Zpětná vazba Který systém adventního kalendáře byl lepší?

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajda361, 9/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Který systém adventního kalendáře byl pro Vás přijatelnější?

Anketa uzavřena 31/12/14.
  1. Hledání denních bonusových kódů na herním fóru.

    3.5%
  2. Běžný kalendář ve hře, kdy stačilo denně otevřít jedno okénko.

    22.8%
  3. Současný model, kdy k běžnému dennímu kalendáři byly přidány bonusové položky.

    73.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Asi nejvíc mi vyhovuje ten letošní - stejně sázím a sklízím každý den, tak zvládám vybírat i ponožky. :D Bonus za vybrané ponožky je super.
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  2. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    take se mi prijde anketa trochu "nefer", protoze nezminuje ony okolnosti - nejvic se mi samozrejme libi moznost bonusu, ale pokud si mam vybrat mezi bonusem s oteviranim za FL a beznym, volim bezny...
     
    jaji tohle ocenil(a).
  3. paollo1974

    paollo1974 Zelenáč fóra

    varianta B byla asi nejlepši když C má výhody v bonusu tak mám dotaz nebo nápad když nepřijde si vyzvednout ten den aby nic neplatil další ale stratil možnost bonus dárku pokud by to byl takový problém pak bych volil C variantu
     
  4. PeS

    PeS Pisálek fóra

    C ale s vyhradou, ze nakup za floreny po nevyzvednuti v dany den se mi nelibi...
     
    jaji tohle ocenil(a).
  5. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    asi by se mi nejvic libila varianta adventniho kalendare s bonusem, kdy se muze otevirat kdykoli, ale bonusovy darek, pokud si clovek neotevre vsechny predtim v dany den, jen za floreny...
     
  6. tvojeu4444

    tvojeu4444 Nováček fóra

    No já vůbec nevím ani k čemu to je chce to po mě nějaký floreny kterých mam nějak kolem 20 ale nevím jak dostanu další mozhl bych poprosit abyste minějaké přidali Děkuji. Michal
     
  7. jaji

    jaji Vévoda fóra

    hlasuji pro běžný B, protože i když byl bonus velmi příjemný - jsou někdy okolnosti, kdy si dárek v den vyzvednout nemůžeš a pokud ho chceš druhý den, musíš si ho koupit - tak tato varianta není fajn. Pokud chci někoho obdarovat, neměla bych to podmiňovat nákupem - v reálu to také přeci neděláme ;) dárek prostě obdarovanému předáme později, až se uvidíme ;)
    proto jsem pro variantu B, pokud se "nevylepší" varianta C ;)
     
  8. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Mně se varianta C moc líbí. Bonusy jsou skvělé. Jen to dokupování je trošku mimo vánoční atmosféru. Přesto mne tato varianta nadchla nejvíce.
     
  9. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Líbí se mi varianta C, ale místo florenů za promeškaný den, bych volila snížení počtu kusů bonusu např. SK poměrně k promeškaným dnům (1den -15%, 2dny -30% ... a ať má BP radost: za floreny bonus vrátit na 100% ), ale denní dárky si moci vyzvednout bez poplatku kdykoli, když už jsou to dárky. V nejhorším případě by pak člověk měl 24 dárků k otevření pod stomečkem a žádné nebo malinké bonusy(které by si mohl doplatit).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.