Kozel zahradníkem I - VI / Záhradná koza I - VI (7.4. - 13.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, farmářka ti chtěla jen poradit. Myslet si můžeme cokoliv, ale důležité je se zeptat (což jsi udělala), mýlit se může každý. Odpověď už máš.
    Není to první akce kde jsou dekorace 2x. Pro některé hráče výhoda, protože nestíhají a chybějící dekorace se dají poslat při OD.
    Na ploše si můžeš vytvořit skleníkový ráj :) pokud máš místo.
     
  2. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    takže za 1.10 hodky sklízím posledních 35 políček a bude hotovo
    chybí 170 akčních tak jsem to spočítala do poslední kytičky
    tak hotovo;)
     
    Naposledy upraveno: 13/4/21
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    14087 a sovicka64 tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Paráda, kozlík mi přinesl pěkné stromy: odtajnil jsem a říkám, co to je za chudinku hubenou? a on to Zakřivený strom a dokonce 2x, potom Dřezovec taky 2ks :D.
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    bedna dala - 100% BZ xDxDxD
     
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Tak tak :) prvá bedňa s bonusmi z nebíčka a mám na farme 100% z rastlín :) takže akcia už na samú seba zarobila :) hneď vidieť ako sa to oplatilo :) + tie tajné blbosti mi hodili novinky :D
     
  7. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Akcia úspešne ukončená , výhonok už odpočítava čas , aj hviezdičky lacno pribudli aj grošíky za huby . Akcia na výbornú :D Uvidím , aká bude zajtra .
     
  8. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Aj já jsem to stihla sice tak tak,ale stihla v práci se moc hrát nedá.Teda v jedné skoro vůbec když blbne připojení a v druhé je připoj fajn,ale jsou třeba lidi a to se sklízet nedá.

    @Y_n_O stihlas to taky?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.