Krčma U prosoleného vepře (1.5 - 31.5.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Mám hotovo
     
    evainfo, maminka78 a burds tohle ocenili.
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
    maminka78 a burds tohle ocenili.
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nemám a ještě dlouho nebudu mít hotovo;)
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    V klidku jedna otocka SH a dve pak jen hnuj, ono kdyz staci jen komplet posledni ukol tak to tak nespecha... to bych mel mit v pohode a co se podari z tech ostatnich tak to bude... zatim to vzdycky vyslo, proc by ted ne...
     
    maminka78, spuntka a evainfo tohle ocenili.
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký dník v krčmě u vepříka :) jsem to ani nečekala, ale je hotovo, protože po odpolední v práci jsem sklízela ještě pozdě večer a ráno to dalo zbytek ... tak paráda :p
     
    maminka78 tohle ocenil(a).
  6. mesyna

    mesyna Pisálek fóra

    krásnou sobotu všem, také stíhám :) jen mi někdo poraďte prosím kde bude ta poslední část kam mám dát chlívky
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    malanek70 a mesyna tohle ocenili.
  8. mesyna

    mesyna Pisálek fóra

    Skali

    ***odstraněna zbytečná citace
    moc děkuji :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/5/20
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mesyna - nemáš zač :)
    Jen tě poprosím, nepoužívej u příspěvku možnost "odpovědět", pokud reaguješ bezprostředně na příspěvek nad tvým (jako teď na můj), bo odpovíš i s nežádoucí citací - tu bys musela ze svého příspěvku odmazat. Jednodušší je začít psát do nového příspěvku a dotyčného (mě) jen oslovit. Děkuji
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pěstuji zlehka, co bude bude .-)
     
    maminka78 a evainfo tohle ocenili.
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Vcera u nas cely den prselo, takze i ja coura tentokrat s predstihem v cili.
    Na posledni up uz budou jen padatka z chovu nezavisla na case, takze staci to jen nezazdit totalne xD
     
  13. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    také hotovo
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Od včerejšího večera mám hotovo. Jen krmivo pro krokouše jsem nějak zapomněla pořídit. Už jsem to napravila. Snad mi ty potvůrky zubaté nezežerou nějakou vzácnou zvěř. I když dle složení krmiva, jsou tito krokodýli uvědomělí vegetariáni. Takže můžu být v klidu.
    Ve skrytu duše doufám, že příští týden bude i baby boom. 8)
     
    Peto121, raddre a evainfo tohle ocenili.
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak rano hotovo, vlastne jsem nechtel davat akcni na noc ale uz se stalo... dekorku upgradnu az si vzpomenu po vybrani...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré dopoledne, tak já jsem tuhle akci také právě dokončila a krokodýlové si plavou v jezírku. Byla to moc příjemná akce, kterou člověk s trochou píle s přehledm splní. Začala jsem tuhle hru hrát příliš pozdě na to, abych měla všechny upgrady Dobrodruha, ale i tak mne vyší počet BZ u mé dekorace těší. Nyní můžeme jen vyhlížet pokračování příběhu. Krásnou neděli všem!
     
    evainfo a raddre tohle ocenili.
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    první kolo jsem nedělala, bylo mi líto bourat prales na tak poklidnou akci, další víkendy jsem si vykasala rukávy a pustila se do toho a většinou jsem to už v sobotu ráno měla hotovo, tentokrát jsem rozpěstovávala na poho polích bez stonku,vánočky a nevinnosti, s pozdějším startem,tím jsem měla rozpěstováno až v sobotu ráno i tak jsem dnes mohla zavěsit další závěs,rozšířit lištu,ale hlavně navýšit rama konto
     
    GordonSargent a evainfo tohle ocenili.
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No vzhledem k tomu, že kluk šel po 2 měsících do školy, tak totální chaos...
    Stihla jsem u posledního úkolu stříbrný, tož dobré.... :music:
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak zase patek, no doufam ze muzu dat slechtit libovolny zvirata...
     
  20. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Prosím, táto posledná časť krčmy sa týka len šľachtenia v bordeli, alebo aj bežného chovu?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.