Krampusova dovolená I - III (23.12.2022 - 8.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Hlásím, že mám také hotovo. Kolo se smilovalo a na šestý pokus mi dalo 100% :)
    Přeji bezproblémovou akci a krásný víkend všem
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    První dva úkoly jsem nedělala :p Tak snad dekorky vyměním v OaD
    [​IMG]
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak mám také komplet hotovo ;). I u mě se kolo konečně smilovalo a dalo 100% do stodoly, asi cca na 20 protočení :D.
    Takže to šlo i díky kolu velmi rychle. Všem, kdo máte hotovo posílám gratulaci a těm, co finišují přeji hodně úspěchů. Jinak hezký nadcházející víkend a ahoj ;):)
     
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak já přidám perličku, na hlavní louce jsem měla pomněnku na úkol do družstva. Na štěstí ráno nebyla zralá, pak jsem jela na nákup. Dorazila jsem domů po 10 té. Sklidila jsem pomněnku, vypadalo hafo stuh. Jé ona je už akce! Tak klikám s hrůzou na lesní paseku, co tam vlastně je naseto. Sklidím, honem dám velká pole a čučím jako puk, kde je akční rostlina. Tak jsem projela Bahamu a ona nikde. Nakonec jsem se vrátila na hlavní louku, kde jsem měla nasetý už angrešt. Tak jsem ztratila 3 hodiny, ale času je dost, akci v pohodě zítra dodělám. Jen podotýkám, zlaté šlechtění!!!
     
  5. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Hotovo, bylo to rychlé.
     
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Kolo dalo alespoň +1, ale je mi to prd platný, protože potřebuju padátka.
    Takže na noc dávám vodnici a zítra pokračuji s pěstováním akční (zatím necelých tisíc kusů po třetí sklizni)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kolem půl desáté jsem rozpěstovala a jak vidím, leckde si už hodili po akci nohy na stůl, tedy farmu do jejich normálního režimu. Gratuluji :)
    Ještě že hned z prvního rozpěstování bude na pidipole, druhé rozpěstování bych zaručeně zaspala. Mno, alespoň zkusím pootvírat bedny a rozpohybovat vehikl, jestli je dobře promazaný xD Když nic nedá, se z toho nepototo, zítra mám volno, tak můžu spokojeně klikat dle zracího řádu ;)
     
  8. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak díky 100% do stodůlky +1 na 6 hodin mám taky hotovo a ještě mi hafo kytek zbylo....
    A to jsem si nevšimla, že je akce od 10 a měla připraveno pěkně na 14. hodinu... njn, vyplatí se číst pořádně:p
    tak jsem urychlovala rákosí SH a zkusila, jestli se štěstí neunaví..... a ono to klaplo;)
    Všem přeji úspěšné splnění akce a krásný a pohodový víkend:)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Štestí se unavilo a sedlo i na tažní zvíře. Mám 100% z devatenáctého barevného lístku z dvaadvaceti. Tak musím najít sirky, abych podepřela víčka a dokončila úpravy ;) Jako od šesti od rána toho mám po staříčkovo. Ale co by farmář neobětoval. Pohopole to jistí. Ještě že nemusím jít natrhat kvítí do nevinnosti, jak ta Maruška šla pro jahody, a vánoček mám také předpečeno. Na traktor nainstaluju diskotékový svítidla, ať na sklizně vidím, uvařím kafe do termosky a jedééém :)
     
    Naposledy upraveno: 6/1/23
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak hlásím taky hotovo.

    [​IMG]
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Rozpěstovávala jsem až odpoledne a ještě jsem měla na poli kukuřici. Naštěstí z akční padaly stuhy v dostatečném počtu a mám hotovo. Tentokrát to bylo nějaké jednoduché. Začínám na farmu zapomínat, jestli to nechce nějakou přestávku.
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hotovo ;) Přeji všem krásný den :inlove:
    [​IMG]
     
  13. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Ahoj, měla bych takovou prosbu, úkoly jsem sice dělala, ale první dva se mi nepodařilo dokončit, chtěla bych proto poprosit kdyby někdo měl ty první dvě dekorky a věděl, že je nebude potřebovat z nějakého důvodu( třeba poslední akci nechce dělat nebo nedokončí) jestli by mi je nemohl věnovat, nebo za něco směnit, budu ráda za každou nabídku, děkuji:)
     
  14. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Hroudov, je nás víc, nejsi v tom sama..........
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Hned před Vánoci jsem si říkala, že to snad ani nemá cenu. Víkendovky nebo vůbec všechny akce na pokračování se mi podaří málokdy dokončit, vždycky se vyvrbí něco nečekaného a akce je včudu. Ale stejně jsem se do toho pustila a vida, hotovo. Bez jakýchkoliv bonusů a i s docela velkými prostoji. :)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    I na mé farmě může Krampus nasednout na kolo, nastartovat motorku, čtyřkolku, nastoupit do auta, na vlak, do letadla, nalodit se... Nevím, jak daleko z domu byl, ale už mu dovolená skončila ;)

    [​IMG]
    A jelikož a protože mám stoprocentní bonus až do pozdního večera, vyměnila jsem bonusy ve skleníku, spustila řádek s Faraonovými bylinkami a napěstovala nějaký okamžitý laskavec. Kapek nebylo moc, ale prvních skoro padesát tisíc rostlinek jsem do stodoly uskladnila. Na sedmého ledna to u mne, drobného záhumenkáře, není vůbec špatná zásoba :)
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké sobotní odpoledne, i já mám hotovo. Start se mi v klidu a pohodě podařilo napravit - stihla jsem rostlinky přesázet. Se stuhami nebyl žádný problém. KŠ jsem nechala odpočívat a vystačila si jen s vodou, hnojem a MJS. Snad se mi u nějaké jiné akce odvděčí nějakým bonusem.
    Ač víkendová akce, tak byla v pohodě. Jen myslet na přípravy...
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Nevěřím tomu, ale mám hotovo
    Na začátku jsem si říkal, že řádek je nic moc, ale stejně jsem si řekl, že jen tak pro zábavu to zkusím
    a dokonce mám i řádek :music:
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Budem na tom podobně... resp. pustila jsem se do Krampuse poprvé :D ...takže dekorací budu shánět podstatně víc ;)




    Tak další dobrá duše 8) budem pak po dekoracích pátrat spolu ;)
     
  20. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Krampus má dovolenou, hotovo. A navíc totok: [​IMG] Takže dobrý 8):D.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.