Krok v čase (12.9. - 18.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Pašík69 - já třeba zůstala teď v němém úžasu. Ze 4 ploch akčních mi vypadlo celkem 6 kamenů! Slovy šest, není to překlep.

    Edit : beru zpět - vypadlo 26 vápenců, má to nějaké zpoždění, buď hra, nebo můj net, ukázalo to jen o 6 víc, dodala jsem jeden stupínek a šla to hned sem napsat a teď se tam ukazuje jiné číslo, tak jsem to zkontrolovala v dolní liště a bylo jich 26, to půjde, tu stovku do zelených čísel snad dlouhodobkama přes noc dám k 3 denním sklizním.

    Doben, právě proto se mi je nechce stěhovat, že těch 5 by mě nevytrhlo, kdybych jich měla 16, tak bych asi taky stěhovala, od 10 si myslím, že se to vyplatí. Takhle se mi s tím nechce zdržovat.

    Mám zkušenost, že když mi to nepadá, tak 2 dny před koncem prostě zasadím na pohopole něco na 12 hodin po bílé nevinnosti, SH, vodě a hnoji a tím to doženu. Akorát fakt až na konec, protože SH nemám moc a tak těch otoček nesmí být moc.
     
    Naposledy upraveno: 14/9/16
  2. doben

    doben Ikona fóra

    flexko 1 JC moc nepomáhá. Já jich mám 16, ale pro maximální účinnost je stěhuju.
    EDIT: Neříkám, že bude účinek nějak extra velký, ale pořád lepší 25% šance než 5%. ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/9/16
    petaM2001, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  3. pašík69

    pašík69 Perspektivní autor

    Též mám legendu na max-ovšem nemám JC,ale jak říkám,při střední obtížnosti mi padátka padávají víc-teď mi to padá(nepadá) jako by ta akce byla ne střední ,ale "nesplnitelná" ;);)
     
  4. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    taky napěstované rostliny a šutry nejsou asi půjdu po vesnici nějaký hledat...no času dost půjdou tam karafiáty snad to bude po nich vyskakovat
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No pro ty kdo nestihaji, tak mozna lepsi zacit posledni stavbou, at maji stonek... ono casem mozna pujde koupit dekorky - ale bez stonku, to se tu parkrat stalo a tak nevim zda opet nebude stejna logika...
    Zatim mam jen 3 otocky za den a to znamena, ze stale cekam na rakosi, ale taky to znamena, ze mam pekne dlouhodobku at to dobre pada :)

    Vypadavat ma 175 vapence/den, v tuto chvili ma byt 379 ([1.ukol]+29 ) nebo chybet 666, mam 743 (chybi 302 ), mam 71% hotovo.
    Stav rakosi : idealne 4859 kusu (2235/den ), mam 8125 z 13410 (60% ).
    Zatim uplynulo 36% casu, zbyva 91 hodin.
     
  6. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    já ted sklidila, vysadila na všech plochách brokolici a cukrový meloun a uvidíme jak na tom budeme ráno s kameny.Chybí mě ještě 2 tisíce akčního...to je jedna otočka na zítra dopoledne a pak se zaměřit dlouhodobkama jen na kameny.První stavbu mám komplet a u druhých dvou vždy 1/3. Tak držím všem palce , ať nám to dopadá;)
     
  7. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Padlááá. Tímto děkuji svým sousedům za vápence, od teď můžete posílat jiným potřebnějším. Já jdu doplňovat zásoby do stodoly, protože se mi zdá, že poslední dobou to je útok na zásoby a to tady ještě není TOPka. Všem co bojují - nestresujte, času je dost.
    [​IMG]
     
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Co jsem chtěla, mám. Navíc jsem vzala i párty lístky. Do splnění celé akce by mi tudíž chybělo 4,5 tis akční a 420 vápence. Akční bych případně dala během zítřka a pokud by do konce napadal i vápenec, tak možná neodolám a nakonec to tam šoupnu komplet. Pěstuji fakt v pohodě, žádné honění, akční jen 2x denně, pak jde na plac karafiát jen s vodou. Nejspíš tímto způsobem budu dělat i ty další akce. A to jsem dnes pěstovala i vanilku, kterou jsem nevím kde prošustrovala, a kvůli trhu i olověnec. Dobře se prodával.
    Lidi, nestresujte se. Máte před sebou ještě bez pár hodin 4 dny.
     
