Krok v čase (12.9. - 18.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Akce hotová,naštěstí mi kameny dopadaly,bála jsem se,že bude málo a nakonec ještě zbylo
     
  2. gegeruša

    gegeruša Pisálek fóra

    Moc jsem to podcenila a jsem v mínusu 90 vápenců. Ještě jedna sklizeň těsně před koncem, ale to už nezachráním a zrovna hvězdička ze stonku by se hodila>:(
     
    petaM2001, LenkaAK. a babina51 tohle ocenili.
  3. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    133 chybějících vápenců. Obávám se, že akci opět nedokončím. I přes veškerou snahu a požírání kdečeho, vysázení stromů a vystavění chlívků mám vypadávátek pořád málo. A to mi nepomohlo ani to, že mám Diamantový balíček. Tak už nevím, co dělat s nastavením ve hře :-/
     
    dasa1143, petaM2001 a LenkaAK. tohle ocenili.
  4. LenkaAK.

    LenkaAK. Pisálek fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Neflákala jsem se, pilně pěstovala, používala dokonce i Zuzina superhnojiva a dnes ráno mi chybí asi 300 vypadávátek. Takže tohle nedokončím. Zdá se mi, že hodnotit tuhle akci jako "střední" je blamáž.
    Někdo tu psal, že měl z jedné sklizně třeba i 120. Mně se nepodařilo dosáhnout víc jak na 80. Můžete mi teda poradit, kde dělám chybu? Nebo mám prostě jen smůlu?
    Ještě se mi nestalo, že by mi chyběla třetina vypadávátek před koncem akce!

    Můžu se zeptat, co jsi pěstoval a třeba v jaké kombinaci s pomocníky? Na 150 jsem nedosáhla ani náhodou a to jsem používala různé urychlovače a množiče bodů. Díky.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/9/16
  5. stěby

    stěby Hvězda fóra

    LenkaAK - Karafiát a cukrový meloun, obojí s vodou, sklidil jsem okamžitě po dozrání, a legenda 30/30. K tomu mám +5% BZ za vraní strom a ve stoncích +10 - 20 % BZ na stromy, chlévy a stáje, všechno mi vyšlo pěkně teď na ráno. Uvedené číslo je pak standardní počet vypadávátek z kompletní farmy, někdy se při přípravě na startu akce dostanu i skoro ke dvěma stovkám, ale to nad tím musím delší dobu hloubat a celé plochy přestavovat, což se mi moc nechce ;).

    EDIT: koukám, že jsme i podobné levely - já F 92, B 274.
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tady je na místě otázka ?proč to vlastně hraješ dyť skoro u každé akce remcáš estli se nemejlím:oops:
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    petaM2001 každý má nějaký důvod, proč farmaří - no a někdo hraje farmu nejspíš proto, aby mohl remcat a frflat :D. Mě teda nejvíc baví výkřiky typu: "chodím do práce, tak mám nárok na to, abych měl/a splněno" xDxD

    K akci: mám hotovo a baví mě koukat na ty ovečky, co se vyvalují na cimbuří hradu, konečně výtvarník se smyslem pro humor....
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Tapeta by nebyla???????xDxDxDxDxD:music::inlove:
     
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jééé, jsem si těch povalečů vůbec nevšimla :D Jsou boží xD
    Chodím do práce, makám jak barevná (i doma) a mám hotovo :D Ale zasejc teda nemám vrtajdu xD
    Tapetku bych taky prosila ;)
     
  10. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak já tentokrát nesplním svojí chybou, vypadávátka kupodivu jsou, ale nestihla jsem napěstovat:cry:moje chyba, příště se více snažit:sleepy:
     
  11. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky :)
    já už dokončila včera a jak můj soused praví :D
    a opravdu není.
    Běžně s padátky nemám problém, mám obr Sh stromy, a vytuněný karafiáty a vždy si nějaké nahamouním při rozpěstování nové akční plodiny, tentokrát se mi nechtělo, jelikož jsem tak po očku mrkla do věštící koule a zjistila že dle obrázků, co tam zdejší obyvatelé vystavuji, nemám ve stodole větší zastoupení a tak jsem dala přednost zvěřině místo honbou za padátky. a mám 222 kousků navíc za 24 hodin a to sklizní želváků, kohoutů a to jednou denně.
    Ale o padátkách by se dal již napsat minimálně jeden román :D :D
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    skalara.v a zkus si kliknout na některou z těch staveb - sice to napíše, že je hotovo, ale za chvíli přijede loď a vyloží u každé budovy paletu se stavebním materiálem.....ale ty ovečky na hradě se ani nehnou, když mají hotovo xD. Tento systém mne vrátil v čase i jinak, než úkolem ve hře xDxD mi to připomíná dobu nedávno minulou
     
