Krampusova dovolená I - III (23.12.2022 - 8.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Krásný nový rok, farmáři. Poslední sklizeň akčního kvítí a akce je hotova. Tentokrát to bylo na pohodu. Jen nezapomenout ve čtvrtek na přípravu.
    Děkuji za příjemné dárky v podobě bonusového kódu a novoroční dárek.
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Když jsem ráno sklízel, tak na splnění dvou částí úkolu (ty poslední) jsem potřeboval 1300 kusů akční a ono mi chyběla 1 rostlina o_O
    Tak jsem už zasel jen na 4 pole a použil urychlovací prostředky a za 2 rodiny to vyroste

    První část byla splněná, nenapsal jsem to sem, protože jsem línej xD
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Esi by já sem si nenakopala do sedínky :D Všechno sklidím, kliknu na družstvo, kliknu na Všechno dodat a co? No byl to první úkol, který netřeba plnit, mno. Tak mám do večera o zábavu postaráno, zas další akční plevel a budu doufat, že budou pajdátka. Přinejhorším zas za zlaťáky zruším ve skleníku pohanku a laskavec a napráskám tam bonusy na šafrán... Ten plevel stihne dorůst. To bude letos na mé farmě zas srandy kopec, páč jak se říká, jak na nový rok, tak po celý rok :)

    EDIT: tak akční plevel dorostl v pohodě a na pajdátka stačil květák s chemií... Hotovo. :)
     
    Naposledy upraveno: 1/1/23
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také mám hotovo, jen jsem si špatně spočítala, kolik mi chybí do konce a dala jsem dodat vše. K mému překvapení to nestačilo, navíc jsem už neměla co zasadit. Tak jsem musela počkat, až mi naskočí 5 semínek a znovu rozpěstovat.
     
  5. scratka70

    scratka70 Zelenáč fóra

    Ahoj, zdravím :)
    jen dotaz, odpovědí jsem si asi jistá, ale třeba se pletu..já, hotentot, jsem si konec první části v nějakým zmatku posunula, takže jsem ji nedodělala a první dekorka chybí..v setrvačnosti, jak plním všechno jsem druhou část dodělala, protože sem hotentot, zapomněla jsem, že jí plnit, kvůli chybějící dekorce nemá smysl..takže dotaz, i když bych dodělala, tak mi bude svítit řádek, kterej nezaplním, protože dekorka už nijak získat nejde, že?
    Zdravím, D.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    scratka70 - ahoj, zatím jiná možnost není. Jedině to zkusit v O/D, bude-li dekorka obchodovatelná. Třeba se najdou hráči, kteří splnili jen první část a budou mít dekorku k ničemu. A třeba ji časem nabídnou v nějakém výprodeji....kdo ví ;)
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Nezapomeňte na poslední část akce. Já už na zítra udělala přípravu. Ale na špatný ploše - automaticky jsem zbourala mýtinu a ona akce proběhne na hlavní louce. Já husa hloupá - přeci vím, že myslet, znamená bobek vědět. :p
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Ciril13 Díky za upozornění né že bych zapomněla, ale měla jsem za to. že je to opět na lesní mýtině určitě bych se nepodívala.
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, týý brďo Ciri13 .... děkuji za připomenutí ;). Hlava už je plná práce po vánočním volnu a na toto bych určitě zapomněla ( tedy alespoň na přípravu ). Ještě jednou děkuji a všem přeji zdárné ukončení této akce a fajn hru ;):)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Želvičky, které na hlavní dochovávám pro Rudolfovu akci, jsem právě přikrmila SK, abych je ráno mohla sklidit a naset něco na pajdátka. Sobotu mám volnou, tak to snad doklikám ku zdárnému konci :)
    Přeji všem úspěšné plnění závěrečné víkendové Krampusovy dovolené :)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nikdo?!?
    Před půl hodinou sem to dokončil celé!8)
    Farma v normálu!:)
     
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    kaolín : tak snad tíky tomu že už máš hotovo, konečně zlevní maso.
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak obě farmy mají hotovo a farma v normálu.
    Pěkný den přeji!
     
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Padátka by byla v pohodě, kdybych ale kouknul, že tentokrát se to pěstuje na hlavní a ne v lese :eek:
    Takže vodnice se zavodnila v lese a na hlavní se usídlila zvěř, takže za sklizen bylo 22 padátek -.-
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Jedu jen MJS+voda+hnůj :music: Bonusy a jiná urychlovátka šetřím na jinší akce :p
    Co se vleče neuteče. Stejně budu mít zítra hotovo ;)
    Edit: před chvílí vydalo kolo za jeden zelený lupen +1/6h, tak se to trochu urychlí :D
     
    Naposledy upraveno: 6/1/23
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Chybí mi dvě stuhy a bude hotovo. Asi je koupím.:p;)
    Hotovo definitivně:D
     
    Naposledy upraveno: 6/1/23
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    nemám hotovo:sleepy:, cez Vianoce mi nejak nevyšiel krok a prepásla som dekoráciu:D, tak už len vyčkať do OaD a dúfať, že ju RT pustí, lacná určite nebude, keďže boli len po jednom exemplári 8);)

    [​IMG]
     
  18. elbedna

    elbedna Vážený autor

    DANKA722, jsme na tom stejně, taky mi chybí první dekorka :cry:
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    My tři králové....mně taky chybí :cry:
     
  20. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Bééé, taky nemám :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.