Krok v čase (12.9. - 18.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    První stavba stojí, chválím grafiku;)
     
  2. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné poledne, jak to tu pročítám, jste všichni moc šikovní. Já byla včera hlídat vnoučka Adámka a začala rozpěstovávat dnes kolem 9 hod. po návratu. Přesto neklesám na mysli a doufám, že se mi akci podaří dokončit. Zítra odpoledne mně ještě čeká nějaké vyřizování, ale rákosí má delší dobu růstu, tak to je fajn. Tak ať nám padá vápenec a stavby rychle rostou. Všem přeji hezkou hru.
     
  3. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak po mě to chce jen bobry a pávy.Mám jich naštěstí dost,tak mě to nevadí.Jinak první palác stojí a třetího mám tak větší polovinu -není rákos.:)
     
  4. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Podle mne se soutěž povedla. Grafika je moc hezká. Tentokrát dávám palec nahoru!!!!
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [QUOTE="MatysekKamilek,
    Náš 7letej syn se mne taky ptal, proč to zalejvám, když tam jsou rybničky :)
    Protože je to hra a ve hře se může všechno.... Nebo vymyslíte někdo lepší odpověď?

    Jejda ... a co žabičky a jiná havěť bydlící v rybníčku :D ... bych nimi nezalévala, na rákos stačí dešťovka z nádrží na vodu.

    [​IMG] ... hezký den, se veze náklad na stavby i se sváčou ... Egypt chtěl svízel, špaldu a heřmánek ... no na trhu není a co teď xD
    sem ho nakonec získala. Ve středověku to šlo, ale nakonec chytala pštrosy (docela drahý) a tak jsem všechen rákos vyplácala na stavbu Říma, kde jsem vše měla ... pro mě velká záhada xD ale ta krásná stavba už stojí a se kochám [​IMG] :p ...
    Tak všem přeji hlavně hodně vápence, docela padá, protože sem na plantáži nechala stromky, jinak rákos kde se dal posadit.
     
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Jsem se rozhodla plnit stavby tak, že dodám do prví, druhé a pak do třetí a jedu další kolo.Vypadá to zajímavě jak jsou stavby nedodělané.Tak snad ten rákos vypěstuji.Dávám přes den s vodou - hnůj je drahý.Zelených kapek je málo - ty radši pošetřím na další akci na rozpěstování.
    Na noc dám karafiáty a na baha mochyně. Padátka padaji vcelku slušně ne teda z akční, to je tak nevíce 9 kusů na plochu, tak snad nebudou chybět.
     
  7. papulice

    papulice Veterán fóra

    nevím tedy,moc to nepadá,z akční vůbec a když dám na noc dlouhodobky nestihnu napěstovat,zatím nic moc...
     
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Tak k dokončení první stavby mi už chybí jen 165 kusů rákosu. Chtělo to po mě hlavně olověnec. (na trhu AY 600,- za kus) Salát ani mrkev nebo pšenici jsem nedodával.
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zatím syslím nafrkám to najednou xDnebo radši začnu možná hned abych se k tomu vůbec dostal viz--
    (ve čtvrtek 15.9. 2016 ve 13.00 hod SELČ proběhne plánovaná údržba hry. Předpokládaná doba údržby je 15 až 45 minut):music:ale né syslím dál oni to jsou určitě šikulové:p
    RÁKOSÍ: Mám 7476. Ideální stav 2360. Plním na 316,8% Hotovo 55,7%
    VÁPENEC: Mám 330. Ideální stav 185. Plním na 178,4% Hotovo 31,4%
    :inlove:
     
  10. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Dvakrát odečtené položky byly před chvilkou v pořádku vráceny.
    A ještě chci poopravit svá slova ze začátku diskuze, že odměny jsou slabé. Nebrala jsem v potaz odměny za jednotlivé dodávky, pouze ty uvedené. Tudíž jsem docela mile překvapená, že BZ i krejcarů je poměrně dost. Ale nic to nemění na tom, že celou akci dělat nebudu. Udělám Egypt a ze zbytku vyberu SK a SH.
    Těším se na akci na Bahamaramě.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, ovečky se snaží, přece je nenechám ve štychu ,-) taky makám, tedy sázím a sklízím rákos, jde to dobře a grafika opět vynikající.
    Postavíme všechny stavby....
     
  12. osel63

    osel63 Pisálek fóra

    Tak mám vystavěný Řím a budu čekat na doutníky.......nebourala jsem prales(to se mě fakt nechce,až v případě nouze) a nebourám nikdy mýtinu...takže "zalitý rákos"raší jen na hlavní a divoké.
     
  13. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím všechny, rákos a vápenec byl vrácen a Egypt už je hotový, dodávala jsem 2x bavlnu, sněženky, 2x maliny, artyčok, begonie, 2x karafiáty, květák, množství byla od 120 do 300. I když jsem musela něco dokupovat, jsem bohatě v plusu a BZ taky pěkně poskočily. U plodů nebude problém, pokud to nebude pořád dokola nějaká mirabelka. První úkol u zvířat si žádá 15 koní, tak uvidíme, co bude dál.
     
