Krok v čase (12.9. - 18.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vypadavatka klasicky dobry, ne takovy rekordy jako bych dostal z nejakych obrstromu, ale i tak jsem spokojenej...
    Jen co ta zpravicka, ze to chce vic rakosi nez je napsano?

    Vypadavat ma 175 vapence/den, v tuto chvili ma byt 34 ([0.ukol]+34 ) nebo chybet 1016, mam 157 (chybi 893 ), mam 14% hotovo.
    Stav rakosi : idealne 423 kusu (2235/den ), mam 412 z 13410 (3% ).
    Zatim uplynulo 3% casu, zbyva 139 hodin.
     
  2. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím všechny,
    až budete dodávat, kontrolujte si kolik se vám odčítá. Odčítá se mi dvojnásobek rákosu a vápence taky víc. Psala to tu už Krakoramaja a já jsem už taky psala na podporu. Jinak plodiny to po mně chtělo ty nejvyšší (begonie, květák, karafiát v počtu 200- 300 kusů.
     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    No po mně to chce olověnec a ne zrovna málo, jestli to tak půjde dál, nebudu plnit a radši vydělám pár mega krejcarů.
     
    bukotesko, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  4. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Do akce jdu jako už asi ze zvyku zatím 109 vápence 3 plochy už valí rákosí no zatím to chce jak naschvál begónii které mám málo ajaj no uvidím co dál tak všem ať to frčí na pohodu i ty padátka se někde netoulají a hlavně ať není moc velký průvan ve stodolách a něco tam zbude ...:p:p;)Janča
     
  5. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Hlasim rovnaky problem, tiez mi to odpocitalo viac plodin a vapenca, ako je povodne uvedene v ulohe.... Skusila som kontaktovat podporu, tak uvidime....Dufam, ze nebudeme musiet robit screen pred kazdou dodavkou do ulohy....:music:

    Ahoj Mamba, tak len dufam, ze sa to nejako vyriesi.....


    EDIT: Tak uz je ofi, ze zajtra by mal prebehnut opravny script a plodiny by mali byt vratene na ucty....
     
    Naposledy upraveno: 12/9/16
  6. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak Egypt a Řím v 1.úkolech, co jsem se jen tak koukla, docela dobrý, ale středověk po mě chce v 1.! úkolu 48 prasat, co budou chtít dál, to jsem teda zvědavá, vypadalo to na docela pohodovou akci, ale takhle ?-.-:( A když čtu ty problémy s dodávkami ..ahoj Duno!:)
     
  7. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Zdravím, tak som vybrala 3 plochy a zisk 120 vápenca + 6 darčekov, ešte 2 plochy mám zbierať asi za 10 minút, mám tam pór, tak snáď 60 padne. Sklamali stromy, nemám žiadne XL a XXl, ale padlo tak 15 kúskov, čo inokedy dvojnásobok. Budú musieť ísť na deň dlhodobky, ešte že štvrtok máme v práci voľno - je sviatok, čo sa na farme nedá povedať. Fajn hru.
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím. I když nejsem zítra doma a farma si odpočine , s padátky jsem na tom celkem dobře, rákosí se také má k světu, co víc si přát . Do úkolů jsem naštěstí nedodávala , většinou to tam házím vše najednou.
    Není těch chyb poslední dobou nějak moc ? Co akce, to nějaký problém. To bude asi tím
    vedrem...
    xD
     
  9. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja mam na akci cas, jsem na neschopence se zanetem ledvin, ale kdyz vidim ty pocty zvirat, co nekteri pisi, nevim nevim
    po me to zatim chce jen 7 bobru, tak uvidime, co bude dal
     