  9. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, tak som mala cez deň šľachtený pór a sladký melón, vypadlo 136 kúskov, na noc zase to isté, naháňam padátka. Zajtra budem pestovať akčnú, tej mi chýba niečo cez 7 tis. a vápenca 390, stále som v zelených číslach. Zatiaľ palec hore. A gratulka usilovným staviteľom, čo majú hotovo.
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    stavím, stavíš, stavíme - první budova hotová, u druhé chybí poslední čtyři dílky, u třetí mám hotové první tři dílky ... vápence není zatím moc, ale určitě dopadá, akční mám jen na hlavní, na 2/3 mýtiny a na 1/2 pralesa, denně stihnu tak 3 otočky vodou a občas s hnojem - na ostatních plochách jsou chlívky, stromy a na plantáži doplňuji baha-plodiny, z těch to také dobře padá ... přísun BZ a krejcarů je slušný, ostatní odměny se také hodí ... tak jen aby nedošlo k nějaké poruše na připojení nebo noťasu a mysslím, že to i tímto pohodovým tempem stihnu
     
  11. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    pomalu, ale jistě
    času dost
    hezkou hru všem :)
     
  12. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    trepísku, taky dobrý, ty máš básnický střevo xDxDxD

    mmch, mně chybí ještě 542 šutrů... a přesto jsem v zelených číslech. uvidíme, co udělají ty karafiáty (samo jen s vodou, jak už tu někdo psal)
     
    Naposledy upraveno: 14/9/16
  13. -XFarmářX-

    -XFarmářX- Perspektivní autor

    Pěkný večer farmáři, tak u mě si padátka vzaly řádnou dovolenou anebo vyhlásily stávku neboť se jich začíná nedostávat. HMM nasadím na noc karafiáty a doufám, že skore vylepším, protože jinak nevím čím. Za chvíli provedu večerní sklizeň a ještě se ozvu, ale vzhledem k tomu, že padají v této akci fakt málo, si od toho moc neslibuji. Tak zatím pápá
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tralalala, mám odemčenou mochyni, bude v noci nasazená a očekávám příval padátek s ranní sklizní :). Vzhledem k tomu, že s akcí končím o jeden a půl dne dřív, potřebuju s tím pohnout. Chybí mi 498 vápenců, tak se ty dlouhodobky musí pořádně předvést. Středověký hrad už mi stojí, ta grafika je opravdu koukatelná, pěkná akce to je.

    Krakoramaja, po tobě to chtělo vanilku? V této akci? Po mně to žádá samé dlouhodobky, vanilky mám tuny a po mně ji nikdo nežádá. :)
     
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Sovinka - ne, v akci není. Zřejmě padla do krmení nebo řemesel :D
     
    petaM2001 a Sovinka tohle ocenili.
  16. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Ahoj. Opět nic nepadá, vodní meloun na Baha na celé ploše a sotva 20 kousků. A z dlouhodobek na farmě ani těch 20 ks. Je to bída a motivace žádná ... Snad budete úspěšnější... Přeji pěknou hru
     
  17. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    krásný večer přeji tak už chybí jen 170 vápencu zítra na 100% bude hotovo což jsem ráda

    Ivuška08

    jestli máš vyšlechtěné karafiaty a máš SH lepší je dat bonus nevinnost a vánočku a zasít karafiaty na komfort pole budeš li mít na ploše 40 políček maš jistých 40 vapencu u mě to tak aspon je když zaseju na pidi polička +voda+hnuj vyskočí mi 27-30 vápencu
     
  18. -XFarmářX-

    -XFarmářX- Perspektivní autor

    Zdravím, takže hlásím jak jsem dopadla při večerní sklizni a pozorně čtěte, protože toto nevymyslí ani sebebystřejší farmář. Tentokrát jsem se dívala pozorně kolik padá a tady je výsledek: hlavní louka 2!vápence>:(, lesní mýtina 12vápenců:), bahamarama-plantáž 6vápenců>:( a deštný prales 3vápence. Samozřejmě, že na 3 plochách bylo akční, na baha nějaká 8hodinovka - už nevím co a na divošce mám zvířátka neboť farmu nebourám. Tak a teď babo raď co s tím....nevím, nevím....dopěstuji akční a pojedu karafiáty. Zatím úkol neplním, protože v tom nechci mít hokej. Ale s padátky RT těžce přiškrtilo kohoutky a to je fakt mazec, tak ať se daří:oops:
     
  19. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    XFarmářX- máš pravdu, dneska to opravdu nepadá... -. Mám našetřené SH, dala 38 obyč políček 2x2 s karafiáty a vánočku a bílou nevinnost (stejně jak píše pavca67), což zatím vždy zabralo (1 políčko = 1 padátko) a vypadlo jich 19. No tak to tedy nééé. Na to SH plácat nebudu, ono to dopadá i z chlívků až je vrátím na plochu.
    pavco67, jak jsi to myslela ? - dáváš pidi pole a SH, nebo pohopole ? Ne že by na tom záleželo, evidentně některým farmám padá a některým ne, já jen že jsem tvůj popis nepochopila.
     
  20. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak hlásím na všech farmičkách hotovo,všechny stavby stojí,řádky v nebi aktivované.Pohodová akcička. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.