Krčma U prosoleného vepře (1.5 - 31.5.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Naposledy upraveno: 29/5/20
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem dala šlechtit když je to za 1 SK a za chvíli bude BB :p
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi nešlo dát info o BB a slevách již včera!:p Většina už má po akci a ti co nemaj,čekaj s plnýma domkama na BB.Fakt trapný.o_O
    Jinak teda přemejším,jestli nemám narvat domek papouškama a rysama,na příští neonky!:music:
     
  4. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak jsem dal také šlechtit, ale za 2 SK, protože nečtu :oops:;). Tentokrát zaměřeno na opičky a jejich růžovou výrobnu.

    kaolín11: To je v plánu hned po butiku ;)


    Hezkou hru ...
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Proto se má číst info až druhý den... ale co mě nejde do hlavy, jak to Tronaldo před hodinou věděl? o_O
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No a ja som už napchal plný domček!Za jedno SK a 5 dní to tam počká!;) Tento BB vynechám a využijem už len ten pri neónkách!
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Čas u příspěvku na fóru je -1 hodina. Neboj tronaldo není novodobej Nostradamus ;)
     
    matlafous123 a GordonSargent tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Žádnej Nostradamus, ale vyhupslo to na něj z novinek xD
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    chcem sa opýtať, tie zámky lásky čo budú v tých neónkach, tie budu vypadávať zo všetkých druhov zvierat pri šľachtení, nie len pri rysoch a papagájoch, lebo ak hej tak to si rovno dnes našľachtím tie zvieratá a mám pokoj

    Edit. stále to neukazuje na časomiere diky za odpoved skali
     
    Naposledy upraveno: 29/5/20
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - na to se budeš muset zeptat u kouličky, bo tady věštit neumíme o_O
     
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  11. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    tronaldo55: Při minulých neonech padala padátka jen ze zvířat na nové neonky. -->ZDE<-- a -->ZDE<--, jak bude nastaveno nyní se neví. Další věc je dodávaná protihodnota zvířat, ale jaká bude to se uvidí. Když dáš nějaké to šlechtění, tak určitě nic nezkazíš ;)


    Hezkou hru ...
     
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    už mi ostalo len okolo 1300 SK tak to radšej nechám tak. možno, že v tých neónkach bude aj niečo dobrého okrem tých chlievoch. Došľachtil som kury ale ani jedna zlatá :D tak nabudúce
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nějak jsem to přepískla zbyly mi ryby a nechtějí plavat:p;)
    Nic mi nevypadlo, samá genetika.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no nějak si to snad přeberu...

    [​IMG]
    [​IMG]
    a od kdy je rychlejší cílená reklama než oficiální oznámení ?;)
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent od té doby, co nám někdo zapomněl oznámit, že vám to máme oznámit. Snad se příště polepší.;) Jinak čas na fóru si můžeš změnit v předvolbách na tvém profilu. Najedeš myší na svůj nick na fóru vpravo nahoře -> klikneš na předvolby -> zvolíš správné časové pásmo -> uložíš změny.
     
    matlafous123, -migos- a GordonSargent tohle ocenili.
  16. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nechápem čo stále riešite :D nostradámus tronaldo to sa mi páči :D
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    musím se pochlubit, u rysů, papušku, anakond a motýlu se mi vůbec nedaří šlechtění a tím nemyslím přeskoky mám potíže i s genetikou, ale když jste tu psali, o rysech a papouškách tak jsem si řekla, že za 1 SH dám do tulidomu po 10 ks a tohle na mně vyskočilo
    [​IMG]
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vtipne - taky jsem udelala akci bez BB a slev, ale co uz ted.... jit se povesit je asi pozde, ne? -.-
    Jezisi, vy jste mu dali funkci! No, tak to si to s tim vesenim jeste rozmylim xD
     
    kaolín11, -migos- a raddre tohle ocenili.
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tronaldo Ale v tom případě přece znáš na všechno odpověď ;)

    Dob dokud nezruší dvojí čas, tak si to budu raději přepočítávat v hlavě, čísilka na počítači to nezmění, nebo že by? :)
     
    Naposledy upraveno: 29/5/20
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ech, tak ono existuje slechteni za polovic bez placeni?
    Tak tohle jsem vubec nezaregistroval, ale je uplne jasny, ze ho oznami pote, co vetsina udela akci - proc by to delali predem, to ti spechalci je prece hlavne plati :)
    No hotovo vcera i s nasazenim dekorky, takze mesicni vikendovky jsou minulost!
     
    Ciri13, matlafous123 a -migos- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.