Kozel zahradníkem I - VI / Záhradná koza I - VI (7.4. - 13.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Nakonec jsem si díky @alexandrakerulova00 uvědomil že je výhodnější si tuto akční na další úkol předpěstovat tak jsem protočil asi 10 PL a mám 100% plus jsem použil jednou Jacky ( ale jen jednou budu je ještě šetřit na lepší akce ) Takže tento úkol mám hotov a dneska ještě jedna otočka a bude na zítra připraveno :)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    DANKA722 ked mna tieto rychle hry tak bavia xD,a potom sa tesim na ten klud a mozem sa bavkat ;)
    tenista99 vytoceny 1 bonus na 12 hodin a 1 na 6 hodin,no nevyuzi to ;), pretocene asi 30 modrasky :)
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    tak ja som teraz na Ks otocila 3pl bonus ziadny ale s tym co mi dalo som spokojna (neboli to listovky ;):p) zelene listky dali +1 takze som spokojna :music:xD
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ach :D tenista na takúto akciu minúť použitie Jacka :( veď to šetri bože :D

    Edit: Až teraz som si všimol, že v akcii nie sú žiadne body do sezóny :(
     
    Naposledy upraveno: 8/4/21
  5. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No tyhle jednohubky jsou dobrý ale když je člověk v práci, no co padne a vyroste bude dobrý .
     
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @tronaldo55 -----> Však jo dál je nepoužiju a jinak body do sezóny v akci budou koukni se do FAQ je to tam připsané dodatečně:)

    @alexandrakerulova00 ----> Tak to chápu to bych také hned využil :D
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak dnešní úkol hotov ;) Trochu jsem tomu pomohla SH, ZH a využit +1/1h ze sezóny :music: Další zasazeno na zítra :p
     
  8. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Také hlásím hotovo,teď pěstuju na zítřek.Protočeno 15 PL a bonus +1/6h. Tak ať se všem daří;)
     
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    I já mám hotovo. Ráno jsem si aktivovala + 1/1h v sezónních odměnách a vytočeno na KŠ (cca 20 PL) 100%/24 hod. Po dlouhé době jsem měla štěstíčko xD. Štěstí přeji i vám. Pěkný den. ;)
     
  10. 14087

    14087 Veterán fóra

    Já štěstí na kole nemám tak ještě jednou sklidím a hotovo bude :sleepy: štěstí mají asi jen vyšší lvl, ostatní to musí oddřít, minulá soutěž mi sebrala všechno SH.. tak jedu normálně.
     
  11. Štika

    Štika Mistr fóra

    Akce jde bez problémů ráno bylo hotovo a dávám akční i na dnes,no okopírované se snad ani nedá pokazit i když má docela trefný název.xDxDxD Kozel zahradníkem ,to si začínám myslet o RT co se týče oprav na farmě.
     
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak napěstováno na další úkol mám. Dneska jsem ráno přišel na farmu a na hlavní byla už hotová pohanka a já to vesele sklidím že :D Takže pak si uvědomím že od 14 je další úkol a padátka no takže jsem asi o 160ks SH chudší úplně zbytečně no :D Někdy se nedaří :D

    [​IMG]



    EDIT. Hotovo :p Zítra pokračování :)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/4/21
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] [​IMG] aj prepestovane ;)
    takto sa mi to paci,ked je to raz dva hotovo :);)
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Nie si sam tiez som pripravu pohnojila xD:cry:xD ale uz som to napravila tak som zvedava ci napada dost :)
    Gratulujem rychlikom :inlove:
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky jsem hlavní zazdil a sklidil :D no jo, spěchej pomalu se říká, že? To nevím, čím budu dohánět, ale nějak to dopadne ;).
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě 70 kousků akční plodiny a bude hotovo. Od rána dopěstovávám pouze na pár políčkách mezi obrstromy!:)
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Večer sklidím poslední červánky a pak už jen pár kousků jarního hnojiva. Z hortenzií rekordních 197 kousků! Asi jsem se zamilovala do hortenzií! :inlove:Teda pokud RT jen nepustil kohoutek. :pNa noc dám karafiáty a bude vymalováno.
     
  18. 14087

    14087 Veterán fóra

    Tentokrát z pohanky 100 jarního hnojiva.. víc jak v prvním úkole věder. to se asi upouštěly kohoutky :D Když zase dnes zaseju pohanku, zítra bude úkol hotový ;) hodně zdaru všem :)
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak další (2. již včera a 3. dnes) díly hotovy...
    [​IMG] [​IMG]
    První sklizeň hortenzie (22:75) "full house" (tj. 202 padátek!), druhá sklizeň - 9:00 plodiny + 5 modrásků + nějaké dárků od sousedů (moc děkuji)...
    Zatím to jde jak po másle, tak snad to tak půjde všem...

    Pitrýsek47

    To s těmi kouzelnými stromy jsem nevěděl, tak abych někoho zbytečně nemátl, přeškrtl jsem původní mylnou informaci...
     
    Naposledy upraveno: 10/4/21
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Modrásci žádné hnojivo netrousí, jen body.
    To jo, mně to jde jako psovi pastva :p za hloupost se platí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.