Krok v čase (12.9. - 18.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dobré ráno farmári.Ja veru nič nebudem sťahovať lebo ma to prestalo baviť ani nič neschovávam.Pekne krásne som na všetkých plochách urobil niekoľko políčok.Mám tam stromy aj stajne.Však ja preto z akciami neponáhľam nemusím akcie urobiť za 2-4 dni stačí keď ich urobím tak deň predtým.Na čo ponáhľať?Takto ma ničím neprekvapia a ešte som do žiadnej akcie na trhu nič nekupoval.
     
  2. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    2x ZB super,
    akce vypadá zajímavě.

    bohužel v řádku je opět 1x hvězdička ;( docela by se tam hodil 1x ZB ;)
     
  3. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak do akce jako vždy jdu. že bych byla unešená to ne:music:, přibude jen další nekonečná klikačka v nebi, ale pěstovat jen do stodoly mne nebaví. Tak, že budu plnit. Deštný prales předělávat nebudu, mám tam stromy a chlévy...pole ne. Ty mám na plantáži a jak zde někdo trefně napsal, pěstovat by se mělo na plantáži. Tak budu holt sít jen na 3 plochách, kde mám políčka, stromy které tam mám, při žádné akci neodstraňuji.
    Jinak všem hezkou hru a krásné slunečné ráno;)
     
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Kalendář a poznámky v něm uvedé pro věci významné, odhalil mi skutečnost že akce této účastnit se možné není.
    Notebook můj jest obědnán na každoroční údržbu, takže v období akce této 3 dny k dispozici jej míti nebudu.

    Doufám že RT si k této akci připravilo pro hráče několikero wallpaperů, protože tohle je jedna z mála akcí která se mi líbí i co se týká pozadí (pozadí jako pozadí, ne pozadí jako prdelku)
    Nechal bych si to vytisknout a udělat z toho další puzzle pro děcka.
     
  5. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak akční je na 6 otoček s MJS na pidipolích - to by mělo být v poho, vypadávátka taky. Pokud RT dá stejné principy na pčty tak zvířata a plody v poho, rostliny budu muset nějak doplnit (některé) jako přípravu na akci a pokud bude 250 pro 15 hodinovku tak bych to měl dát, případně něco napěstuji. Hvězdičku vítám - stále ještě nemám dost (chybí 480), doufám že příští akce bude mít stonek který bude dávat banány (ty ještě také chybí -69 a tam to jde pomaleji než s hvězdičkama)
    S chutí do toho a půl je hotovo
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Bezejmenný - a nějaký chytřejší telefónek by se v rodině nenašel ? S kombajnem se to na něm v nouzi největší dá ;)
     
  7. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    1) Baví vás ta hra na velmoci, co si budou rozdělovat ropu ve skafandrech nejspíše...
    2) Nebo se těšíte, jak se opálíte a opálíte a opálíte...
    3) Ale vyzerá to naozaj dobre.
    4) Jdu papat a spinkat...na sluníčku...

    Pardon nečetla jsem všechno :)

    No jelikož neočekávám žádné velbloudy, a mám je radši neaktivované...tak mě ta egyptská část neláká. Ten ŘÍM nevypadá špatně. Ale takový středověk má taky něco do sebe....

    Jdu spinkat.
     
    Naposledy upraveno: 10/9/16
    Helena1313, dana9494 a ester7791. tohle ocenili.
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    skalara jo takovej chytrej telefonek a volná vifina v práci to pak jde samo xDxDxDjen těch banánu mohlo bejt krapet víc no uvidíme co to bude generovat;)
     
  9. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Hmmmm, tak prales se mi opravdu bourat nechce :oops:, nicméně při mých pracovních dispozicích to jinak nepůjde, než uvolnit všechny plochy, které jsou akceschopné. Tak pěkně jsem si tam ty stromky srovnala po poslední akci a myslela jsem, že prales bude nějakou dobu ušetřen, chjo. Náhodně generované plodiny budu hrát poprvé, minulá akce v létě mě chytla na dovolené a tak jsem jen nepatrně zaznamenala, že se rozkolísal trh (a krásně se pro nehrajícího prodávalo :p). Nemám představu o počtech plodiny, které to po nás může chtít, ale přiznávám, že mě neuklidňuje, když čtu náhodné generování jako součást KAŽDÉHO úkolu. Jsem zvědavá, jak se to stran vyskakování bude stíhat při práci, ale řádek by se mi líbil, zatím nemám žádnou hvězdičkovou výpomoc a byť je to 54 hvězdiček za rok, tak stále je to lepší, než 0 hvězdiček za rok. ;)
     
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Středa - pátek na služebce bez možnosti nákuku na PC, chytrý telefónek nemám, takže to vidím bledě. Zkusím zamakat aspoň na Římu, dekorka na Kr a v odměnách Sk se hodí. Plodů stromů mám snad dost.
     
