Kozel zahradníkem I - VI / Záhradná koza I - VI (7.4. - 13.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Padátka nejsou problém,na max vytuněný šafrán nepotřebuje k okamžité sklizni na pohopolích ani řádky,stačí jen řemeslné produkty,tak by tato akce neměla mít žádný zádrhel,jen si musím ohlídat počet,bo při včera končící akci jsem to nějak neohlídal a zbylo mi přes 600 pajdátek ve stodole,to bude krejcarů:p:p:p
     
  2. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    docela se těším -jednodenní úkoly budou fajn, jako důchodce mám času na rozdávání, klidně i někomu pomůžu
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak vše potřebné mám takže jen padátka a pěstovat :p Kromě cvičení a běhání jsem stále doma. S koncem okresů už budu moct tedy do venkovního gymu ale i tak času je dost na to stihnout vše :) Pokusím se to splnit bez použití Jacků a sh. Jen kdyby se něco nepovedlo budu připraven to zvládnout za použití něčeho :)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pro ty kdo se ještě nerozhodli plnit akci.Stačí plnit obden,tj. úkoly č.2,4,6. Což si myslím není až tak hrozný!:) Navíc,jak sem koukal,odehrávalo by se to pouze na divošce a bez padátek!
     
  5. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Kaolínku, to je super rada! ;)padátka na mé farmě jsou poněkud líná - a citrony mám jen ve špajzu. Tedy kromě toho jediného na stromě. Takže teď sklidím kozlík a uvidím, jestli se budu chytat za hlavu a sázet honem stromy...
    Do akce jdu, ta akce s ledovými hrady(prosinec, nebo leden?) byla super. Všechny dupl dekorky jsou u majáku a dělají radost očím.
    Takže - žádné výmluvy, šup do gatí a galoší a zatřeste stromy či obraťte pole a to by bylo, aby nebylo! Přeji všem zdar!!!!!!!!!
     
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak chybí 141 padátek :D Večer bude maceška ještě a zítra nějak pohanka takže klídeček :) A vypadlo mi ze sklizně při 6JC - 129 padátek

    [​IMG]
     
  7. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    194 vedier na zaciatok z valeriany. Zda sa, ze to bude akcicka na pohodku. Nech sa Vam vsetkym dari. ;)
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    140 věder z hortenzie a pár stromů (15), z toho 2 dárky, 1 JC + 6 z modrých stromů.
     
    Naposledy upraveno: 7/4/21
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hortenzie vydala 116 věder. JC jeden na ploše a druhý na stromu. Zítra ji sklidím znovu a co bude chybět doženu SH.
     
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) [​IMG] 8)
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    75 věder z pohanky :oops::sleepy:-.- to je na kvedlačku :(
     
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    To já jsem si ráno normálně sklidila, dala jsem si kozlík který budu mít až večer zdálo se mě zbytečné se připravovat co nenapadá večer bude ráno.
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    tuším 210 padátiek. 5 arboret + hortenzie + 21JC takže na pohodu. Zajtra pozbieram a ide sa aj tie nové úlohy zverincov v družstve už skoro hotové.
     
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] a do zajtra pokoj a klud
     
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Skleníky potřebné do stonku se prosím objeví kde??? Děkuji a fajn hru.;););)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. tony13257

    tony13257 Pisálek fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    mamča50

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Odměna za plnění úkolů. Ahoj!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/4/21
    -Jara05-, Dave Lister a 14087 tohle ocenili.
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Už je mi to jasné, skleník je v liště a až bude otevřený stonek, tak je tam mohu dát. Nevšimla jsem si ho v liště. Děkuji za upozornění.;););)
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj Jaroslav469, věřím, že nabídka pomoci se týká zasílání padátek. ;)

    Pro připomenutí část VOP
    upload_2021-4-7_16-32-13.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    14087 tohle ocenil(a).
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja dala stromy a napadalo mi 86 vedier :cry: No nic musim to napravit ;)
     
    kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak za 3:47 sklidím žlutý hrášek a pak se podle toho uvidí co zaseju pak, ale asi to vypadá oranžovou macešku :music::p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.