Kukaččí chov je zpět! (14.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Krásný večer...tak včera jsem nestihla dotáhnout kukajdy až do konce,protože v sobotu i v neděli jsem byla v práci tak jsem neměla tolik času na šlechtění...a tak jsem se pokusila šlechtit ještě dnes a počítala jsem s genetikou,ale skákalo to jak o život a nemohla jsem našlechtit kníratého...vždy to přeskočilo:D...nakonec jsem došlechtila úplně všechny úkoly s kukajdama a jsem opravdu štastná....tak včera jsem po celé farmě hledala mámu která si válela šunky na ostrově a dnes konečně vše dodělala....jinak skládání dekorek...pak bourání a ukládání do stonku bylo opravdu otravný a souhlasím s tím aby příště byli dekorky vymyšleny tak aby byli rovnou složené,protože lítat z jednoho parku do druhého mě opravdu nebralo;)
     
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Kdo ví, jestli s těmi dekoracemi a jejich skládání byla myšlenka už od začátku ;) Já budu pokračovat příště. Mám 4 dekorace, z toho jen Punkovou ve II (ta už mi na Ostrově dává BBZ)
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak kukuciek mam este 21 359,hunaty kukuci mismas -33,vcelia kukucka-4,usata kukucka-12,maskovana kukucka -16,takze celkom dobre rozmnozene do dalsej akcie,len som zvedava ci odmeny budu stat za to :D,keby tak sa darilo aj pri inom slachteni :inlove:
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Kuku nestihacka, ze bych jeden domek dal a jen tak to testnul?
    No dal jsem TS (mix ruznych casu) a podle ocekavani odpad...
    Zabicky uz druhe (to jde a budou se hodit na vymeny), koz oranzovych plno, kone cerveny dobry, ale nepotrebuju...
    No ale pekne se mi hnulo z ukolu z Baha, polozil jsem vsechny dekokory a priste az je budu hledat, tak snad je na Ostrove najdu :)
     
    Mersi7 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  5. kt-mr

    kt-mr Pisálek fóra

    budou kukačky po páté? pro nás pomalejší, co nestíháme a taky toužíme mít magický stonek ... :)
     
  6. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj kt-mr,
    tak toto bohužaľ nevieme ani my kedy bude, rt nám také veci neoznamuje dopredu. Treba veriť, že áno :)
    Prajem peknú hru.
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    mousicka: Tak teď tedy nevím jak mám přesně chápat tvou odpověď že to jako FM nevíte? Jako tvou neznalost, nebo nepravdivost ofi oznámení zde na první straně od BA kde se jasně píše:
    Upozornění!
    Tento úkol je sice dočasný, akce “Šlechtění kukaček” se však pravidelně opakuje. Pokud tedy nestihnete úkol dokončit, budete mít tuto možnost při příští šlechtící akci. O dodané kukačky nepřijdete, budete v úkolu pokračovat tam, kde jste skončili. Všechny zbylé kukačky (základní i vyšlechtěné) zůstanou ve stodole pro příští kukaččí akci.

    V případě, že úkol stihnete splnit celý, při další akci se vám tento již znovu neaktivuje. Nezoufejte však, pro všechny hráče (tedy bez ohledu na to, zda budou mít tento úkol splněný či nikoliv) spustíme při příští akci další úkol.

    Neber to osobně, ale v tom případě bych tedy rád věděl co je pravda?

    danda: však jsem psal, ať to nebere osobně a vím že se může splést nebo nepřesně vyjádřit každý..... však za to BAN nedávám :-D kt-mr se ptal(a) jestli budou ještě vůbec (zda je bude moci ještě dodělat) a ne na konkretní termín..... aspoň já to tak pochopil. A na to se dalo odpovědět že ano. Hlavní je, že jsme si to vyjasnili a kuku budou i popáté, ikdyž nevíme kdy ,-)
     
