Krčma U prosoleného vepře (1.5 - 31.5.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Děvčata,hurá s vaší pomocí jsem ho našla,já ani nevěděla,že se jmenuje -elévský dobrodruh;)Děkuji,už má 2 upgrady
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Druhá část akce splněna. I přes procházky jarní přírodou s téměř letním počasím. Jsem zvědavá na další, kde budou padátka.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak sem se dohrabala až na 3 úkol stříbrný.... bez vrtulí. SH. Flákačka. Sklizeň v deset bych nestihla.... jen s vodou a hnojem.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Presolene prase mi neleze krkem ani s pivem... uz minule jsem ho zaregistrovala dost pozde, stejne tak i tentokrat = rozpestovani probehlo az na prelomu vecera a noci = mam sice oba upgrady, ale ani u jedne casti jsem nestihla napestovat na zlato a diamant v jednicce, az se zacinam stydet :oops:
    Jak rika muj kamarad: "Kdyz ses blba, tak si to pis, ja si to taky pisu" .... Asi nejvyssi cas zacit :p
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    No nazdar, to už bych měla popsané dva -nebo víc?- sešitů:po_O
    To je můj případ, píšu na :(lístečky a ty se záhadně ztrácí:sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 11/5/20
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Psát si, to je na houby. Nikdy nevím, kam jsem ty poznámky položila.:oops:
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    :D Jak vidim, tak je dobra rada na draka.... jak to tedy resite, damy? ;)

    EDIT: -pechfógl- xD Lamala jsem si hlavu nad ruznymi alternativami, ale tato, priznam se, me vubec nenapadla. Mas bod! ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/5/20
    vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Dělám, že je to jenom jako....xD
     
    vilm4, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra


    Ahojky zuby-chechtající se matlafousku xD no já to mám už napevno tak, že každou akcičku (kytí a padátka) si kopčnu na plochu, dopíši si tam výpočty na splnění a když během akce nevím, kouknu si tam, co mě ještě chybí :p nemusím hledat na foru ...

    Jinak na ploše mám (jednu z dalších) i alternativu spoje do práce ... když první spoj nestihnu, je tam jiná šalinka ... když ani tu nestihnu, tak mám asi problém xD :p no plocha mě vždy poctivě ukáže, co občas nechci vidět ;)





     
    vilm4 a radyn.m tohle ocenili.
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evainfo Kdyby to bylo jen nevedet kolik mi ceho chybi, ale vubec si vzpomenout, ze nejaka vikendova akce je... :D , ale kopirovat na plochu by stejne jednou nestacilo, protoze se mezi pocitaci ruzne presouvam.

    MatysekKamilek Listky u pocitacu doma nekdo krade (podeziram diteteho potkanice), takze kdyby mi nevolali dneska z recepce od zubare (sluzby pro sklerotiky a "tesime se na Vas" v cene), tak nevim, ze mam jet zitra do Prahy. Na lednici visi past na medvedy... a potomek? Ten by mohl mit pevnou linku, protoze jeho telefon se vali zasadne doma a je div ze aspon vi (na desitky m2), ve kterych mistech!
    RT by nam mohl aspon venovat poznamkovy blocek, kdyz uz porada tyhle vikendove prase(prosol)cinky ;):p
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdysi dávno se řešil na farmě poznámkovník. Bohužel neprošel.:sleepy:
    Pokud je pěstovací,nebo padací akce,dám si příspěvek s počty plodin a padátek ,pokud možno na první stranu diskuze a màm vystaráno.:).
    Horší je to např. se skleníkem,dekorace s postupnými upgrady,s produkty do slotů,řádky .....atd. Zde by se nějaký poznámky hodily! Několik let se přemlouvám , že si alespoň do podpisu na fóru dám klikací odkaz a zde si udělám tabulky co je dobrý pro rostliny,zvířátka,výrobny...
    No ,ale ještě to nějakej pátek potrvá.:wuerg:
    Někdy počty plodin a padátek řeším tak,že pošlu holuba sousedce a mám to uložený v odeslaných zprávách!8)
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A neskúšali ste toto ? Sú to rýchle poznámky.Čokoľvek si tam napíšeš a ostane Ti to na obrazovke až kým to sám nezrušíš a môžeš aj upravovať,dopisovať ... Je to súčasťou Windovsu.;)
    [​IMG]
     
    radyn.m, zejdy66 a vilm4 tohle ocenili.
  13. miruštek

    miruštek Zelenáč fóra

    Ja ju plním len preto že potrebujem banány a TBZ..Ale nezískala som okrasný predmet.Dá sa nejako dodatočne získať?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    *** odstraněna pasáž mimo téma, to sem opravdu nepatří. Skali

    Cože? Vepř? DO háje, jsem sklidila tu novou 24 hod kytku..... Uvidím ve 2, UP nějak nepotřebuji... mám základ...
    miruštek: Pokud jde posílat, chceš ho? Napiš mi na farmu....
     
    matlafous123 a vilm4 tohle ocenili.
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    MatysekKamilek To jsi taky, babo, nemohla napsat driv? Samozrejme jsem opet soleny prase zazdila a na plantazi mam lipnici :D Nastesti padatka nejsou akcni, takze tentokrat to snad bude lepsi. Pri nejhorsim zapojim do boje citrony.

    *** odstraněna pasáž mimo téma. Skali
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  16. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Ahojky,já si taky sklidila:mad: ,no uvidíme,co napadá z arašídůo_OxD
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    no ešte som sa neprizabudol a nechal som plantáž na pokoji :D ale túto úlohu nesplnim celu. Neverím si na tie padátka radšej nech mám ten upgrade a na ostatne kašlem. JC sú už v pozore :D

    Edit. Škoda, že padajú iba na jednej ploche momentálne mám všade banánovníky tak by som mohol mať dnes hotovo :D ale to pochybujem.
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát akci pojedu, co napadá, to tam hodím, stromy na všech plochách, tak snad něco bude xD
     
    matlafous123 a tronaldo55 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    miruštek - ahoj, základ dekorace se jmenuje Pirát-začiatočník
    Podívej se znovu do svého inventáře mezi dekorace a použij vyhledávací okýnko.

    pirát.png

    Také je možné, že jsi dekoraci dala někam na plochu nebo do nebe. Pokud nenajdeš, obrať se na Herní podporu a požádej je o pomoc.
     
    zejdy66 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    aj sklidil jsem sakryš:mad:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.