Krok v čase (12.9. - 18.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taaak i pres problemy s RT hratkama dodelana akce, takze casu je dost tak snad stihate rakosi i vapenec... stonek aktivni, ten davam jednu bombu za mnoho dni, ale zato poradnou porci :)

    Vypadavat ma 175 vapence/den, v tuto chvili ma byt 586 ([1.ukol]+236 ) nebo chybet 459, mam 1065 (chybi 0 ), mam 101% hotovo.
    Stav rakosi : idealne 7514 kusu (2235/den ), mam 13475 z 13410 (100% ).
    Zatim uplynulo 56% casu, zbyva 63 hodin.
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Stala se mi divná věc, ztratilo se mi asi 400 ks rákosí. Asi bych si řekla, že jsem si to špatně spočítala, jenže já začala do úkolů dodávat, teprve když jsem měla všechno napěstované, tak jsem ani nic nepočítala, stačilo se kouknout o_O
    No nic, tak si je zase připěstuji -.-, ještě, že jsem to zjistila teď a ne až v neděli :).
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No tak hurááá, vše postavíno, dělníci si můžou dát pohov :D Dodávky celkem ušly. Nejvíc bolelo 2x 48 prasat a 31 kravek o_O Kytky chtěli v rozumné míře a plody byly brnkačka ;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/9/16
  4. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak rákos už mám všechen + 2000 ve stodole, ale teď čekám na posledních 55 kamenných vápenců. Dala jsem karafiáty a habanero, tak to snad doklofu. Přeji všem pěknou hru. Jára
     
  5. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Dobré ránko, k hotovému Egyptu pribudol včera večer aj Rím a zo stredoveku chýbajú posledné 3 úlohy. Ešte dopestovať 606 trstiny a potrebujem 117 vápenca, tak možno večer bude hotovo. Gratulka všetkým úspešným.
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Tak já už mám taky hotovo. :)
     
  7. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    krásné ráno všem farmářům :D
    tak i já mám hotovo, stonek stonkuje:p

    [​IMG]

    fakt je, že jsem si pomohla tím SH, otočila jsem vyšlechtěný karafiáty 3x na dvou polích, čili mi to vzalo asi 250 SH. ale dnes i zítra jedu pryč na celý den a nechtěla jsem se v neděli nervovat na poslední chvíli.
    jinak ty stavby jsou fakt krásný, udělala jsem si printscreen na památku, když není ta tapeta. sranda jsou ty ovečky na té poslední dostavěné stavbě vpravo, jak koukají, když jim tam ta loď vyloží další materiál xD

    přeji všem finišujícím co nejvíc šutrů, snad to ke konci opravdu bude padat víc, jak psal doben.
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne treba ešte raz zasadiť a vápenca mi treba 80 ks to už dám s ľavou zadnou;);).
     
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) tak snad naposledy zasazeno ... zbývají poslední dva dílky na středověkou budovu ... teď budu jen vyhlížet dodávku vápence, nějak se tam v lomu opožďují ...
     
  10. YettaCZ

    YettaCZ Pisálek fóra

    Já už chci mít taky hotovo :inlove:. Napěstovat není problém - jen ty málopadátka mě vždycky trápí .... Já mám ráda vše hned a tady to čekání mě zabíjí :mad:
    Jinak se mi moc líbí grafiky akce, ty chrámy vypadají moc hezky :D
     
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Jojojo, ta grafika se mi líbí čím dál víc, chodím se kochat co chvíli, kdykoliv hru při průletu kolem compu zapnu :). A poslední stavbu- středověk mám hotový první, tak se nemůžu na utahané ovečky vynadívat, copak ty, co zírají na šutry, ale ty, co tam odpadly a jedna spí vsedě, druhá vleže - z těch mám pocit, že to bavilo i programátora, když to chystal, super. Akce se mi líbí moc a i ta vypadávátka musím pochválit, od té chvíle, co jsem odemkla mochyni a dala ji na obě Bahaplochy, se to všechno stabilizovalo a zrychlilo, z mochyně mi padá víc vápenců než z nočního pórku, potvrzeno 2x, teď mi schází 127 vápenců a tím pádem zřejmě nebudu muset SH použít, protože můžu ještě sklidit 2x a to tam bude, hlavně s přihlédnutím k tomu, že mnoho velmi laskavých spoluhráčů mi posílá darem vápence nejvyšší kvality, takže mám téměř vždy plný počet dárků a nesmírně mi to pomohlo při potřebě končit zítřkem, lidičky, nepopsatelný dík všem dárcům a kéž vám vesmírný internet tu laskavost násobně oplatí. :inlove:
     
  12. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    ... tak já ještě 250 vápence ... tak to jsem na to zvědavá - dnes ráno se jim tedy
    moc skákat nechtělo ....
     
  13. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak jsem vyzkousela karafiaty pres noc na pidi polich a velkych polich
    z plochy pidi poli vypadlo 20 sutru
    a z plochy velkych poli jich vypadlo 29
    takze u me velka pole vedou
     
  14. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Já starej závislák nemůžu najít vlákno posílání dárku(fuj to je hamba),tak to písnu zde.Moc děkuji sopti,SovaEmilka,uterý11,pinokiox že mi hned po ránu udělali radost šutrama:inlove:,fakt je že RT pěkně utáhlo kohoutky
     
  15. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Jestli dobře počítám, tak už jenom 155 vápenců nalámat, zasazena poslední otočka rákosí, snad to doklepu. Moc děkuji za darovaný vápenec, dnes večer odjíždím a vracím se v neděli, doufám, že chytnu internet, jinak by mě to naštvalo, skončit těsně před cílem.

    Je fakt, že je to jenom pěstování a vypadávání, ale grafika super, na poslední stavbě sice zůstaly ovečky ze začátku, akorát bez lešení, ale to nevadí, je to hezké a odpustím i to, že se to při dodávání kouše. Někdy stačí jen odejít a vrátit se, jindy restartovat. Tak mi držte palce, ať tu první stavbu taky dokončím.
     
  16. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    Krásny den přeji všem, Farmaři a Farmařky, prosim taky o vapenec ke stavbě, nyní my již chybí meně 180ks ale stale dost na dodělaní 2stavby proto prosiiiim prosiiim moc o vaší to pomoooc :) Ještě jednou Velké diky Pig_boy
     
    Naposledy upraveno: 16/9/16
  17. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Všem farmářů, farmářkám přeji krásný den. Akci jsem dokončila už včera, byla super a hlavně je u ní krásná grafika , ta se opravdu povedla , všem co finišují přeji zdárné dokončení akce
     
  18. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Jako dnešní úroda šutrů z 3 polí růží byla dost ubohá. Nicméně poslední stavba stojí, s vápencema to bude tip ťop ale mělo by to vyjít bez dalšího superhnojiva (zkusil jsem 2x vyšlechtěný růže, zajímal mě čas zrání bez stonku). Rákos je hotovej. Ale něco mi na tý akci chybí. A už vím co, budova z Egypta by přeci měla být pyramida :)
     
    evainfo, dana9494 a tydýtková tohle ocenili.
  19. zmesa47

    zmesa47 Rádoby autor

    Ještě 8 vápenců, které padnou za 3 hoďky a už bude také hotovóó
     
  20. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Taky hlásím hotovo akcičky na pohodu a vypadla mě jedna vrtačka ještě pár desítek a nějaký ten rok a bude to dobrý:):):).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.