Zpětná vazba Který systém adventního kalendáře byl lepší?

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajda361, 9/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Který systém adventního kalendáře byl pro Vás přijatelnější?

Anketa uzavřena 31/12/14.
  1. Hledání denních bonusových kódů na herním fóru.

    3.5%
  2. Běžný kalendář ve hře, kdy stačilo denně otevřít jedno okénko.

    22.8%
  3. Současný model, kdy k běžnému dennímu kalendáři byly přidány bonusové položky.

    73.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím Farmáři,

    napadla nás otázka ohledně adventního kalendáře. Od roku 2010 bylo vyzkoušeno několik systémů kalendáře a který byl vlastně pro Vás lepší

    1) Hledání denních bonusových kódů na herním fóru a na fan stránkách hry.
    2) Běžný kalendář ve hře, kdy stačilo denně otevřít jedno okénko.
    3) Současný model, kdy k běžnému dennímu kalendáři byly přidány bonusové položky za otevření jedné řady dárků a na Štědrý den i bonus za otevření všech políček kalendáře.
     
  2. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den..:)
    nejvíce se mi líbil první Adventní kalendář, který byl jako první...tudíž bod č.1 a hlasuji za něj. Možná i proto, že jsem jej zažila v roce 2010 na foru. Mělo to své kouzlo, tajemno i čaro a zároveň se muselo trošku hledat a né jenom staticky kliknout a přijmout odměnu.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  3. *mermaid*

    *mermaid* Pisálek fóra

    Mně se líbí současný model - kdo by nechtěl dárek navíc. Jen to grafické pojetí není dle mého gusta, otevírání okýnek je mi bližší než ponožky na šňůře (těch mám při každém praní dost a dost... :D). Hledání kódů na fóru zní zajímavě, jenže já jsem hlava děravá a zapomněla bych, že mám něco hledat, a dárečky by mi utekly... :p
     
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tento model adventního kalendáře je super :):):)


    Farmeráma 95 - Farmeráma 211
    farmařím od listopadu 2010
     
  5. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Já si na hlasování počkám do příštího roku.
    Třeba zase dají letošní model, inovovaný o možnost otevřít si okénka (či fusakle), kdy budu chtít a né podle mého florenového konta.
    Nemám rád když mě někdo do něčeho nutí,ani do denního přihlašování.
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ja mam rada darceky,je mi uplne jedno ake :),ci v okienku alebo v ponozke
    nepaci sa mi len to,ze ak zabudnem si vyzdvihnut darcek musim toho roku za to platit,este som nezabudla,ale co nie je moze byt :p
    je mi luto len tych co nemaju nazvys floreny a tym padom si nemozu odmenu vychutnat :cry:
    a hlasovala som za obycajny kalendar ;)
     
  7. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    ahojte..tak ja som hlasovala za bezny kalendar,,za B...vobec nepotrebujem darceky naviac,,,len ked naozaj niekto nestihne farmu do 24h, aby si vybral adventny darcek a na druhy den si ho musi zakupit....premna to dojde chore...ked ma niekto obdaruje ,,adventny cas s darcekom...a ja ho v ten den nerozbalim,,na druhy den mam za neho zaplatit?????nehnevajte sa namna ,,ale to nejde dokopy v adventnom case....to ako keby mi Jezisko 24.12 nadelil pod stromcek darceky a mna zmohla stedrovecerna vecera a chcem si ich rozbalit rano 25.12...ale uz nemozem ,,musela by som za ne zaplatit??....tak s mojej strany tento system C,,urcite nie,,a ten prvy som na farme nezazila,,ale ten by bol premna prijatelnejsi,,len neviem ,ako dlho sa to na ten urcity den drzalo na fore...

    omluvam sa,,ale moj nazor...ja radsej skromnejsie a nic naviac,,ale bez stresu a s radostou..a nie co som stihla alebo nie...a hlavne predvianocnom case,,ked je sami zhon v domacnostiach na prichod pokojnych vianoc....
     
