Krok v čase (12.9. - 18.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    @krakoramaja To je právě to, nebrání mi nic kromě té nutkavosti :D KFC? I když zapojím tu nejbujnější fantazii, nerozluštím to (snad mě jen napadne, že už jsem dlouho neměl Stripsy a Hot-wings :D ). Já když něco hraju, snažím se naplno. Ale tu jsem frustrovaný už jen z toho, že nemám ten zpropadený kaštanový řádek a jak mám skloubit práci, osobní život, farmu a **********:D Konec offtopicu.

    Já věřím, že když už mám další herní plochu (prales), tak půjdou dobře jak akční, tak padátka. Snad to nějakej čas ušetří :)

    Edit: byl odstraněn název jiné hry
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/9/16
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Immortal67, ono to tak naštěstí vždy není, asi máš bohužel smůlu, já jsem třeba měla 3x za sebou požadavek na pštrosy, které jsem zatím celé pokryla ze stodoly, kdyby mi toto systém hodil na bobry nebo pávy, tak bych prskala hodně, že je nemám. Taky si mě vyhmátl na ječmeni, který jsem neměla vůbec, ty dlouhodobky se pěstujou špatně, ale jinak mi hází většinu z toho, co ve stodole v žádaném množství je... tak, a teď doufám, že jsem to nezakřikla. :D

    Krakoramaja, rozhodnutí nedělat akci vůbec nebo částečně beru. Potíž je, že já jsem se rozhodla dosáhnout ten pro mě celkem lákavý stoneček. To je pak těžký, člověk na to nemá (dispozice, tj. u mě zkrácený herní čas plus ještě ne tak dobrá dosažená úroveň vyskakování) a stonek chce, to nemůžu schovat za KFC, to jsou hladový voči. :oops::)
    Ještě EDIT: Májo, jasně a je to rozumné k tomu takto přistoupit, já mám asi maličko deficit (nebo jsem si odpočala) z doby dovolené, kdy jsem 3 akce vynechávala a taky jsem dosud nevěděla o té akci na Bahamě (ten kalendář sice čtu, ale zase tak moc mi to neřekne, tak jsem to evidentně nějak zasklila), na kterou, jestli rozumím, se těšíš zase ty, takže přirozený výběr - akorát já jsem si vybrala tuto akci, ze které zvládnu odehrát více času, a zatím se mi to jeví pokud vůbec zvládnutelné, tak o ten pověstný chlup. Jenomže pokud se v akcích nenasadí (nebo nevsadí) všechno, co je v mých možnostech, tak výsledek nebude... jinak jsem se to ještě nenaučila.
     
    Naposledy upraveno: 13/9/16
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    KFC? To tu kdysi někdo napsal a ono se to docela ujalo. Prostě - Krásná Farmářská Ctižádost. Akorát to první slovo je docela sprostý a dostala bych tytyty!, kdybych ho napsala.
    Sovinka - já po tom půlroce hraní dospěla do stadia, že se nenechám ničím a nikým honit. Tato hra nemá konec, který by člověk dříve či později dosáhl a mohl říct - dokázala jsem to. Ano, dokázala jsem se poměrně brzy dostat hodně daleko, ale je to pořád dokola, pořád to stejný. Tak si začínám hrát podle svého a ne podle diktátu RT.
    No a taky se mi zdá, že padání je trochu přiškrcené oproti jiným akcím, byť za šestinu času mám třetinu akce hotovou.
     
  4. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Casey27, ony ty odměny se taky liší podle lvl, já jsem za těch 9 pštrosů tolik jako ty rozhodně nedostala (lvl 90), ale porovnávala jsem si vždy odměnu s cenou, kdybych to prodala na trhu a bylo to skoro stejné. A vzhledem k tomu, že zatím těch nákupů nebylo mnoho, šlo krejcarové konto docela do plusu.
     
  5. kamzyík

    kamzyík Rádoby autor

    Zdravím všechny. Tak musím říct že tato akce mě opravdu po dlouhé době pobavila, nejdřív mě dostal název akčního RÁKOSÍ no rákosí vypadá trochu jinak, ale že musíme vodní rostlinu zalévat ... no nevím nevím, ale chápu je to hra a bez toho by to nešlo. Jinak rákosí mám dost, ale ty padátka ... sice jich mám 336 což není nejhorší ale o víkendu odjíždím tak to snad zvládnu a když ne tak mě to taky nebude rvát žíly. Prostě co stihnu stihnu, tentokrát ty odměny za nějaké nervy nestojí. Samozřejmě všem přeji hodně štěstí a ať to staví ... :);)
     
  6. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Potvora chce pořád čeho mám málo ale stíhám mám přes půlku hotovou tak se snad zadaří:):).
     
  7. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Vzhledem k tomu že můj mozek není dnes přítomen a Humpolec je od nás sákryš daleko tak ani nevím kromě leknínu co po mě za to chtěli. Jenom jedlička nebyla, dávám sobě pětku a podtrženou, na trh jsem valila a nakoupila ostuda jedna. Je to pěkně udělané, malá na to hledí jak hezky pracují a tak ji pomalu učím že bez práce nejsou ani stavby ani koláčky. Nakonec to není jenom závislácká hra ale i poučná. KFC halt dnes zvítězilo nad mozkovou obrnou a tank T Martina se rozjel vpřed. Svým tempem, nějak enormně to hrotit nebudu.
     
