Kozel zahradníkem I - VI / Záhradná koza I - VI (7.4. - 13.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo,něco málo rukavic dopadalo ze šlechtění.
     
  2. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Z hortenzie jsem měla 180 rukavic, ráno bude určitě něco podobného - SK budu škudlit na šlechtící akci.
     
  3. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Z maliny jen 95 rukavic, to bude mazec, on je BB... ani jsem si nevšiml :D. Zítra a pozítří mám na to jen pouhých pár hodin, to bude mazec... . V pracovním procesu jsou takovéto akce akorát k zoufalství :cry:
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    tenista, jan.svatek: Co máte s těmi modrými stromy? Mně z nich vypadnou jen body. Napřed jsem myslel, že je to graf.chyba, ale ne i v návodu rukavice ani hnojivo padat nemá, pouze vědro ;). Byl bych rád, kdyby to tak nebylo.
    151 rukavic (hortenzie) z toho 5 dárků
    Jsem se polepšil, ale nestíhám kytky :p.
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne z juty a trstiny vypadlo 140 rukavic :) este dake darceky a rano mi to dufam napada :)Sk setrim na daku akciu,aby som zase nemusela vymetat kuty na farme :cry:xD
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ještě jednou sklidím zvonky a už je nemusím sázet, jen mi chybí rukavice. Tak snad do zítra napadají z pohanky jako dnes (139ks)
    V OaD získáno 2 Jackové C. za skleníky :D :D
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Potřebovala jsem napěstovat chryzantému a ta vydala 139rukavic :p Zasazen žlutý hrášek uvidíme co ještě dnes vydá :wuerg:
    Minule se mi osvědčil ;) Akční kytka napěstovaná :music:
     
  9. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak hotovo rukavice ještě zbyly z každého šlechtění vypadla rukavička
     
  10. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    čtu si tady příspěvky a jsem na vážkách co zasadit, napěstováno mám, ale chybí rukavice, no zkusím štěstí, snad to vyjde, děkuji kubula1102 za skleník, pokud by někdo měl na darování rašící skleník, byla bych vděčná, z nedostatku času ( pracovně ) jsem první dva nedala :p hezkou hru všem
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nastesti pomahaji sousede, takze i když ještě 25 chybi, je to na rano v pohode pripraveno... tim paden zbyva finále, zitrejsi boj o stonek :)
     
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak nakonec hotovo teď :D

    [​IMG]

    Získal jsem ještě další 2 JC takže aktuálně takto :p :D Plus jeden je teda na stromě moudrosti

    [​IMG]

    @Pitrýsek47 -----> Omlouvám se já si automaticky myslel že modrý strom dává padátka jako vždy až potom cos to napsal jsem zjistil že ne :D
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Pátá právě teď odbila, pátá právě teď odbila...
    [​IMG]
    ...pátá právě teď odbila nám...
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne tiez 5 odbila z juty mi napadalo 150 rukaviciek a tak mam aj na vyse :music::D Uz len stonek a mame vymalovane ;)xD
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Úkol splněn a rukavic je opět nadbytek a ani nebylo šlechtění potřeba. Tak nyní jenom zvládnout poslední pěstovačku a akce bude u konce.
    Mně osobně akce vyhovuje a byla bych klidně pro, aby se podobné akce opakovaly, určitě bych je přivítala více než ty s minihry. Vím, že to může být pro většinu z vás nuda, ale aspoň farma při akci nestojí a nižší levely určitě mají větší naději dojít až do konce.
     
  16. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    takže odjíždím v půl 12 a vrátím se kolem 17 hodky spočítala jsem že potřebuji 1860 akčního na stonek když vynechám v prvním ůkole zlatý a diamantový ůkol tak bych to mohla stihnout,zbylo 155 rukavic
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Hotovo, dneska si pohanka dala na čas :D (pozdě zasazená) :p
     
  18. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Dala jsem si na plochu pučící skleník,ale upg mě na to nejdou.To až po ukončení akce? děkuji
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jana151049: Jsou to samostatné dekorace. Máš je 2x, pokud jsi splnila všechny úkoly a dnešní začal (VI), kde je i stonek.
     
  20. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak jsem dala na rady, co si tu přečtu, a rukavice v poho napadaly, takže úkol splněn, uvidíme ten poslední:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.