  13. daajen

    daajen Aktivní autor

    Taky to tentokrát nedám, ač jsem se přes víkend snažila, co to dalo. Napěstovat jsem stihla, ale opět ta vypadávátka, mnooooo_O.
    Když nemám čas sklízet víc než jednou v týdnu, pak se to hodně špatně dohání o víkend a ty šutry prostě nenapadají. Chybí mi min 270 ks padátek. Příště nesmím bez rozmyslu sklížet kaštanový řádek, poprvé bych ho použila a nemůžu. Díky všem, co mi radili jak použít bonusy ze skleníku, budu to mít na příště:)
     
    Trepifajksl a petaM2001 tohle ocenili.
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Myslíte, že ovečky odpočívají? Spíš po té dřině chcíply ;) (Kamenů navíc 363, rákosu 94.)
     
  15. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Akci nedokončím, ale jen ze svého rozhodnutí. Postavila jsem první 2 stavby, plodiny a plody jsem za nabídnuté odměny ochotna obětovat. Ale zvířátka ne. Strašně nerada chovám, na rozdíl od polí nejde tak snadno sladit čas, kdy můžu na PC a kdy ne. Navíc je třeba mlít krmivo, pro nás, co neplatíme reál, nemáme turbo, ani nekupujeme SK, je zablokování mlýna desítkami druhů krmiv nepříjemné. Raději budu mlít SK, zvířátkovou zásobu si nechám do nějaké akce, kde mě odměny přesvědčí se jí vzdát. Takže jednu hvězdičku týdně oželím, nepořídila jsem ty úžasné megastavby (nevidím v tom smysl), proto jich mám dost. No a protože ho nepotřebuji, mám ve stodole přes 600 vápence (na stavbu bych spotřebovala 345, takže hodně navíc).
     
    evainfo, Mikeš a petaM2001 tohle ocenili.
  16. LenkaAK.

    LenkaAK. Pisálek fóra

    Ty jo, když to tady čtu, tak jen zírám. Mně ten vápenec snad někdo kradl :-D Všichni mají navíc a mě chybí skoro 300. Fakt při této akci nechápu, co se kde pokazilo. Jindy takový problém nemám a nedělala jsem nic jinak. Spíš jsem dávala víc. Ach jo. No tak nemůže být každou hru posvícení. Musím se s tím psychicky vyrovnat :-D
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  17. Denda31

    Denda31 Zelenáč fóra

    Díky moc kteří mi poslali šutříky, stonek už jede.....hurá :) přimlouvám se za RenaaKika , taky jí pár šutříků chybí :( tak jestli ještě nějaké máte, tak jí je prosím pošlete.:) Za mě ještě jedou velké díky :))
     
    evainfo, skalara.v a milostivas tohle ocenili.
  18. daajen

    daajen Aktivní autor

    Nevím, asi teď RT popustilo kohoutky. Teď když už jsem to vzdala. Na Baha jsem dala třtinu a z jednoho pole 13 a z druhýho 10 šutrů. Jinak jsem měla na Baha max 8 a za dlouhodobku plus 1 za 25 XXL stromů:mad:
     
    Trepifajksl, evainfo a anickamalirka tohle ocenili.
  19. FarmářkaMárinka

    FarmářkaMárinka Pisálek fóra

    Uf, jsem hotová, ty nádherné stavby stojí a stonek funguje. Ale poctivě přiznávám,že posledních padesát šutrů jsem koupila za floreny pomocí sms. Moc jsem to chtěla a za 2 hodiny už ty vápenatý kameny nedám.Ale to nevadí,stejně mám radost.A kdo se ještě snaží,přeji hodně štěstí a fajnovou neděli.
     
  20. Richchi

    Richchi Pisálek fóra

    tak hotovo, ale bez supehnojiva a dlouhodobek nevím, jestli bych to dala
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.