Krčma U prosoleného vepře (1.5 - 31.5.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Padátka - 0 !!!8) Úplne som na to zabudol a pozberal úrodu! -.-
     
  2. miruštek

    miruštek Zelenáč fóra

    Ale ja som nesplnila úlohu.tak preto ho nemám.a neviem či sa dá dodatočne získať.nemám ho ani na hernom poli ani v inventári :)
     
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    111 kokosov :D
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Sklizen ty novy nejdelsi kytky a slusnych 180 padatek, takze dekorku ziskam nez pujdu spat...
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    miruštek - cituji z FAQ k akci: Při prvním přihlášení do hry po začátku akce obdrží každý hráč: Elévský dobrodruh / Pirát-začiatočník
    Proto bys měla ten základ Pirát-začiatočník mít. V úkolech získáme pouze upgrade na tuto dekoraci. Pokud ten základ nemůžeš najít v inventáři ani někde na plochách farmy, Bahamaramy nebo v nebi, obrať se na herní podporu a požádej je o pomoc - oni mohou zjistit, kam se ti ten základ zatoulal.
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Z lipnice krasnych 36 kousku a hned jsem ji otocila znova - to bude brnkacka :D
    MatysekKamilek Tiskarnu z kontejneru jeste nevylovil, ale prvni takova jde k nam do sklepa, tak se moc netes xD
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Jestli jsem dobře počítal tak je potřeba 292 kokosou,mám to bobře děkuji
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  8. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Má to takový drobný háček..., těch poznámek se za pouhý týden "nasbírá" tolik, že při načítání windovs docela protestuje xD. Nezbývá mi, než to pokaždé jednou za čas "překydat" :cry:
    Co se mi včera zadařilo, není nad to, sklidit saguaro ve vlaku v jednu hodinu a pak se divit, že nemám žádný kokos xD. Ale vylepšení bude, dnes ze saguara padlo cca 150 kousků, zítra ráno sklidím ještě jednou a prosolený vepř. protentokrát hotov.
     
    evainfo a Peto121 tohle ocenili.
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Bez akcni je to hned jina.... zadne napul syrove! Sice na start jen lipnice, pak jeste jedna otocka, na noc koriandr, rano jednou vanilka a ugrilovane prasatko bylo akorat ;)
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nojo, zadne SH, zadny slozitosti s velkyma a malyma polema, hotovo je rychle :)
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem si myslela, jak nachytám padátka pomocí stromů a houbeles, ze stromů skoro nepadají :( Dala jsem lablab pokrácený tiki maskou a uvidím.
     
    -migos-, radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ráno bude hotovo - UP rovnou hodím systému... stejně nemám ty dva předtím. Jde mi o FM.
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo první a poslední :p
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak hlásím už včera hotovo jen to moc banánu nedalo,tu poslední bylo víc,nu družstvo prohlídnu a jedeme dál,ty to akce su promě dobrá a rád je plním.
    http://prntscr.com/siaa44
     
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    taky hotovo :) :D
     
    GordonSargent a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak teprve před chvílí také splněno ;). Pěknou neděli všem 8).
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ze startu to vypadalo bídně. Už jsem se připravovala, že vyberu jen upgrade dekorky. :oops:Nakonec lahodné kokosové ořechy popadaly. Padaly lépe z plodin, než ze stromů a chlévů. Hotovo! :D8)
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo :)
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zrovna jsem se koukala, co si dam dneska v bufetu k pivu resp. obedu a uplnym omylem si vzpomela na dnesni pokracovani akce. Na cely ukol urcite nedopestuju, protoze rekonstruujeme byt (odstehoval se nam najemnik a to je tedy masakr, co tam za 2 roky dokazal.... takova dlazba v kuchyni a na chodbe presparovana stukem a loznice vymalovana na cerno a pretrena narychlo hustou bilou, ktera se loupe po kusech dolu, je to nejmensi), takze neni cas ani na soucasnou akci, ale snad zvladnu aspon probehnout k upgradu dekorky.
    Tak ve 14:00 nezapomenout na start ;)
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) matlafousku ráda čtu upozornění "Tak ve 14:00 nezapomenout na start" a já si v práci vzpomněla až o pěti, mobil rozžhavený, rozpěstovávala jsem se vším i s SH a samozřejmě s ananasovým pečivem v diamantovém slotu a zjistila jsem to až teď večer .. no já se snad nepolepším xD ale naštěstí totemových kytiček není tolik, se to určitě v pohodě přes víkend zvládne
     
    Naposledy upraveno: 22/5/20
    matlafous123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.