Krčma U prosoleného vepře (1.5 - 31.5.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    zábavný bude ten 3 úkol. Len padátka.
     
  2. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Jejky já na toho vepře dneska úplně zapoměla:wuerg: No nic rozpěstovávám až dnes večer, snad to také stihnu;)
     
    dasa1143, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já už mám vepře prosoleného i přepřeného. Minulý víkend jsem nestihla, nedám i tento, páč od zítra budu bez netu do někdy, kdy bude mít poskytovatel termín poslat techniky k zapojení v mém novém bydlišti. Tož když někde ulovím wifinu, tak se aspoň připojím, nechat padnout celkovou dobu přihlášení 1287 dnů na nulu by mi bylo líto.
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem před chvílí došla ze zahrady dom a děsně se divila, že svítí novinka.... Ona je akce s vepřem... no nic, kytka poroste do rána, pak dám akční, co stihnu, to bude - ráda bych ty FM mince....pokud zase nezapomenu, žéééé:pxD
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já jsem na akci kolegiálně upozornila, pak jsem hodila chrupku a prošvihla dvě hodiny....:cry:
     
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Pechlinda hodila chrupku a já bobek.
    Tedy já na akci...
    Poslední dobou se mi zdá že RT vede strejda Skrblík...
    :D
     
    k.vitek, Veselka a dasa1143 tohle ocenili.
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jejda jejda zase jsem něco prošvihla. Tak aspoň rozpěstuju a uvidím zítra, kolik stihnu dát vepříkovi.:p;)
     
    tykadlo a Jonsdorf tohle ocenili.
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Hotovo 8)

    [​IMG]
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) tak krčma je taky celá vybraná, ale na 43 kousků rákosu jsem ještě přihodila zuzinku, ať už na noc nasadím na celou plochu zázvorovník pro hladové vážky :p jinak jsem taky zapomněla a začala později, ale příští víkend se určitě připravím :D

    [​IMG]


     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Hura hurá hotovo,baha zase jak má být a banány zase pryč,já se snad nedočkám abych měl na víc,pořád mě chybí http://prntscr.com/se12zl
     
  11. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tos ještě vzpoměla dobře ;), já si vzpomněl až v sobotu v jedenáct v noci xD.
    Je fajn, že RT dali možnost "mladším" hráčům získat hůře sehnatelné chlívky. Osobně jdu po dekorce dávající, jak jinak - bednu...
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nakonec v klidu hotovo s rezervou, jednou pomohlo kolo a hned je to snadny... jdu vzdycky po upgrade a pak zpet, ono zase ty chlivky jsou celkem nemotivujici odmena, ale treba se nekdy budou hodit...
     
    radyn.m, Peto121 a evainfo tohle ocenili.
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    I. jsem vynechala.
    Tuto II. jsem pred chvili dokoncila...
    J3stli budu pokracovat uvidim. V pracovni dny se honit jeste na Farmerame...
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  14. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Nějak nemohu najít upgrade k majáku -vepře jsem udělala celého.Prosím na kolikátém čísle by měl být?Mám ho na zbarvený maják 5 jedno upgrade jsem kupovala- Děkuji za odpověď.

    Kiki-aha,tak to je ten můj problém:)
     
    Naposledy upraveno: 10/5/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Aktuální číslo majáku neporadím, ale z téhle akce jsme neměli dostat upg Majáku, ale upg Dobrodruha.
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 - ahoj, jestli dobře počítám, tak bez nákupů je možné mít Zbarvený maják 3
    20 upgradů bylo v akcích, 10 v balíčcích za FL.
    Mrkni tady - maják
     
    astrid888, DANKA722 a radyn.m tohle ocenili.
  17. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, dohrabala jsem se k bonusové bedně ( po té vždycky toužím ) a tímto to asi pro mne končí. Ještě nějaká sklizeň bude, nahážu do úkolů, ale celou akci neudělám. Už aby byla padátková akce :). Pěkný den všem.
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  18. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Děkuji,za vysvětlení,akorát nemám dobrodruha,možná je ve stonku,ale co vím,že ho určitě hledat nebudu,tak takový dobrodruh já nejsemxD;)
     
    evainfo, astrid888 a DANKA722 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 - Elévský dobrodruh je základ. Ale je prťavý, bude se hledat špatně, jestli jsi ho někam zašantročila, to jo :)
    elévský dobrodruh...png elévský dobrodruh tooltip.png
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..zle sa hľadá ak si ho marketka47 dala do riadku, to by som si dovolila otravovať podporu;), ale na ploche stačí zvoliť upgrade (záves) a pirát, u vás dobrodruh, zčervenie..
    môj vylepšený zatiaľ zostáva v lište;) [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.