Kozel zahradníkem I - VI / Záhradná koza I - VI (7.4. - 13.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky, mám hotovo! To se mi u podobných akcí fakt nestává... Většinou ještě honím padátka z vytuněných karafiátů. Bohužel, vyšlechtit pohanku se mi ještě nepodařilo. Z kozlíku a jabloní vypadlo 106 padátek, další ze žlutého hrachu a na noc jsem za pomoci chemie, zasadila oranž jiřinu. Ráno vypadlo, co bylo potřeba, nejen z rostlin ale i z modrásků, sousedi přispěli. Zatím pohoda.
    14087 - na základě vlastního pozorování už obiloviny nedávám! Mají nemenší úspěšnost na padátka. Nejlepší jsou květiny, poté zelenina a ostatní plodiny - třeba juta.
    Je zajímavé, že mi ze žlutého hrachu padlo 55 padátek, což mi až vyděsilo - s tím jsem nepočítala, ovšem byla jsem nakonec velmi potěšena.
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak po ranní sklizni hortenzie chybělo už jenom 17věder ;) To jsem už jednoduše dohnala šafránem a ani jsem k tomu nemusela aktivovat řádek :p

    P.S. a to ještě nemám vyšlechtěnou okamžitou sklizeň
     
    Naposledy upraveno: 8/4/21
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    tak mne chyba este 19 vedier :oops:

    Už len 10 a to napada :music: Dakujem za darceky farmarky :inlove: Tak som to zmakla,nakoniec aj z kratsej rastliny padali vedra,no v reali sneh uff...

    Este raz diky :)
     
    Naposledy upraveno: 8/4/21
  4. burds

    burds Titán fóra

    Hotovo od rána.Z hvězdnice alpské 140 věder a tak mi ještě nějaké vědro zbylo.Včera z pohanky tedy nic moc.
     
  5. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    sovicka64: Jsem na tom stejně, chybí mi 21 věder. Žádnou dlouhodobou zkrácenou až tak nemám, abych ji stihla do 14:00, tak uvidím, jak se hecnou krátkodobé a co mi z nich vypadne ;)
     
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ráno po sklizni oranžové macešky 80 věder tak jsem úkol splnila :D
    Ale měla jsem nahnáno :D
    [​IMG]

    Tak snad se bude dařit i v dalších úkolech až do konce ;)

    Y_n_O moc děkuju za info.. :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 8/4/21
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nakonec když vidim ze jsou dekorky dvakrát, tak to skusim odehrát ke stonku... padatka pochopitelne není ten problém, spis sklizne a nacasovani...
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Už to roste, už to kvete. To půjde ;). Má někdo hotovo?
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pitrýsek47 neboj za chvíľku tu bude kopa rýchlikov nepotrvá to dlho:D:D:D:D.Musíme ich popohnať.Tak šup-šup.
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Teď jsem došla domů a hurá rozpěstovávat. Za hodinu sklízím první várku.
    Vědra jsem splnila - chryzantémy, kvintet žabích mužů a sólista ve stromě se šlechtěnými karafiáty přes noc a otočkou ředkviček dopoledne to jistilo. Dík patří i sousedům za dárky.
     
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak chybí jen druhý úkoly myslím že dneska to dokonce stihnu celé. Jedna sklizeň v 8 a druhá po půlnoci. A kdyby ne tak jistota je ráno :) Je to na pohodu :p

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/4/21
  12. tepui

    tepui Mistr fóra

    Super akce pro ty co chodí do práce.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    ..dnes sa málinko zdržímxD, výnimočne rozpestovávam len okolo, zoberiem 200 vrtuliek, na horšie časy, a budem pestovať v kuse, až po ranné zore, to už napestujem Ranné zore do pozajtra, idem kuknúť koľko ho treba;)

    a je pravda, ako píše tepui, po tom, čo obmedzili telefóny, zle sa hrá:sleepy:


    edit

    aha
    Sandra už chytila druhý dych:inlove:;);)
     
    Naposledy upraveno: 8/4/21
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] takze napestovane uz je,uz len dodat a zas klidek a pohoda do zajtra ;)
    [​IMG]
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm to bude asi ta "dobrá" akce ,na kterou se vyplatí nějaké to SH pustit!:wuerg:xD
    Jinak jedu jako vždy,pouze stím rozdílem,že sem netočil kolem a nepoužil žádný 100% bonus do slotů.Za hoďku budu mít také po akci.
    DANKA722 Celou dobu jedu na mobilu a vše OK.Jste z těch komplů nějací rozmazlení!:cry:
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se přišla podívat, kdo už má hotovo, protože jsem se před chvílí vrátila z pracprocesu a rozpěstovávám. Gratuluji, Alexandrička :)
    Mno, zítra nikam nemusím, tak protáhnu bdění do ranního kuropění, ať si napěstuju do zásoby, pak tam můžu na zítra fláknout některou z plodin, co chybí ve stodole. A že jich je ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/4/21
  17. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Má cenu pokračovat v akci když jsem nesplnila první akci a tím pádem nemám potřebnou dekorku
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Tak hotovo
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kaolín11, ale áno, pôjde to, aj sa mi už podarilo pri Unity pozbierať farmu na tablete (skúšala som len v krízovom stave, keď muž menil kryty na vypínačoch, čo som si sama vymyslela, že má počkať do zberu 10 min. som nemala odvahu ho zastaviť:inlove::D), ale leto a bezlokdavn budem hrať aj na telefóne, možno, vidím Tvoje rady, a ono sa to ešte zlepší, ak nie, zrúti sa svetxDxD;)

    o 20 minút začínam pestovať [​IMG]


    jakoja, stačí pozrieť do FAQ, dekorky sú po 2x;)
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj jakoja, dekoraci z první části můžeš získat i z dnešního II. úkolu. Sada dekorací z této akce se dá získát dvakrát. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.