Krčma U prosoleného vepře (1.5 - 31.5.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, RT je neponaučitelný. Taková akce už zde byla, kde bylo přeupgradováno k ničemu. Myslel jsem, že tohle už znovu nebude. Stačilo by dát řádek do stonku nebo i by stačil bonus z dekorky a hnedle by to plnilo více hráčů. Takhle si dojdu jen pro bedny s bonusy a kde jsou padátka, tak tam udělám celý úkol.

    Na komplet první úkol bude potřeba 3246 havajského květu.


    Hezkou hru ...
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Uvidím, asi se do toho pustím, stav plodin, plodů a zvěře je lehce probraný - na farmě tedy již doplněn, baha čeká, snad to stihnu do další sezóny.... i s touhle akcí.... nebo se na ni vykašlu - jestli bude hezky, 100% nebudu stíhat uklízet.
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce půjdu. Banány jsou potřeba. V odměnách jsou zvířata, která díky letité pauze ještě nemám.
     
  4. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahojky, no škoda, že tak dlouhá akce a nic pořádného z odměn. Člověk by se i těšil, ale v mém levlu č.221 nepotřebuji ani banán, ani obyčejné stáje,kterých máme hafo, ani žluté, těch si člověk vytočí na kole štěstí tolik,že by z nich snad i založil obří zoo...proč nedají rovnou růžové, proč tam není floren, kombajn nebo něco vzácného, nové zvíře-surikata, nové voskovníky? To by tu pak i málokdo brblal, si myslím, domluvte jim někdo. ;) I tak ale přeji fajn hru a veselý a šťastný první májový den.:p
     
  5. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Nejdu do toho.Nasadím rostliny na 24hod a mám vegáč.Žluté stáje jsou na nic,Tak bude oddechovka a už se těším.
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Z domova: Tak do akce půjdu - stáje na výrobu hnoje holt umístím jen na zbylé Baha plochy...
    To by v tom byl čert, abych nesplnil všechny krátkodobé výzvy!

    Příští relace zřejmě z Bohnic...
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jan.svatek: také to zkusím, ale tentokrát nemáš pravdu, čert s tím nemá nic společného, to spíš nějaký trollolo, co se vytrvale množí příspěvek od příspěvku ;) Mít tak možnost zkontrolovat ty, co hlásají nehraju, po akci... Druhý a třetí den akce to mám přes den mírně pracovní, ale ty potřebné počty bych měla napěstovat hned zítra; kdybych náhodou usnula na klávesnici, tak poslední sklizeň druhého po práci :) Do Bohnic to mám z ruky, Kroměříž se mi nelíbí a můj pokoj č. 5 ve Šternberku je neustále a dlouhodobě blokován...
     
    Naposledy upraveno: 30/4/20
  8. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Ono by stačilo kdyby expres pro žluté stáje jezdil každý měsíc,ale chápu že v době Corony jsou spoje hodně omezené a mezinárodní zcela zastavené.
    Mě kolo neštěstí neustále obdarovává žlutou střižnou ovčí vlny,minulý expres jsem je posílal jak číňani roušky a už jich mám zpět zase 90,jednou mi z nich drnkne:cry::cry::cry:
     
  9. larelay

    larelay Analytik fóra

    Asi nás bude v těch Bohnicích víc, já také hraji. Nevím, co bych na farmě dělala, kdybych nehrála akce. Právě pro ně mě farma pořád ještě docela baví.
     
    Naposledy upraveno: 30/4/20
  10. raddre

    raddre Baron fóra

    pojedu jen výběrově, co půjde pěstovat na plantáži a bude tam něco co mně zaujmne, rozhodně ne kvůli banánům, ale pár věcí by se šiklo
    [​IMG]
     
    maribeja, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Stejně si myslím, že v těch Bohnicích je nás spousta, jen jsme se ještě nedomluvili, kdo na kterém pavilonu. Kdysi tu existoval virtuální pavilon, ale asi nám ho zrušili a pacienty rozdělili.
    Do akce opět jdu a předem hlásím, že ji patrně opět nedokončím.
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    fajn, krčma tu bude každý víkend otvorená, to si tam dojdem, na žlté mám miesta dosť a bonusy si rada vyberiem,
    slovenskí chlapi píšu premiérovi otvorený list, prosia ho, aby na jeden deň otvoril krčmy a prisahajú, že odtiaľ 14 dní nevyjdu:D
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no... u nás už budou krčmy otevřené, tedy venkovní. Ale problém je jak si poradit s nařízením MZ, když toalety jsou nepřístupné. Páni ke stromům a dámy do keříčků? To je jak na školním výletu... A konzumace na zahrádkách dle MZ je stáhnout roušku, nasát , natáhnout roušku, kuřáci mají ještě o problém víc...nebude nad to si alespoň na farmě zajít do normální krčmy, xD
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak kdyby byla každá krčma tak pustá jako tato akce, řekl bych že je ještě horší jak koronavir...
    A vypadá to že máme new pořekadlo: "Tisíckrát nic umořilo farmu."
     
  15. rosea50

    rosea50 Pisálek fóra

    Tak za mě ne.....tyhle víkendové akce mi od jara do podzimu nevyhovují - to mám nejvíc práce na zahradě - a ta se sama neudělá, protože právě o víkendu tam můžeme nejvíc makat :) a venku je kráááásně.
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    V plánu je odpolední výlet s dětmi do přírody. Dle počasí to vypadá na farmaření na farmě. Jak jsem už psala: banány a zvěř, kterou lišta nevlastní se mi hodí. 8):)
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    na základě zpětné vazby došlo k úpravě bonusu, který bude poskytovat dekorace Mistr dobrodruh. Změnu již najdete ve FAQ k akci.
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ani změna mne nepřesvědčí :p
     
  19. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    No dobre teda presvedčili ste ma. Hviezdičky potrebujem ako soľ.
     
  20. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tomu říkám změna! Už jsem se lekl, že o něco přijdu, když jsem nechal prales
    plný zvířat. A ono jde o vypečenou bednu.
    :D
     
    Peto121 a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.