Krčma U prosoleného vepře (1.5 - 31.5.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Nepohrnu se do akce,ale abych neurazila,pořídím si všechny nálepky.Tak slibuji před svými druhy!
    Na žluťásky mám recept-při O+D je nabízím 5:1 za jakýkoliv obyčejný strom.
     
    DANKA722, Y_n_O a GordonSargent tohle ocenili.
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Jo, jo Mikši chtělo by to nějakou rambo bednu?
    Takových možností má RT a ono mele neustále jedno a to samé.
    Neříkám že se nesnaží, no občas by bylo dobré něco extra.
    Něco nového, vždyť fantazie v kombinaci s bláznivou farmou nabízí tolik možností!
    Já však stále věřím a doufám že se to stane, co říkáte parťáci?

    „Lidé s fantazií nejsou nebezpeční.
    Nebezpeční jsou jenom ti, kterým fantazie chybí, takoví, co jdou jako kůň s klapkami na očích, kteří si neumějí představit, že může být ještě něco jiného, než oni myslí, že by mělo být.“

    J.Werich

     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nijak nadsene to neplnim, ale upgrade bude, ostatni ukoly jen podle vysledku pestovani...
    akorat teda tu dekorku asi musim nekam umistit, vubec jsem si nevzpomnel ze jsem ji dostal :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak abych neurazila,splněné 2 stříbrné + celý třetí ,vyhnula jsem se tomu co nechcixD
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezký dník v "Krčmě s prosoleným vepříkem" :D tak ještě 3 úkoly z 9-ti, prvně jdu po TS, protože může vypnout elektřina ... nebo Wifi ... ale to snad né xD a voskovník bych chtěla, mám jen jeden. Šetřím SH tak jen s vodou a hnojem, bonus žádný a se 188 políčky to docela trvá, počítám ještě dvě sklizně, později večer bude hotovo a ještě něco málo zbude.
    Ze solidarity k mému růžovému prasátku v erbu :inlove: jsou dnes k obědu špagety s cukinou a sýrovou omáčkou :p jasně, že i hodně česneku proti viru xD akcička je nenáročná vždy 1x za týden, tak proč ne.





     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    První úkoly taky hotové, tygry nechci ani žluté. Celý splním třetí a část 2. Uff teď jsem se lekl, že už je neděle, to ten svátek v pátek :)
     
  7. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Tak tuto akci vynechávám,jako všechny před ní.Kromě Garážové výprodeje,ta mě bavila a podarovala mě i dekoračka bonusem 200% na 24 hodin do stodoly.Jinak mě nebaví to,že se pěstuje jeden tam,pak zase jinam.Furt překopávat,nedejbože mýtinu,tam mám své obry a ty já nerada stěhuju.Hezkou hru všem.
     
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..dávajú prekopávať, to je dobré, aby sme tu úplne všetci nezblbli, pomaly pestujem, dekorku vylepšili, môže byť
    plním zhora dolu..
    [​IMG]
    a dokončujem obed:inlove:;)
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já akci ráno opět zazdila, tak to nejedu - no po dlouhé době něco vynechám....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno u vepříka :) akcička večer hotová, hned jsem si šla zasadit tajemné Quesillo a jaké překvapení, jsem jich v liště našla 9, asi budu muset chodit kontrolovat lištu častěji xD a ráno koukly k mému voskovníku další dva, ale z které akce ty skvělé sazeničky jsou, to vážně netuším :p


    [​IMG]


     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak taky v noci hotovo,jen více aspon pro mě by mohlo být banánu ale jináč super.
     
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Akosi som podcenil výnosnosť akcie :D
     
    -Jara05-, Pitrýsek47 a evainfo tohle ocenili.
  13. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, já jsem sklidila, zasela a zjistila jsem že do posledního úkolu po chybí 126 akční a mám 117 tak kdybych nezasadila měla bych hotovo
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ja na tom byl lip, zasadil jsem, pak dodavam a dodavam a je hotovo, tak jsem zase vytrhal a akce kompletni... ono ty ukoly mene podstatne chteji mene kytky, tak to slo... no tak zase pristi vikend...
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra



    Orliček ahojky, taky se mi to stalo, ale stačí pak kouknout kolik rostlinek chybí a naházet třeba na pár kytí Zuzi (+3 kusů navíc) a srovnat kusy, které potřebuješ k dokončení akce ... no někdy těch pár kousků ještě zvládne i SH :p si to vždy raději propočítávám dopředu, než nasadím poslední políčka do akce, no soucítím a je to škoda :p
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Já většinou taky počítám, ale tohle je nějaký útlum. Ale nevadí, stihnu stejně, a i kdyby ne, tak je to z prvního úkolu ten diamantový
     
    evainfo a moncicak7070 tohle ocenili.
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám hotovo. Sice jsem se chvíli obávala, že asi nestihnu, ale pak jsem zjistila, že akce nekončí ve 14:00 hodin, ale až ve 22:00 hodin. Vše dodáno a plocha v původním stavu. :D
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - ahoj, základní dekorace se jmenuje Elévský dobrodruh. Zkus použít v dekoracích vyhledávací okýnko (pokud sis ho už nešoupla někam na plochu nebo do nebe)

    elévský dobrodruh.png
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  19. mesyna

    mesyna Pisálek fóra

    mě demotivuje měnění ploch k pěstování :( potřebuji vše jak banány tak každá stáj se hodí, ale zdraví mám taky jen jedno a sotva jsem vrátila stromy a stáje po minulé akci. Tato hra jde mimo mě
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    mesyna: tak tam stromy nech (ne všude) a stáje můžeš mít na druhé ploše. Pokud máš pomocníky není nic snažšího než stromy vytrhat a stáje zbourat a kamkoliv jinam je nasadit znova. Zvlášť když je dopředu známo kde se bude pěstovat tak si můžeš plochu pohodlně upravit.
    Jedu bez nich, někdy s kupónem a taky to jde ,-)) stromy mám pořád.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.