Krok v čase (12.9. - 18.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    u mě 385 šutrů přebytek..ale taky bych řekla,že z dlouhodobek toho až tak moc nepadalo..na mýtině se mi stalo,že z lískáčů třeba jen osm,ale na hlavní přes dvacet,,bylo to takové nějaké podivné tentokrát to vypadávání :p
     
    petaM2001, evainfo a babina51 tohle ocenili.
  2. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Splněno jen s pomocí košů ... poprvé a naposled, protože mi chybělo na dosažení stonku. Dnes ráno z celé plochy Baha - 1x vápenec. Ano, 1x. Od další akce se tak vracím k původnímu, osvědčenému systému: jdu si pro nálepku a s akcí končím. Za ty dvě kila za koše jsem mohla mít čtyři Yankee Candle vosky, takže mne to upřímně štve a na vypadávátka kašlu.

    ZKusila jsem tři akce - jedna nedokončena kvůli vypadávátkům, druhá nedokončena kvůli vypadávátkum (nebyt vas tady, dopadlo by to tak), třetí nedokončena kvůli vypadávátkům (dokoupeny koše).
    Na to se můžu (zelený smajlík). A to se neflákám, hraju z mobilu takže prostoje nula a ještě vstávám v noci. Takhle ne, vážení, takhle ne ...
     
  3. MartinDrhlik

    MartinDrhlik Pisálek fóra

    Kytky jsou, ale 29 vypadávátek mi chybí, tak snad to napadá..
     
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte
    Všetkým, čo sa podarilo akcičku dokončiť blahoželám ♥
    Ostatným, ktorým chýbajú ešte vápence, môžete o ne poprosiť iných farmárov len v tomto vlákne Zasílání a výměna dárků. Držím silno pršteky a peknú hru prajem
     
  5. plazma04

    plazma04 Pisálek fóra

    Dobré dopoledne všem spolufarmářům, kteří finišují.
    Nějak jsem to popletla a nyní zjistila, že akce končí dnes a mně nechybí vápenec .Díky všem sousedům a Kolčavě,dasa1143,drovers run,sllunce,milostivas jsem akci zdárně dokončila a nezůstala jsem před branami.Hurááááá.
    Jinak hra byla super, grafika taky.

    plazma04
     
  6. sejara

    sejara Pisálek fóra

    zdravím..hra dobrá ale krachuji na vypadávátkách.chybí mí jich na poslední dekorku asi 45 stím nic už nenadělém
     
  7. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    [​IMG]

    1 hodina a 20 minut před koncem akce, mám hotovo.
    Teda to bylo o nervy, jestli z dlouhých kytek napadá těch pár potřebných kousků.
     
  8. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Z jedné plochy rákosí plus stromů mi s cukyňákem vypadl jeden vápenec,ubohý:mad:.Opět nedokončím kvůli vypadávátkům:cry:
     
    Trepifajksl a babina51 tohle ocenili.
  9. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    nevím jak je to možné. Nejdřív vypadávátka nepadala, když jsem včera dopoledne dokončila akci, byl přebytek 36 kamenů a ted už je 276.Najednou padají, když už je nepotřebuji:pxD
     
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

  11. kazetacka

    kazetacka Pisálek fóra

    omlouvam se
     
    petaM2001, babina51 a Ria30. tohle ocenili.
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jsem to ale korunovaný... zlý, nepěkná věc :wuerg::wuerg::wuerg:. V zaslepené pýše, že to všechno mazácky stihnu, jsem si nevšiml jednoho nedokončeného stupně u Říma, a tak se zřejmě se stonkem rozloučím. Na polích toho už moc nemám, a celkově mi chybí na dokončení posledního úkolu středověku 23 vápenců, rákos mám. A nějak to přestalo padat :cry:. Vytunil jsem všechna pole SH, ale vidím to bledě...:oops:.

    Farma: stěby78
     
    Naposledy upraveno: 18/9/16
  13. Ria30.

    Ria30. Guest

  14. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Akci jsem začala plnit s malým zpožděním a pak mi na den a půl nešel net. Takže už jsem to málem vzdala, ale nakonec jsem to právě teď dodělala. A to nebourám farmu, na každé ploše mám po stranách stromy a na mýtině celou plochu zabýrají chlívky. Akce plním bez problémů a bez sklízení v noci a to hlavně od té doby, kdy jsem si aktivovala živoucí legendu na stromě moudrosti.Tak všem co mají s vypadávátky problém, doporučuji :)
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    stěby, píše mi to, že neexistuješ, napiš mi na farmu...
     
    petaM2001, babina51 a Ria30. tohle ocenili.
  16. šmoula0707

    šmoula0707 Zelenáč fóra

    to samé u mě,písni pošlu...
    Jinak jsem zkusila 2x otočit mrkev a na baha cukr.třtinu a nula kamínků :( nepadá to vůbec
     
    petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  17. ítío

    ítío Pisálek fóra

    Hra i grafika dobrá,ale opět problém s vypadávátky
     
    petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak už jenom 11 šutrů, a za chvíli sklízím plívu. Jak lvové bijem o mříže, mě nedostanou :D! Farmáři - poslové kamení, dííííky! :inlove:

    stěby78
     
  19. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tak nakonec jsem to zvládla. Myslela jsem, že akci nedokončím, přece jen mi po půlnoční sklizni chybělo zhruba 250 kusů vápence, ale při ranní sklizni najednou začal vápenec padat ve velkém. Bylo ho dvakrát tolik, než jsem (po zkušenostech z páteční a sobotní ranní sklizně) čekala. Po krátkém váhání jsem proto nakonec poslala jednu SMS a obětovala takto získané floreny.
    No a teď šetřím hvězdičky na aktivaci živoucí legendy. Už mi chybí jenom 50. ;) S trochou štěstí to dneska nebo zítra dosbírám, a pak už snad vypadávátka nebudou takový problém.
     
  20. zmel

    zmel Pilný autor

    Tak bolo to naozaj o 5 minut 12. Zle som si vypocitala kolko trstiny potrebujem, ale so superhnojivom som to nakoniec dala. Takto natesno som nedokoncovala ziadnu akciu. O to viac sa tesim, ze sa to podarilo.:D:D:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.