    Naposledy upraveno: 17/11/14
    tenista99 a pusinka2011 tohle ocenili.
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    zdravím Casey, i moderátor je jenom člověk a člověk je tvor omylný. Další akce budou, ale rozhodně nevíme kdy přesně a to neví ani administrátor ani moderátor fóra. Tak to myslela i moderátorka. Že nezná přesné datum, kdy nás kukačky zase navštíví. Nic víc v tom nebylo.
    A upřímně, může se stát naprosto cokoliv, takže informace "měli by být" je v danou chvíli to nejpřesnější. Ale NIKDO nemůže vědět do oznámení přesného data, co může v této hře nastat.

    danda-vnovis

    PS: já bych jen nerada, abyste si nemysleli, že moderátor je tady ten zlej s bičem v ruce :) o nic víc mi nejde a že se s námi o informace vývojáři nepodělí
    Všem příjemnou hru
     
    Naposledy upraveno: 17/11/14
    Witchy.D, mousicka a tenista99 tohle ocenili.
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    casey27 myslim,ze mousicka odpovedala,ze nevie kedy [teda den] bude
    a pri tom padani tych kukuciek si myslim,ze to bude skor ako sa nazdame ;)
     
  10. maky9

    maky9 Pisálek fóra

    Ahoj, zatím jsem našla odpověď jen o Kukaččím chovu, ten se bude opakovat, ale platí to pro všechny 4 úkoly s kukačkami? Objeví se příště všechny 4? Děkuji za odpověď.
     
  11. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    maky9 Ano, nedokončené úkoly se objeví vždy znovu, to co jsi splnil ti tam zůstane a můžeš pokračovat dál
     
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  12. lisica63

    lisica63 Pisálek fóra

    Ahoj,mám všichni dekorace,ale na stonku mí to píše,že je nemám,jak tomu rozumět?
     
  13. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    a složil/a sis je nejdřív na ploše a zboural/a?
     
  14. lisica63

    lisica63 Pisálek fóra

    ne,mám je v liště
     
  15. sharyk

    sharyk Zelenáč fóra

    Ahoj, mam stejny problem jako lisica63, dve z nich mi jdou umistit jak na pole tak do stonku, ale zbyle dve ne, co s tim ? diky
     
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte lisica63 a sharyk,
    dekorácie si najskôr musíte dať na plochu-najskôr I a potom jeho upgarde, potom zbúrať a až potom sa vám budú dať umiestniť do stonku. Peknú hru
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  17. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Tak jsem se doplazila k aktivaci stonku - mám všechny dekorky, ale teda na první úkol nebudu vzpomínat v dobrém - samé přeskoky na včelí (či jakou - tu poslední) kukačku a přitom tam bylo potřeba 15 punků. Nakonec se mi vyplatilo kříženi 3 brýlatých a 1 ušaté - tam to vždy vyšlo na punkukajdu. Kukačky nechci dlouho ani vidět xD
     
  18. Linnhe

    Linnhe Pisálek fóra

    Akce u konce :) Ja osobne som skončila už pred dvoma dňami, nakoľko mi došlo SK a keďže sa nemám kam ponáhľať a akcia sa bude opakovať, tak som ani nejako nezúfala a nedokupovala. Podarilo sa mi splniť úloh celkom dosť, čo som ani vo sne nečakala, hlavne za to vďačím akcii Baby-boom a taktiež obrovskému množstvu kukučiek, ktoré mi vypadávali. Snažila som sa dať čo najdlhšie trvajúce výrobne, ale mierne som sa aj tak bála, že to bude ako pri iných veciach vypadávacieho charakteru, chvalabohu nebolo a vždy bolo čo šľachtiť :) Takže suma sumárum som spokojná a teším sa na ďalšie opakovanie :)
     
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Ještě mi toho chybí dost do splnění, předchztí jsem nestíhala, tak snad až příště
     
  20. Galejka

    Galejka Zelenáč fóra

    Prosím Vás,na stromě moudrosti jsem si aktivovala chov kukaček,ale k dispozici je nemám,nevíte jak to s nimi je? Moc děkuju
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.