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ale grafika akce je parádní :inlove::inlove::inlove:, nemůžu se vynadívat. Kéž by se mi povedlo vztyčit ty budovy všechny. :inlove:
     
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni. Tak máme zase akcičku s vypadávátky. Doufám, že budou padat, zatím pěstuji a pěstuji, ale nemám dovolenou, tak mám jen 3 sklizně za den. Tu odpolední dávám s vodou a hnojem. Myslím si, že to do neděle dám. Jára
     
  10. doben

    doben Ikona fóra

    Přesně jak jsem předpokládal 2 ze 3 dodávek zvířat byli pávi. Jejich cena už se vyšplhala na 12 000,- . xD


    Pokud někdo čeká na video, tak vyjde po 20. hodině.
     
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak nevím co tam Ti moji stavbaři dělají,asi čekaj na výplatu.

    [​IMG]

    Ahaaaa,už to vím,prej čekaj na rákosí a vápenec.xD
     
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, tak mám pocit, že vypadávatká sú tak trochu priškrtené aspoň na hlavnej, divokej lúke a rúbanisku. Z póru nič moc - ani 20, zato na baha plochách to padalo tentokrát omnoho lepšie - skoro 30 zo sladkého melóna. Zatiaľ som v zelených číslach a nerobím si štatistku náhodne dodávaného, zásoby mi bohato stačia, aspoň doteraz. Egypt hotovo 9/12, Rím 2/12 a stredovek 6/12, takže nálepka je doma. Na noc trstina a cez deň zase melón a pór. Nech sa Vám všetkým darí!
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    satelit jak tak čekáme, až uzraje orobinec a napadají ty šutry, třeba pochopíme, co znamenají technologické lhůty při zdůvodňování prostojů při opravě D1 a dalších zajímavých dlouhodobých staveb ;)xD
     
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Přes den stíhám jen 2 otočky akční, ale i tak to přibývá a je toho docela dost. Po druhém dnu akce jsem zhruba v polovině, což je fajn. Na noc mám karafiáty kromě mýtiny, tam jsem dal akční. Na baha to jistí cukrový meloun :). JC dost pomáhají a vápence je celkem dost. Zatím jsem do akce nic neházel, počkám až to budu mít všechno a nechám se překvapit najednou :p. Kompletní splnění akce vidím na čtvrtek večer, tak snad to vyjde...

    [​IMG]
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Vápenec padá blbě je tom asi dost přiškrcené.Plánovaná údržba mne také velmi potěšila začne přesně až dojdu domů jak jsem to propočítávala.No někdy je prostě smůla.
     
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Video k akci



    Ve videu je kód, první 3, kteří mi ho pošlou poštou získají 1x Zelené matéto.
    Kód není od RT, takže nelze využít jiným způsobem!
     
  17. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    tak mám hotová zvířata(stonek,dekorka) a čekám na rákos...to dám tak 4 úkoly z plodin .......ale proč píšu,mám vrtačku!!!!, na obou farmách jednu-pštros,chameleon,osel,včela(oranžové a červené),ani by mě nenapadlo se podívat,kdyby to tu včera někdo neinzeroval....hezkou hru
     
    Naposledy upraveno: 13/9/16
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    sakra další štastlivec na vrtačku ach jo závidím :p jináč
    RÁKOSÍ: Mám 9294. Ideální stav 2923. Plním na 318% Hotovo 69,3%
    VÁPENEC: Mám 382. Ideální stav 229. Plním na 166,8% Hotovo 36,4%
     
  19. -XFarmářX-

    -XFarmářX- Perspektivní autor

    Pěkný večer farmáři, tak jsem provedla farmsčot a zjistila, že jsem v zelených číslech, ale radost nějak chybí:eek:, protože, se mi zdá, že padátek padá málo. Nějak nestíhám sledovat kolik jich z které plochy padne, ale soudě podle fora jich oproti jiným moc nemám - vápenec 277, no snad to nějak dopadá. Zatím pěstuji jen akční, ale při absenci padátek nasadím dlouhodobky a to by v tom byl čert, aby nedopadaly:music:. A když se jim nebude chtít, tak "moudrý" farmář jim pomůže. Jinak KFC mi nedovolí a nedá šanci to vzdát a proto - jedeme dál. Přeji všem ať se jim, v této akci, daří dle jejich přání.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak vás tady čtu, asi můžu skončit s plněním. Minulý víkend jsem nutně chtěla postoupit do levelu 95 a spotřebovala jsem na necelé Arboretum téměř všechna zvířátka... teď je sice krmím na plochách kde se dá superkrmivem, ale dvakrát čtyřicetosm prasat asi nedám :-( a to si ani nepředstavuji, že by tento požadavek padl potřetí... to neumožní čas, stav SK ani moje konto. Budu plnit do té doby, než budou stavby vyžadovat oběť čuníků... xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.