  8. sksima

    sksima Perspektivní autor

    Tak podľa mňa je najlepší ten čo je teraz - s bonusovými darčekmi ale nepáči sa mi na ňom, že keď niekto nestihne otvoriť tak si musí zaplatiť. Mali by to zrušiť. :(
    sksima
     
  9. prasiatkoBaby

    prasiatkoBaby Zelenáč fóra

    Ahojte, ja som zažila aj prvý adventný kalendár, a ten bol super. Hľadanie bolo zábavné a všetci si navzájom pomáhali...bolo to také adventné a vianočné :)
     
    Julinka11 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  10. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Má drobnost hlasuje pro B, hned vám to barvitě vysvětlím.
    Hledání na fóru a fan stránkách: Tuto éru jsem nezažil, to se přiznám a netrápí mne to už jen z důvodu, že bych při hledání "musel" číst věčné kňourání věčně nespokojených uživatelů, protože by se kódy objevovaly "náhodně" a ne každý chodí na takové stránky.
    Současný model: Nepotřebuji dárky navíc, nejsem náročný jako zdejší uživatelé.
    "Platby" za pozdní vyzvednutí bych nezavedl a to jakéhokoli modelu.
    Jo, jsem zastánce tradic, alespoň nějakých. 8)
    Uff, už jsem se vyzpovídal, díky.
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Hledání na foru je hrůza.To je na fantasy a když někdo nemá facebook jako já tak vysloveně čeká jestli někdo dá kod na forum a někdy ho také nikdo nedá a pak mám smůlu.Ted je to nejlepší je ni jedno jestli s dárkem navíc nebo bez dárku navíc.I když vše co je navíc a je za floreny se hodí.
     
    babioli, -Kuteno- a nanyblacks tohle ocenili.
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    1. Nevyhovovalo. kdo chodí do práce a má rodinu, nemá tolik času aby lítal ještě po fóru a hledal hesla.

    2. Vyhovoval. Systém kdy jsem otevřel 3 dny staré okýnko a dárek jsem si nemusel " kupovat " je nejjednodušší.

    3. Neutrální. Pokud je bonusový dárek k získání jen za celou řadu ponožek a nedostanu jej když mi jedna chybí, je sice divný způsob, ale když je někdo schopný se každý den přihlásit, tak proč ne. Když dárek nedostanu protože jsem jeden den vynechal, tak je mi to tak nějak jedno. Pár BZ, nebo BBZ, mi je stejně v mém levlu na nic.

    Nehlasuju. Mám stejný názor jako Baroland : " Nemám rád když mě někdo do něčeho nutí,ani do denního přihlašování. "
     
    notes72 tohle ocenil(a).
  13. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Líbí se mi letošní kalendář, je to tak trochu jiné než to bylo předtím a bonusy jsou super!!! Krásný adventní čas a proto hlasuji pro č. 3..
     
    janar53, JOKO1313 a lacrima tohle ocenili.
  14. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Zdravím, hlasovala jsem pro 3. model," já prostě miluju adventní kalendáře - už od plenek". Mám ráda překvápka, a když je jedno navíc tak není co řešit.[​IMG]
     
  15. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Hledání kódů bylo zábavné,jen troch na úkor pracujících lidí.Ne všichni jsme měli tolik času na běhání po fóru.
    Díky tomu loňský kalendář byl výhodnější - i když nebyl čas v daný den zajít na farmu,byla možné získat odměnu.
    Což v letošním možné není a díky tomu přijdete i bonus. Zkrátka si v tom Vánočním zmatku musíte najít chvilku k zaběhnutí na farmu - což trošku kazí dojem k vylepšení loňského kalendáře.
     
  16. evalumar

    evalumar Vévoda fóra

    Hlasovala jsem pro třetí možnost, tedy současnou formu, ale s výhradou. Myslím si, že chtít po někom, aby si zaplatil za přístup k dárku, když se mu nepodařilo včas některý den přihlásit, je neslušné. Pokud už teda máme činit nějaké "pokání", že jsme měli "áčko", tak třeba dodávkou něčeho, co jsme vypěstovali, vyrobili, či odchovali. Realné peníze bych do toho nemíchala, to celou věc degraduje.
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    • Porušení VOP
    Zcela souhlasím s evalumar, bonusové dárky jsou sice super, ale na za cenu reálných peněz. Jsem z těch, kteří mají velmi málo volného času, někdy musím poprosit někoho z příbuzenstva, aby mi dárek vyzvedl a to mi moc příjemné není.
     
  18. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Druhá varianta tak jak to bylo minulý rok mi bohatě vyhovovala, jsem nenáročná.
     
  19. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Mně se líbí letošní adventní kalendář, ale dokupování za Fl. je přehnané. Ne každý může denně k počítači, nehledě na různé poruchy např. vlivem počasí, selhání sítě apod. (nepočítám zaracha - to je vlastní vinou).
     
    SelkaJarus70, rampusak a AsDYxC tohle ocenili.
  20. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Líbí sa mi letošní,ale proč když s neakých důvodú to jeden den nestihnu už zas se má platiť?
    To mi k adventnímu kalendáři neak nesedí v čase vánočním.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.