Kukaččí chov je zpět! (14.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nettie13

    Nettie13 Zelenáč fóra

    bude i babyboom?:)
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    BB by mel byt uz ted :)
    mam pres 17000 kuku, nikdy jsem neslechtil, takze prohlidka ukolu ukazala ktery potrebuju na stonek a ted jen aby to skakalo!
     
    alexandrakerulova00 a Mersi7 tohle ocenili.
  3. Lupina78

    Lupina78 Rádoby autor

    tak rozjezd jako ze sna. ze 4 obyč padla rovnou včelí :) jen tak dál a budu to mít zítra hotové :D
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Mersi7
    Tak to je pořádná náhoda :D.

    Nettie13
    Ano, babyboom už je :).

    ja-pe
    Vysosaný? Jedeme non-stop :D. Aspoň nebude o víkendu nuda ;).
     
    skalara.v, Mersi7 a evca190 tohle ocenili.
  5. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Zatím žádný přeskoky jen genetika :cry:
     
    jaji tohle ocenil(a).
  6. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Proč nejdou prodávat a nakupovat jako ostatní šlechtěnci?
     
    maja.rada tohle ocenil(a).
  7. Betty

    Betty Pisálek fóra

    Tak vidím, že nás RT dostal. Zatím jsem taky nikdy kukajdy nešlechtila, ale stonek na BBZ je lákavý. Tak se uvidí co toho našlechtím. Chtěla jsem dokoupit nějaké parfémy, ale cena mě také překvapila, nejnižší cena 228 kr. :eek: To je mazec, ještě nedávno byla kolem 30kr.
    Tak ať do aspoň pěkně přeskaje!
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Haló modici, dejte prosím do reportu,že RT vzkazuji,aby si takový BB nacpali do špic.
    Základní zpět, mě vrátí i Runa,nehledě k tomu,že toto jsou bezcenná vypadávátka.

    [​IMG]
     
  9. leonora200

    leonora200 Zelenáč fóra

    Ahojky,ještě jsem kukačky nešlechtila,chci dnes začít a potřebovala bych poradit.V družstvu jsem na dodávky šlechtěných kukaček našla dva úkoly a potřebovala bych poradit kterým je výhodnější pro mě začít.Děkuji zkušenějším hráčům za radu.
     
  10. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak nevím jestli s kukákama v akci vůbec začínat, ač jsou párty lístky, SK i stonek v odměnách.... no nevím, stále se sama se sebou v tomhle peru :-(
     
  11. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    kometak96...no to teda je a musela jsem udělat hned foto:D
    Jinak ještě potřebuju jednu včelí kukačku a budu mít červenou výrobnu a růžovku a pak pojedu celé úkoly...stejně jako minule...kukajdy mi jdou lépe než obyč zvěř:music:
     
  12. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    koukam, ze uz priskrtili i kukacky - zatim vzdycky tak pulka preskocila... a ted nic :-((
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  13. trpaslik

    trpaslik Pisálek fóra

    Tak já mám asi vánoce , z párty lístků 100% do stodoly a 50% krejcarů a to ještě nešlechtím . Kukačky se dnes snaží . Stonek je dobré lákadlo . Krásné šlechtění přeje trpaslík
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  14. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Kolik budu asi potřebovat SK při genetice.Runa byly vyhozeny hvězdičky a BB stojí za nic čím dál víc
     
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak dneska jedu v podstatě jenom kukačky. Zatím prošlechtěno něco kolem 130 SK a není to žádná sláva. Toto jsou 2 nejlepší přeskoky, jinak nic moc, ale doufám, že se to ještě rozjede :D.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    mne sa zdarila az 1 punkova kukucka,no ale casu dost :)
     
    Mersi7, Lyzarka a kometak96 tohle ocenili.
  17. -ex007-

    -ex007- Zelenáč fóra

    možná jsem b...j, ale nejde mi umístit punkova mise na stonek
     
  18. tibuxy

    tibuxy Pisálek fóra

    Tak to sa mi este nestalo, akcia hotova a pocet SK rovnaky, ako na zaciatku slachtenia... Akurat mi nejdu vlozit dekoracie do stonky, ma niekto iny rovnaky problem? Dekorky mam v inventari obidve (I + II), ale napriek tomu mi ich nejde vlozit... :(
     
  19. evca190

    evca190 Vážený autor

    tibuxy myslím že se psalo, že ty dekorace musíš nejdříve posadit na sebe na ploše a pak je zbourat a teprve potom půjdou dát do stonku. Snad se nemýlím :music:
     
    Mersi7 a kometak96 tohle ocenili.
  20. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    tibuxy:
    dekorace by měly jít dát na stonek složené - je to tak napsané.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.