Krok v čase (12.9. - 18.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    evoku57: Ahoj.... už to tady píšeš podruhé... mohu se zeptat co mají mazlíci společný s padátkama? ,-D
     
  2. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Úvodní sklizeň se docela povedla a vypadlo 195 ks vápence, což je docela dost, takže problém s vápencem by měl odpadnout. Tím pádem půjde o to dobře načasovat sklizně akčního, aby bylo v dostatečném množství. Uvolním pro pěstování všechny možné plochy, takže by neměl být problém. Na noc vždycky něco delšího kvůli vápenci ;).

    [​IMG]
     
  3. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    Akci zkusím,už mě nalákala tak krásná tapeta na pozadí
     
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    No nevím - hned v prvním kroku to po mně chce 385 tužebníků, 37 žaludů a 48 prasat! Jestli se to bude navyšovat, tak to nedojdu ani do poloviny...jak tu čtu, někdo ve stejném levelu má dodat 6 oslů-těch 48 prasat je snad překlep! Napěstovat akční kytku a získat vápenec snad půjde, ale ty náhodné počty, to bude asi masakr a průvan ve stodole. Moc se mi to tedy nelíbí.
     
  5. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Hm, to je zajímavý. Příprava vesměs žádná, po startu akce jsem sklízel ze 3 ploch rajčata a světe div se, 23 šutrů. Asi začínám být živoucí legenda xD
     
    Naposledy upraveno: 12/9/16
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Aj keď som ráno pozberal ale niektoré stromy,stajne a výrobne neboli hotové vápenca mi padlo 69 ks.A čo mám dať ako prvé?Begóniu 109 ks,anjelské trúby 33 a vraj mám veľa sviniek tak tých 30 ks.
     
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Krásné odpoledne přeju (taky horké, u nás jistě ;)),
    tak já sklidila jakžtakž připravenou farmu a 119 vápenců, poprvé za padátkové akce jsem zažila, že mi z plochy stromů vyskočilo téměř stejně, jako z plochy nejdelší plodiny na pidipolích, většinou stromy dají tak o 1/3 méně minimálně, tentokrát navíc šel do akce nedávno dosažený pórek, ale má to se stromy téměř fifty:fifty. Takže jsem rozhodnutá a prales přestěhuju na plantáž, původně jsem ho chtěla jen zbourat, obvykle mi to ze stromů vyskakuje poměrně málo, ale tentokrát mám naději :).
    Jinak to po mně chce mimo jiné 31 krav, tak doufám, že se položky budou měnit, protože zvěře mám zásoby malé, krom slepic a králíků, takže při těchto počtech by mě to na trh vyhnalo velice brzy. :D
     
  8. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    394 vápence na první sklizeň:p
     
  9. markiszka

    markiszka Pisálek fóra

    Tak na první sklizeň 123 vápenců. Jak jsem sklízela tak jsem si celou dobu myslela, že to jsou mráčky :D
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Casey - mám stále dojem, pokud je více BZ, že je i více padátek. Není tomu tak? Třeba je to fakt jen na délce plodiny, ale sklízím každou akci s mazlíkama, tak mám furt takový dojem, že mi to padátka zvýší. Hold už v urč. věku se člověk hůře přeorientovává
    xDxDxD
    V tom případě by mne zajímalo, proč jde s akcí nahoru jarní věnec ;)xD
     
  11. karbar

    karbar Vévoda fóra

    První sklizeň 339 šutrů.Zasazeny karafiáty a stromy.Nějaký chlívek také byl.
     
  12. matousek08

    matousek08 Perspektivní autor

    Tak po neúplné přípravě 99 vápenců. Mohlo být i hůř:p. Ze stodoly to po mě celkem nenáročné plodiny a zvířata, tak snad to tak půjde dál;)
     
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    evoku57: Podle mě počet BZ nemá na vypadávátka vliv... několikrát odzkoušeno..... ,-) Každopádně když sklidíš s mazlama, tak nic nepo... , ale ani si nijak nepomůžeš ohledně padátek. A přeorientovávat se ve vyšším věku je fakt problém.... hlavně to pak oznámit rodině :-D

    EDIT: Tak on jde nahoru třeba i cuk-jab koláč, protože tomu dost hráčů věří.... když si to myslí, tak ať nakupují.... aspoň ho líp prodám ,-D
     
    Naposledy upraveno: 12/9/16
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak zatím 130 vápence z 10 ks po sklizni ani jeden hm uvidíme;)
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Casey, pobavil jsi mě, už dlouho jsem se tak nezasmála xDxDxD
    Od teď budu sklízet ráno před akcí dekorky s mazlíkama a nebudu to schovávat na akci - jsem přeorientovaná, rodina si i tak už ťuká na čelo s mojí farmou

    Tak čekám na druhou rozpěstovací sklizeň a už to dám na minipolíčka
     
  16. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Takže jsme se probudili ... po sprintu za posledními červy jsem nějakou akci vůbec neviděla a neřešila a nezaregistrovala, takže až teď naprostou náhodou a musela F5 aby se akce načetla... no, vápenec 0, počkáme si :)
     
  17. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Opět akce jen pro někoho... Jak to mám stíhat, když středa, čtvrtek a pátek dělám dvanáctky?? Vstávám ve čtyři a vracím se domů o půl šesté. V tu dobu se k internetu nedostanu.... pomalu začínám uvažovat, že celou farmu pošlu k vodě....
     
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    180 vápence po první sklizni ;)
     
  19. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    Tak po sklizení všech komfortních polí a pár stromků mám 190 vápence :D Asi poprvé co mi toho tolik na poprvé vypadlo :D
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zdraví vás lama obecná.Připravím si hezky deset velkopolí - a pak seju kombajnem - samozřejmě nq ta nejmenší.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.