  11. CampoˇˇCaorleˇˇ

    CampoˇˇCaorleˇˇ Pisálek fóra

    Už mi z těch akcí jde hlava kolem. Co dřív plnit? a většinou se sejdou stejné komodity. No uvidím, co udělám .....
    (Hlavně, že se mi už pase hrošík)
     
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Čtu tu akci znova, nevím, jestli to tam napsané je a já to mezi řádky nevidím, ale - doufám, že bude možné plnit i pro hráče, který nemá odemčeny všechny plodiny/stromy/zvěř? Že po mně systém nebude žádat nedosaženou/neodemčenou komoditu, kterou tím pádem nemůžu získat ani na trhu? Nerada bych zůstala viset v nějakém vyšším úkolu po tom, co nacpu do nižších úkolů spoustu náhodných rostlin. (Chybí mi tu smajl škrabající se na hlavě - nebo jiný dumající.)
     
  13. rakkos

    rakkos Rádoby autor

    Sovinka: akce je rozdělena na tři stavby - všechny vyžadují rákosí, vápenec a kromě toho se na první stavbu dodávají náhodné rostliny, na druhou stavbu náhodné plody stromů a na třetí náhodná zvířata. Počet náhodného zboží, které je třeba do úkolu dodat, se odvíjí od hráčova levelu a počtu herních ploch, které má aktivované. Počty rákosí a vápence k dodání do úkolů jsou pro všechny hráče shodné.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  14. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Sovinka,
    stát by se ti to nemělo, ale jelikož se to nedávno RT stalo a oni rádi chyby opakují, tak to zaručit nejde. Pak přijde honem rychle opravný skript - no třeba mezitím někteří to udělají za floreny a je vyděláno.
     
    dana9494, evainfo a Sovinka tohle ocenili.
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Sovinka,
    u náhodně generovaných komodit by neměl systém chtít to, na co nemáš level, nebo co nemáš odemčeno. Pokud by taková situace náhodně nastala, je dobré okamžitě napsat na herní podporu a bude se to muset řešit u RT.
     
  16. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Nezmarka, ahoj a děkuji, mně se matně vybavilo, že jsem během dovolené četla zmínku o tom, že se v tomto ve hře objevily nedostatky, ale nečetla jsem to podrobněji a nebyla jsem si ani jistá, jestli si hráči nestěžovali na něco, co mohlo být součástí podmínek hry. Tak jsem uklidněna, věřím, že tentokrát se systém našim levelům přizpůsobí, prázdniny už skončily, tak šotci snad nebudou mít tolik prostoru.

    Ještě pro rakkos: Právě že jsem našla větu, ve které se píše, že množství plodin se bude odvíjet od levelu hráče a počtu jeho aktivovaných ploch, takže budiž, nízký hráč dodá 500ks salátu a hráč nad lvl 100 třeba 5 tisíc (jde o pouhý nástřel, příklad mého chápání napsaného), ale jestli to po mně bude chtít i třeba karafiát, který nemám, to jsem na jistotu před sebou neviděla, i když logické by to být mělo.
     
    dana9494 a kiki2305 tohle ocenili.
  17. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné odpoledne všem farmářům. Čeká nás nová akce, která vypadá dobře. Líbí se mi, že stonek bude dávat hvězdičky. Těch se mi nějak poslední dobou nedostává. Dělám každou akci a budu se snažit ukončit i tuto. Nevím, proč si někteří stěžují, že další stonek a další klikání. Mně se řádky na stonku líbí a ráda si je odklikám, když chci něco navíc. Odměny jsou hezké a stojí za to. To ze začátku nebyly řádky tak štědré. Tak nám budu držet palečky, ať řádky získáme všichni a ti co nebudou chtít klikat, je prostě nechají v nebi zaplněné.
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Teda nevím jak dlouho hraješ, ale doporučuju si pořádně prohlídnou ty první řádky které jsme dostávaly.
    Dávají šlechtěnce, produkty, bonusy na vše možné, parfémy, nářadí, a nevím co ještě (při odkliknutí kombajnem, mám lištu plnou věcí)
    Teď dávají jen BZ a BBZ.
    Za poslední - řekněme rok - jsem vynechal asi 15 akcí, právě kvůli mizerným odměnám a řádku na stonku který nenabízí vůbec nic.
     
  19. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Hraji už hodně dlouho a mám řádek, který dává 850 BZ, další 900 BZ, nebo 3430 BZ za 30 hod. Mám je už z principu. Byla to akce, pro mě výzva a já ji udělala. Vím dobře, že jsou i lepší, ale je to na mně, jestli do akce jdu. Nikdo mně nenutí, tak proč zbytečně remcat, že musím klikat?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/9/16
  20. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;) Já teda z této akce moc odvázaná nejsem. Odměny nic moc, nicméně BZ potřebuji jako koza drbání, tak se asi budu muset lehce zapojitxD ale kupovat dokončení za FL určitě nebudu, to bych si musela napřed naběhnout na hráběxD Tak držím palce, ať vám padají šutry a stodola nezeje prázdnotou ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.