Krok v čase (12.9. - 18.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    tak jsem chtěla zasadit poledních pár rákosů a nic .... farma vypadla :mad:a že bude online brzy ..... něco jako plánovaná údržba, ale ta měla být včera, jak jsem teď našla na fóru a na dnešek se nic nepíše ..... :eek: ,takže uvidíme, kdy zasadíme ....
    to asi soudruzi z NDR udělali asi někde chybu :(
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Co to? Pauza na oběd?
    [​IMG]
     
  3. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    ...taky mě dostali :-( a připravili o pár vápenců. Porát se mi někdo hrabe v účtu - a proč??? Stále se něco strácí,nefunguje .... často mi zmizne výroba hnojiva - dělám vše proto,aby se mi nezastavil mlýn - budu to muset nějak prozkoumat - asi to dělá valentinský řádek :-(
     
  4. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Je po obědě a hurá do práce :D Ještě 28 kamenů a finíto. Řádek nechám šedý, nestála jsem o něj, dekorky budou na place. Ale dílčí odměny z jednotlivých dodávek byly natolik zajímavé, že jsem akci opět udělala celou. Koupila jsem jen pár pávů, které jsem nakonec stejně nepotřebovala, jinak vše bylo ze stodoly. Z obou akcí a nějakého malého prodeje (hlavně na Baha) konto za 4 dny poskočilo o pěkných 11 mega.
    Ještě jsou dva celé dny, tak věřím, že vám kameny napadají. Přeji vám to.
     
  5. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahoj všem tak už snad i já valím do finiše asi mě chybí 1800 rákosu to bude v poho jinak všude dlouhodobky i přes den ještě zhruba 175 vápence a hurá bude hotovo. Takže u poslední stavby středověku ještě 4x postavit a finiš je tu...:music: Jde to dobře odměny jsou super na cestě to nenajdeme. Pak opět valím dohánět družstvo i rostliny mám co dělat... :p:pnějak tam byl průvan takže jde se farmařit žádné lelkování;)Gratulace všem co už jsou za vodou :DJanča
     
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Konečně jsem vytěžila poslední vápenec,stonek už jede,BZ bodly-stovka už se blíží.
    FA99....BAHA314
     
  7. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja cekam na poslednich 52 sutraku
     
  8. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    ach jo,mne chýba ešte 240 vápencov:oops: snáď to dám:sleepy:
     
  9. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Mno. Jak jsem věděl, skoro 3 dny výpadek se dohnat nedá. Ale Řím stojí, chci všechny dekorky a ty prostě dám 8).
     
  10. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Mám dotaz na rychlíky, co mají hotovo - opravdu dává stonek jen BZ, jak je uvedeno v popisu akce? Kdyby náhodou dával i TBZ, zprovoznila bych ho. Předem díky za info.
     
  11. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Ahoj krakoramaja, myslím že je to vcelku jasné to co je ve FAQ odpovídá i hře ;)

    [​IMG]

    Kdyby byla nějaká změna určitě by to bylo opraveno;)
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    aj karamba co to bylo za výpadek ráno nešla farma a pak jsem zapoměl doma mobil sklízel jsem až po 3 odpoledne se bojím abych neměl skluzaxDxDxD

    RÁKOSÍ: Mám 12702. Ideální stav 9119. Plním na 139,3% Hotovo 94,7%
    VÁPENEC: Mám 870. Ideální stav 714. Plním na 121,8% Hotovo 82,9%
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Je to tak [​IMG] ;)
    Ale mohli by opravit ten "1 hvězdiček" xD:eek:
     
  14. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    ahoj jednu stavbu jsem zvládla :)mam už liskáče tak zas bude o nějaky ten vapenec vic, chtěla jsem aspon jednu dekorku a tu mam.Těm co ještě bojují přeji at vam to vic vyskakuje a těm co mají hotovo gratuluji:)
    [​IMG]
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak ještě 20 kusů vápence a bude hotovo ... farmu vracím do oblíbeného stavu - stromy, chlévy i políčka a začínám doplňovat stodolu ... moc hezká akce, grafika velmi povedená, přísun krejcarů a BZ je skutečně znát ... za mne palec nahoru
     
  16. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak jsem právě zjistila, že z chlévů a výroben kamenec vůbec nepadá. Ze sklizně 25 chlévů pouze 1 jediný kamenec. Tak to je katastrofa. Už se mi zase nechce předělávat farmu a dávat políčka, ale chybí mě přesně 149 ks vápence:oops:
    no počkám na ráno, kolik toho vypadne a pak uvidím
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Asi jak kde a jak kdy - já byla před chvílí fakt překvapená, když mi ze 3 papouších klecí vypadl 2x vápenec o_O:)
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Hlásim že aj u mňa hotovo.Musím teraz urobiť forotu čo som musel nahádzať do akcie.
     
  19. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    hurá ted už vypadli vápence do ukolu a 28 je navíc a ještě určitě napadá...škoda že nejdou darovat
    tak držím všem pěsti at to taky dají ještě je čas
     
    dana9494, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak uz jen sleduju, jak se dari dokoncovat akci, vcerejsi sklizen po poledni byla s akcni a vecer napadal zbytek...
    Preju pevny nervy s tim planovanym vypadkem, neplanovanym a jeste jednou mi to odhlasilo uprostred dodavky do baha akce vcera, no ale nastesti to uz jsem mel tuhle akci komplet...

    Vypadavat ma 175 vapence/den, v tuto chvili ma byt 724 ([2.ukol]+24 ) nebo chybet 321, mam 1250 (chybi 0 ), mam 119% hotovo.
    Stav rakosi : idealne 9283 kusu (2235/den ), mam 13475 z 13410 (100% ).
    Zatim uplynulo 69% casu, zbyva 44 hodin.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.