  10. -XFarmářX-

    -XFarmářX- Perspektivní autor

    Pěkný podvečer farmáři, tak do akce samozřejmě jdu, ale už teď mám z toho hlavu jako kopačák.:eek: No opět naše "oblíbená" padátka a nepadaj a nepadaj, potvůrky. Na noc jsem dala karafiát a přiznám se, že jsem tuto akci zazdila :cry:a začala tušit až po příchodu z práce v 15 hodin, no nevadí, padlo zatím 104 vápenců:mad::mad:což je hodně málo. A stodola už teď pláče:cry:, když to tu tak čtu, nevím, nevím jestli budu mít dost všeho na splnění akcí8). Je těch útoků na stodolu poslední dobou strašně moc a ta moje stodůlka už nestíhá a ceny na trhu jsou astronomické. >:(Dnes ještě rozpěstuji a uvidíme jak to půjde dál, třeba nás padátka překvapí a budou padat, no požadavky na stodolu stejně neovlivníme.xD
     
  11. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Nakoniec mi to dalo 188 vápencov, čo je vynikajúce číslo. Do rána dám akčnú trstinu a na deň zase pór. Búrať stromy nebudem, tak to musím 8x otočiť, ale štvrtok a víkend to istí, len aby bolo dosť vápenca. Z náhodných to odo mňa chce vavrín 366, javorová šťava 9 - stromy problém nebudú, prasiatka 48, ale po tých problémoch, čo tu popisujete, si počkám, než budem dodávať. Držím päste, aby Vám to dobre dopadlo a nebudete ukrátení.
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Pajda už vydal prohlášení, že zítra bude proveden opravný skript. Tak už to dál bude snad v pořádku.
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jak je dobré mít trošku trpělivosti a dodávat, až když mám napěstováno a vypadáno, já to tak dělám povětšinou, málokdy dodávám předem. Takto se vychytají chyby a já mám stejně pak během minuty, dvou hotovo a napěstuji si tak akorát, aby moc nezbylo. Při dodávkách se to špatně počítá a musím hlídat kolik čeho chybí a to já nerada
    ;)
    Duna.duna to mne nenapadlo, ale mám výhodu plné stodoly;) tak to neřeším
     
    Naposledy upraveno: 12/9/16
  14. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Pravdupovediac aj ja zvacsa dodavam, az ked mam vsetko napestovane a napadane, ale pri tejto akcii som urobila vynimku vzhladom na nahodne plodiny, ak by trebalo nieco dopestovat, aby som nemusela kupovat na trhu....
     
  15. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pro dnešek končím. Na noc zasazeny dlouhodobky - narcis + mochyně a zítra budu pokračovat.
    Zatím mám:
    rákosí - 2 367
    vápence - 207
    Do úkolů budu dodávat, až vše napěstuji. Pokud budou chybět padátka, dlouhodobky to jistí.
    Pěknou hru a hodně štěstí.;)
     
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Pro dnešek jsem dopěstoval. Na noc jsem dal na farmu karafiáty a na baha cukrové melouny a jsem zvědavý na ranní sklizeň ;). Stav po prvním dnu akce je dobrý, takže by to mohlo být v pohodě bez žádného spěchu, hezky v poklidu :).

    [​IMG]
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem si nespocital ze budu mit jen 635 kusu, no jasne ze 9*10=90*7=630+5 behem nulovyho poctu, ale to az klesla teplota pod bod varu, jinak se to neda...
    SH tedy byl jen na prvni davku, mozna chyba, ale stejne nedam vic nez 3 otocky za den, ale 8 by jich melo stacit...
    Do ukolu jsem nedal nic, tak doufam ze skript nebude mit vedlejsi efekty :)
     
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Hvězdiček není nikdy dost, vždy se hodí, tak budu také tuto akci plnit kvůli řádku a také proto, že jsem zatím žádnou akci nevynechala a všechny jsem dokončila, pravda některé s odřenýma ušima!!! Zatím mám rozpěstováno a 166 vápenců, pro začátek dobré a uvidíme, jak to půjde dál! Pěkný večer!:p:p:p
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mám problém, že nerozeznávám, co po mně u rostlin ta náhoda chce. Napřed jsem myslela, že chmel, ten to nebyl, pak že olověnec, ten taky ne, nakonec z toho vylezly sněženky.:sleepy:
     
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    -pechfógl-: Nedívej se na obrázky.... to nech děckám ,-) Dospělí si to přečtou, ikdyž vlastně dnes si psala, že je ti osm.... to už můžeš něco přečíst ne? ,-D Najeď na obrázek myší a čti ,-)

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.