklizne, kdy z prasecich je vcelka, ze zakladu treba tri punky atd :)
     
    evca190 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  12. Lupina78

    Lupina78 Rádoby autor

    Tak ještě jedna včelí a 12 zaječích a je hotovo. a hurá na staré úkoly :) Z Ts padly mývalové a oranžová angorská vlna.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  13. axamík

    axamík Perspektivní autor

    BB žádná sláva. Zatím jen samá genetika. :cry:
    Mám to vzdát, nebo bude líp ?
     
  14. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Kukačky jsou fajn zábavka, dělám je průběžně, co stihnu , to prostě stihnu. RT je dobrý lišák, když tam dal ten řádek s BBZ, to se mu povedlo. :p
     
  15. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    šlechtím převážně základní kukačky, občas je i nějaký lepší přeskok, ale co mi napadaly huňaté kukačky a už je nepotřebuju do úkolů k získání dekorací, tak je dávám do starých úkolů pro získání SK a doufám v přeskok.
    Z TS mi vypadla žlutá kraví mlékárna a oranžoví pštrosi.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  16. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný den všem šlechtitelům,dřívější kukaččí akce jsem nedělal ale ta dekorka na Baha není špatná udělám jenom tu první ta druhá se mi nevyplatí myslím že zas takový velký rozdíl není jestli 350bbz nebo 400bbz.
    A magiský stonek nechci sice mám 2 včelí ale zase nemám ty předešlé tak asi.
    Přeji všem hodně přeskoku.
     
  17. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Musím se taky pochlubit ;), jak jsem včera psala, že u mě jde šlechtění kukaček podle genetiky, tak už to neplatí, dnes na mě ze základu, kromě huňáče, vyskočila i zaječí :D, tý jo, to je ale přeskok xD xD ;)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  18. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak jsem se nechala přemluvit a šla do kuku... já jsem tak blbá, něco se mi povedlo, ale pak jsem zkusila risknou a dala 2x punk a 2x knírač... co myslíte že vyskočilo? 1 punk a základ, ach jo....
     
  19. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Kukačky mne chytly, už jsem udělala řádek v nebi, mám ze všech růžovky a teď čekám až mi manžel z města přiveze paysafecard a koupím si obr. balík a dodělám poslední dva úkoly z úplně prvních kukaček. To znamená, že budu mít kompletně hotový řádek v nebi a aktivovaný. Už se těším. Doufám, že v obchodě nebudou mít zavřeno, to bych se těšila zbytečně. Jinak přeskoky celkem jdou, mám i ze základu včelí kukačku, což mne potěšilo. Zbyly mi celkem dvě, tak se budou hodit na příště.
    [​IMG]
    Akorát jedna věc by mne zajímala, proč se pořád kreslí včely se žlutočernými pruhy? Vždyť je mají hnědočerné, tohle jsou vosy.
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Hned jak byl videt radek ve stonku tak bylo jasny ze to chce vsechny dekorace... tak proto jsem hledal ktery a kde... no a napsal jsem si ktery ukoly udelat :
    1abc 2a 3abc 4a(bc) 5a 6abc
    1abc 2a 3abc 4a(bc) 5a 6abc
    1abc 2a 3abc 4a(bc) 5a 6abc
    1a 2a(bc) 3abc 4a(b) 5abc 6abc

    Ty cisla jsou ukoly, pismena v nich tri stupne... v zavorce ty co si myslim ze se casem daji udelat taky... no akorat to chce trochu stesti, kukacek mam furt stejne a obavam se ze spis budou navratilci zvysovat pocet, az budu proslechtovat do nejvyssich... zatim jen jedu zaklad a nechavam to nahode...
    Cilem je stonek cisty a dekorace na ostrov s BBZ, dalsi az priste...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.