Krok v čase (12.9. - 18.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *KlaunBertík*

    *KlaunBertík* Zelenáč fóra

    Tak s pomocí hodných farmářů a hlavně mého teď již exmentora čarodějky007 se na poslední chvíli zadařilo a mám krejcarovou dekoraci. Všem chci poděkovat - bez vás by nebyla.
    [​IMG]
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tomu se říká "za 5 minut 14" :). Asi budu mít infarkt, ale díky několika skvělým hráčkám a hráčům :inlove: jsem to splnil celé, s přebytkem 2 vápence 8):D. Stonek už jede, a já se jdu uklidnit do houští. Protože za poslední hodinu mi ze všech polí vypadly asi tak 3 šutry...:wuerg: - ono taky spoléhat na třtinu a mrkev na pohopolích není úplně to pravé ořechové ;);).


    Dárkyně a dárci kamení, ještě jednou vám tímto děkuji a smekám před vámi.
     
  3. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Akci jsem celou ukončila ve 13:58 h., s tím, že jsem si musela dokoupit střední koš, chybělo mi 31 ks vápence. Přestože poslední 2 dny pěstuji dlouhodobky se všemi možnými přísadami. Nesouhlasím s označením této akce STŘEDNÍ ???!!! Kvůli slušnému zisku na stonku, jsem se tedy plácla přes kapsu a investovala Kč. Ostatní snad dopadli lépe. Mě to nikdy nepadalo a mohu dělat co chci...
     
  4. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Úspěšně hotovo i když s velkou pomocí ostatních farmářů. Co se týče náhodných plodin, plodů a zvířat, to většinou po mě chtělo to čeho jsme měla málo, např. 7 pávů a já měla 2 atd. Jedině krávy byly v uspokojivém množství. Jinak moc pěkné, ovečky kmitají jak trpaslíci v Ať žijí duchové.
     
  5. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Taktéž akce úspěšně dokončená. Ale povím vám, že se mi nějak nezdá pravděpodobnost padátek. Oproti posledním akcím mám legendu (23%) a jedno pole navíc. A stejně jsem musel použít vyšlechtěné růže, měl jsem minimum prostojů mezi sklizněmi. Nepociťuju žádný zlepšení/zlehčení akcí :-/
     
  6. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ve finále + 413 vápenců ve stodole a to jsem projela sklizeň stromků. V době kdy jsem byla něco málo za polovinou akce to padalo fakt málo a za poslední 2 dny o 400ks víc, trošku divné. Akce mě nebrala, klidně bych s ní sekla, řádek co týden hvězdička za pověšení se nestojí. Děkuji všem svým sousedům za věrné posílání ale princip rozdíl o tolik po akci fakt nechápu (pouze se domnívám to svoje). Odměny nic moc, nejvíc by mě potěšila tapetka. Martina

    stěby a bylo to ok nebo jsem podarovala někoho jiného? tak ne, máš tam to číslo a to jsem asi zasklila. pomoc jsem chtěla ale vyšlo ti to, prima.
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    *KlaunBertík* moc gratuluji a děkuji, děláš čest mé škole :), prostě moje kuřátka jsou nejlepší a nikdy se nevzdávají ...příští akci už zmákneš sama, jsi bojovnice :inlove:
     
  8. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Díky, vyšlo to. Zasklil jsem to kdysi já, když jsem si dal na fóru jiný nick než na farmě. Vždycky na to zapomenu, když chci řešit pomoc nebo OaD a jsou s tím akorát zmatky :cry:.
     
    marcelina0007, petaM2001 a rolland64 tohle ocenili.
  9. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Já to mám stejné Pučmelounci a rampusak jsou skoro stejně znějící. Tak prima, trošku adrenošku ale ne každou akci. Raduj se z hvězdičky a toho přívalu BZ a máš můj obdiv že jsi s tím nesekl. Takové KFC v sobě už nemám. Martina
     
    petaM2001 a marcelina0007 tohle ocenili.
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jako bolestné při honbě za vápencem mi RT dneska nadělil i moji první vrtačku :D. Asi byl dneska nějaký rozdávací den, jásalo tady neobvyklé množství lidí. Nebo už je to tak běžná součást inventáře, že už se to ani nehlásí xDxD.
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    stěby jen aby ty vrtačky nebyly ze stavebního materiálu, co byl v akci a jen se zatoulal jinam ;).... za pár dní proběhne opravný script a vrtačky budou fuč xDxD
     
  12. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Bolo to LTT ale stonka je aktivovaná. Ďakujem susedom za zaslaný vápenec. bez vašej pomoci by som to nestihla ;)
     
    petaM2001 a ester7791. tohle ocenili.
  13. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Stonek funkční pohoda.
     
    petaM2001, ester7791. a Trepifajksl tohle ocenili.
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    rampusák, Pučmelounci ale asi i GordonSargent je pro někoho stejně znějící, kdysi jsme v jedné topce na našem trhu "trošku" podpořili již nehrající Janu a ta mě zásadně v dopisech oslovovala Martino:) a jako stěby, tak i další hráči často zapomínají, že na posílání dárků je potřeba uvést správnou adresu.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/16
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  15. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já si k Vám jdu postěžovat,včera jsem nestihla dodat poslední úkol poslední stavby ikdyž jsem všechno měla :( Fakt mě to jako štve,ale už s tím nic neudělám :cry:
     
    k.vitek, petaM2001 a tydýtková tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.