Kouzlo zimních trhů I - III (17.12.2021 - 2.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Padalo to trochu míň, ale kolem 16 hodiny hotovo na obou farmách :) tentokrát byly dobré dárky od sousedů
     
    raddre, -Jara05- a dasa1143 tohle ocenili.
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Skleněné mísy z karafiátů padaly méně, než bych čekala. Stromy se mi sázet nechtělo. Tak jsem skončila až teď.
     
    smoulinek123, -Jara05- a dasa1143 tohle ocenili.
  3. Bilinas

    Bilinas Zelenáč fóra

    Ahoj lidi také přeji šťastný Nový rok 2022 plný pohody a hlavně zdraví.
    Dala jsem tam 2x za sebou vždy přes noc rákosí a padalo málo dokonce jsem začínala sklizní rákosí protihodnota 1296.
    Bohužel schází : 2/3 a 3/2 a 3. Nepadalo tolik z rostlin i když jsem dala tu co nejvíce dává.
    Škoda, že podpora nenapsala více bude padat ze stromů.
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bilinas: Ahoj, to asi podpora nemůže vědět, z čeho bude víc padat. Dala jsi dlouhou plodinu, v pořádku, ale píšeš o protihodnotě, která nemá vliv na počet padátek. Důležitá je doba růstu, co nejdelší. To jen aby to někoho nemátlo. Mělo padat ze stromů a rostlin a příspěvek moderátora č.99 vysvětluje, proč.
    Mísa se dala posílat jako dárek a denně jsi mohla dostat 20ks, to je dobrá pomoc.
     
    Naposledy upraveno: 2/1/22
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak asi ze stromů to padalo lépe :), bo mám na hlavní na mýtině obrstromy a zbylo mi kolem 40 misek a na vedl. zbyly jen 4. Jinak sázeno skoro stejné plodiny a dárků bylo také stejně, no vědět to pro příště, nic se nepěstovalo, mohly být stromy
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.