Kozel zahradníkem I - VI / Záhradná koza I - VI (7.4. - 13.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    na vše (pokud dobře počítám a nic jsem nepřehlídla) bude třeba:
    270 věder
    4 010 červánků
    285 hnojiv
    2 660 zvonků
    280 rukavic (opraveno)
    1 970 petúnií
    20 ovcí
    1 740 hub
    13 rysů
    1 110 ředkví
    20 velbloudů
    1 660 šalvějí
     
    Naposledy upraveno: 7/4/21
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    rukavice mne vychadzaju 280ks
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Souhlasím, bedna s bonusy je dobrá věc...
    Ostatně od dob jedné akce v začátcích Farmeramy, kterou jsem nedokončil, byla jen jedna akce (poslední Velká honička), kterou jsem neudělal celou (ten pravý sloupec byl moc i na mé jinak velké KFC)...
    Do akce tedy pochopitelně jdu - padátka jsou ostatně potřebná jen zítra na Hlavní louce, jinak se jen pěstuje na Divoké => neměl by být problém s přípravou dlouhodobek kvůli padátkům (v jednom případě je doženu v chovné ohradě).
    Tak snad nebudou kohoutky moc utaženy a akce označená coby těžká se ukáže splnitelnou pro co nejširší okruh hráčů...
     
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    samozřejmě do akce jdu, stonek se mi líbí, jednodenní akce je pro mně výzvou, jen mám silné obavy že si zase budu plést plochy
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    :cry:Nemám ředkev na trhu taky nic.:)
     
    maribeja a tenista99 tohle ocenili.
  6. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

  7. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Nakoupit v obchodě po 300ks denně? ;)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Krásná práce!8) Každýho 7 a půl dne bednu s bonusy!:)
    Jen doufám,že když je ta obtížnost těžká,tak to zas nebude padat jako minule!:wuerg:
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    radyn.m 300už jsem koupila a budu pokračovat ale nestihnu to;):)
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - ahoj, a co tu ředkev napěstovat - na divošce ;)
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    dasa1143
    Ředkev (6:30) v pohodě napěstuješ na malých polích během dne (např. na Divoké louce první den máš k dispozici 202 políček - koupíš 300, zaseješ 202, po 5:12 sklidíš 98+808=906, oseješ 202, za dalších 5:12 sklidíš 906+606=1512, oseješ 202, za dalších 5:12 máš ve stodole 1512+606=2118 atd. (vše s vodou a MJS)... Mezitím samozřejmě můžeš kupovat každý den až 300 semínek ředkve a navíc pro akci potřebuješ jen 1110 ks ředkve - tak jaký pak problém? Již po dvou sklizních jen na Divoké louce máš ředkve habakuk!

    Pro případ, že bys měla problém s MJS, posílám ti jednu darem...;)
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Denní úkoly? Akce včera, dnes a zítra? To už tu dlouho nebylo. Jdeme do toho. Hlavně nastudovat kdy se co pěstuje a kdy co má padat. Hlavně ať nedopadnu jako u aktuálně končící akce, kdy jsem díky částečnému HO a velikonočním svátkům myslela, že končí až zítra, ale ona končí už dnes. Zasadím rostlinky a doufám, že vědra nebudou lítat ze stromů. :p
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Farmář musí být vždy připraven!8)
    [​IMG]
    I nějakej ten bonus ve skleníku vyšlechtěn!
    [​IMG] :wuerg:
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) No ja samozrejme ze do akcie tiez idem ako vzdy a dufam ze tentokrat sa doplazim kazdy den az do ciela ;)xD Ja som nasadila stromy tak dufam ze som sa dobre kuk a vedra budu lietat z nich :music:xDxD Idem to pre istotu skontrolovat 8) Zajtra zacnem neskor ale dalsie dni tu budem nakukovat od rana do vecera xD takze na pohodu ;):inlove:
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Do akce nejdu, nemam na to cas a riziko nesplneni je u takovy akci velke...
    Nejak poslední dobou nestaci byt včas na otocku, abych splnil vse... tak se budu koukat jak to jde ostatním :)
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) tyto akce mám ráda, no časově to nedám, ponocovat nebudu a mobil zatím nechám v klidu, pokud to stále jede, tak jak to jede. Stonek s bonusy je dobrej a tak akorát všem budu držet pěstíky, ať to dáte :p
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..tak to máme jeden z lepších riadkov:p, mala by som stíhať denné úlohy, ale jeden nikdy nevie, kto nestíhate, skúste získať aspoň riadok, dekorky sú v odmenách dvojmo, nemal by byť problém ich zohnať pri OaD;)
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak, já budu doufat, že síťové výpadky jsme si vybrali za posledních 14 dnů, bez wifi jsme byli asi 5 x. Dnes opět a to od 7:08 do 16:15 a po hodině zase, opět nešel internet hodinu....
    Honička nesplněna (tu jsem vzdala po okouknutí situace zde na fóru - tenista99 po 2 dnech nemá hotovo, nemá to cenu).
    Barvonosná past - 3 x výpadek - nesplněno.
    Kozel??? Snad to dám. I s výpadkem okolo 12h by se to snad mohlo zvládnout. Bonusy by byly.... :)
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ředkev nakoupena-divošku se mi nechtělo bourat- tak zítra jdu na to.;) Třeba to půjde líp než honička.:p:)
     
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ach jo, zrovna budu mít méně času, nu což, nějak se s tím snad popasuji, v každém případě jdu do toho jsko ostatně do každé akce ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.