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    medved222: Ahoj, plodů z TS se nemusíš bát.... jsou tam jen z obyč stromů ,-) Tenhle druh akcí mám rád.... vždy jsou pěkné hodnoty KR i BZ v odměnách.... konečně to někdo ocenil a nenadává na odměny ,-) Nedej třeba 9 (nebo kolik tam bylo) pštrosů + necelou tisícovku akční, když dostaneš odměnu skoro 400k KR ,-) Škoda, že nejde obnovit akci tlačítkem a dělat znovu :-D
     
  15. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Postupně se akce docela daří. Navíc jsem právě odemknul deštný prales, takže plodiny a šutry ke mě! :music:

    P.S. K zalejvání rákosu v rybníčku. Nezalejváte rákos, ale dolejváte vodu do rybníčku, aby nevyschl. Je přeci vedro xD
     
    Naposledy upraveno: 13/9/16
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak jsem zacal zviratama, tedy treti stavba... nechteji zrovna malo, zatim to vypada na stale se opakujici :
    31 krav, 7 bobru, 48 prasat, 31 krav, 48 prasat, 6 oslu, 7 bobru, 8 pstrosu, 31 krav
    Kravy mam neonove, osliky ruzove, prasata po proslechteni tech ze stonku a taky dost a par drevojedu snesu :)

    Vypadavat ma 175 vapence/den, v tuto chvili ma byt 200 ([0.ukol]+200 ) nebo chybet 850, mam 493 (chybi 557 ), mam 46% hotovo.
    Stav rakosi : idealne 2549 kusu (2235/den ), mam 3845 z 13410 (28% ).
    Zatim uplynulo 19% casu, zbyva 116 hodin.
     
  17. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak já jsem zvědavá, jestli akci dokončím. Akce pro mě skončí v sobotu ráno, pak nebudu mít přístup k netu, mezitím práce, takže ne tak dokonalá pružnost si nastavit mantinely k pěstování. Tudíž všechno stojí a padá na tom, jestli se stihnou včas vyskytnout vypadávátka. Zatím se to bohužel tak úplně nezdá, mám jich k této chvíli 300, z akční to vyskakuje slabě, potřebuju ještě akční hodně točit, nebyla jsem doma, tak jsem měla přes den delší plodinu, ale vypadlo mi méně, než v posledních akcích, takže to zkrácení herní doby možná nebudu schopná přeskočit. Njn, limit na mé straně.
    Jinak jsem ale začínala také se zvířaty, těch délerostoucích mám málo, nestíhám prostě ta zvířata chovat. Už jsem musela dokoupit nějaké bobry a pávy, pštrosy mám. Chci vědět předem, pokud to po mně bude chtít nějaké zvíře, které musím dokoupit či včas dochovat, jinak bych jela napřed Egypt a pěkně postupně. Co tu čtu, tak počet zvířat to po mně, 4 měsíce hrající, chce totožný s hráči hrajícími v řádu let, jediné omezení je na dostupnost zvířat v závislosti na herním levelu. Takže bohužel zohlednění toho, že můj čas nachovat počty zvířat je násobně nižší, než dlouhohrajících hráčů, se nekoná, nicméně ani jsem toto nečekala, byla jsem jen zvědavá, jestli se tenhle herní aspekt ve hře objeví, když v úvodníku bylo v tomto duchu psáno, že počet požadovaných položek bude záviset na herním levelu.
    Tak kéž to všem pěkně vyskakuje, zbytek se dá napěstovat a dokoupit. Před chvílí jsem zjistila, že má naskočit souběžná akce na Bahamě, což mě spíš lehce rozladilo, protože nebudu o víkendu doma, tak pokud to nebude nějaká snadná ze stodoly (na položky, které v té stodole mám), tak ani nebudu začínat, když sotva dokončím akci stávající. Je to nějaké výrazně předimenzované, nebo se mi to jen jako pracující zdá? Ať se všem daří a hraje se snadno, máme krásné léto a ten čas venku je před podzimem mnohem zázračnější, tak kéž to akce dokáže zohlednit :).
     
  18. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    @Sovinka I mě se zdá, že ty akce jsou jedna za druhou a fakt se nedaj všechny stihnout aniž by tomu člověk obětoval fůru času. Jak stíhat pěstovat do zásoby, chovat zvířata, pěstovat jako protihodnoty a do úkolů a do toho ještě akční plodiny a ty mizerný padátka. Skončí jedna akce a okamžitě navazuje další. Sem tam den odpočinku. Jako já chápu, že práce na farmě je těžká (bez dotací obvzlášť), ale práci mám v reálu a tohle je jen hra - ta by měla především bavit a být odpočinkovou aktivitou :)
     
  19. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    O jaká to náhoda,že ty rostliny co jsou u každého jiné individuální,jsou vždy ty,kterých je ve stodole nula nebo i mín.Né růže,kterých mám 54000,né paprika které mám 80000,ale žito ,kterého mám 400.Jinak co se týká stíhání,dal jsem si farmu do mobilu a pokud je fakt akce o kterou mě jde,sklidím v práci,zabere to pár minut a akce většinou splněna s předstihem.
     
    Naposledy upraveno: 14/9/16
  20. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    LookAtMyHorse - a co ti brání v tom, aby to byla odpočinková a zábavná aktivita? Nejspíš to bude KFC, jo, ta je mrška nutkavá xD Proto já třeba jsem se rozhodla už předem, že tuto akci nebudu dělat celou. Jsem v klidu a pohodě, něco napěstuji, něco vypadne, něco rozprodám... a pěkně odpočinkově se těším na další.
    (No a jinak mi chybí pár akční na poslední dodávku do Egypta. Jsou to přesně ty, o které mě včera systém pokrátil.)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.