Kouzlo zimních trhů I - III (17.12.2021 - 2.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som na tom asi najhorsie :mad::cry: Nielenze som zabudla,ze dnes zacina vikendovka ,takze priprava 0 Nahodou som tu vbehla daco po druhej a vsimla som si ze ide akcia a tak som dala rozpestovat,pekne som pohnojila aj sh som pokropila a az teraz som si spomenula ze by som mala aj pozbierat urodu :mad:xDxD No casu dost tak snad to zmaknem:) vedlajsia je na tom rovnako xDxDxD

    Este by som Vam chcela popriat krasne vianocne sviatky :inlove: Nie ze by som zabudla ale mala som toho v poslednu dobu vela ale dostala som pod stromcek moju polovicku :inlove: dnes ho pustili z nemocnice :)
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce zdárně pokračuje na obou farmách 8), i když tentokrát není až tak o co hrát, odměny skromné;), ale baví mne to a to je to hlavní. Jen se mi stává, že na hlavní dodám, semelu a pak nemám skoro co zasadit a už potřetí rozpěstovávám xDale poslední část je skvělá, jen padátka, tak se zase nezapomenout připravit tím nejdelším co je :music:, nemusí se nic pěstovat, jupí :D
     
    -Jara05-, Lišiak-Vuk a zejdy66 tohle ocenili.
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tentokrát to bylo nějaké lehké. Bez jakékoli podpory mám už hotovo. Zase vrátím obrstromy, arboreta a zvěřince (ještě že existuje obnovení farmy) a uvolním zase v pátek.
     
    -Jara05-, Lišiak-Vuk a evainfo tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    kaolín11 i kdybych tam měla samé baha fajfky (jakože mám často), ten bonus rostlinných je přece dáreček jak se patří xD :p

     
    -Jara05-, Lišiak-Vuk a kaolín11 tohle ocenili.
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Však řikám že dobrý.Jen to budem mít každej jinak! Jináč mám raději 200% bonus do diamantu. Do zlata dávám vánočku s nevinností.:)
    Pěkně se to v liště hromadí!:wuerg:
    https://1iq.cz/img/fJMn8/3GekC.jpg 8)
     
  7. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojte. Tak len teraz sa púšťam do druhej časti. Snáď to stihnem. Želám Vám krásne a pohodové Vianočné sviatky.;)
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Tentokrát v pohodě (byla příprava). :)
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no nevím, ale... když tak pročítám jak se někteří se celý rok těšili, jak si pod stromečkem rozbalí dárky , aby nakonec zjistili, že většina z nich je měkkých...rozbaluji průběžně po menším počtu. