Kozel zahradníkem I - VI / Záhradná koza I - VI (7.4. - 13.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamča59

    mamča59 Rádoby autor

    kde najdu ranní červánky
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamča59, akční květinu Ranní červánky budeme pěstovat zítra od 14h. Nyní dodáváme do Družstva padátka - Dřevěné vědro. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    tak to snad byla nejrychlejší akce so jsem udělala, pokud budou i další padátka padat, jako tahle tak to bude bez starostí
    [​IMG]
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ještě 139 padátek, to snad vyjde:p;)
     
  5. tony13257

    tony13257 Pisálek fóra

    Skali omluva! Ahoj!
     
    Skali tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tony13257 - ahoj, nic se neděje, z toho se nestřílí (a za to taky né );)
    Ať se daří
     
    -Jara05- a mituli tohle ocenili.
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Také musím farmu překopat, do akce samozřejmě jdu. Času je méně, venku mám práce hodně, ale co splním, to bude. Všem přeji hodně padátek.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bez citronů z pohanky a pár stromů naokolo 105 věder. Zasela jsem rychlený šafrán s SH, dal 97 věder. Teď pěstuju rajčata, chybí mi ve stodole, padátek potřebuju už jen 46, to je v pohodě...
     
  9. 43mz66

    43mz66 Rádoby autor

    Nějak jsem nepobrala, když je v úkolu II. rostlina a je i v úkolu III., proč jí na začátku třetího úkolu dostaneme jako sazenici znova?? Nebo jí na konci dvojky přebytky odeberou a proto nám ty sazence dají nové?? a v dalším úkole je to zase s jinou kytkou??
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 43mz66, pokud je stejná kytka potřeba dva dny po sobě, tak ti to co napěstuješ zůstane viz FAQ k akci. ;)

    upload_2021-4-7_20-49-37.png


    EDIT:
    Do úkolu III. až V. jsou přidány body do sezóny a Sezónní žetony ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 7/4/21
  11. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Proč to nejde udělat hned napoprvé pořádně. Není akce kde by se neměnilo FAQ. A mimochodem první den je špatně poslední odměna - správně je 3x Agger
     
    14087 tohle ocenil(a).
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak ze žlutého hrášku (528 BZ) 58 věder a z pohanky (1356 BZ) 75 věder ?? Jak je tento nepoměr možný :(
    Přes noc sazím Macešku oranžovou (696 BZ) jsem zvědavá kolik mi jich ráno vypadne :/ .. ještě mi chybí 68 věder :oops:
     
    tenista99 a Y_n_O tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk - zdravím, odměnu Agger opravíme. Nejsme stroje, jsme lidé. Děkujeme za upozornění.
    Odměny ve 3.-5. úkolu změnili, zřejmě na základě zpětné vazby.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    14087, u padátek není důležitý počet BZ, ale doba růstu rostliny nebo stromu, délka chovu nebo výroby. Proto máš víc z pohanky, která má základní dobu růstu 21:15 h, oproti žlutému hrášku, který má dobu růstu 10:00 h. Z macešky, která má dobu růstu 12:30 h by ti mělo vypadnout víc než z hrášku a méně než z pohanky... Možnosti zkrácení doby pěstování pro různé plodiny najdeš tady.
     
    Naposledy upraveno: 7/4/21
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    První část hotova...
    [​IMG]
    ...a ani to nebolelo.
    Padátka jsem nahnal první sklizní rákosí (22:25), pak částí vyrovnávacích rostlin (fenykl, ...) a na noc jsem dal vyšlechtěnou chryzantému (22:30) tak, abych měl ještě nějaký čas nahnat případná chybějící padátka - už po první ranní sklizni se však ukázalo, jak jsem ostatně očekával, že jich budu mít dost.
    Všem přeji během dopoledne dostatek padátek a po 14. hodině na divoké louce plynulý přechod k pěstování akční plodiny...
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    První úkol ráno s velikým přebytkem splněn. Tak uvidíme odpoledne, ale mělo by být vše ok.

    Ze zasněžených Krkonoš přeji pěkný a úspěšný den!!
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nic jsem nenaháněl, přes noc delší (první hortenzie, druhá maceška) a skleník mám. Na úplné dokončení chybí 5 věder, ale to vypadne i z modrásků.
    Akční by taky neměl být probém.
    Zasněžená je i Plzeň ;) nechci apríl :).
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Z rákosí ráno vypadlo 143 sudů, takže hotovo,;):p
     
  19. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Já vím, že nejste stroje, ale v poslední době se to zásadně zhoršilo (nemohu posoudit v jaké části procesu chyby vznikají). V posledních akcích vždy 2 opravy, to v minulosti nebývalo. Nevěřím, že SZ bylo na základě zpětné vazby. Pokud ve FAQ sezóny je napsáno, že z úkolů bude tolik a tolik bodů, tak to musí být na celou sezónu rozmyšlené a pokud není a dělá se to ad hoc u akce, tak to pak vypadá jak to vypadá.
     
    raddre a polacka tohle ocenili.
  20. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak hotovo maceška ráno stačila s přehledem :p Musel jsem dá tu protože původně byla v plánu pohanka jenže dneska mi kamarádka přinese vytištěné otázky k závěrečkám který si chci vypracovat a učit no a k tomu všemu jistý krám co tu máme nemá věci který potřebuju k jídlu a kousek od nás otevřeli před 2 dny jiný jistý krám kam teď hodně lidí chodí tak tam jdu taky :D

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.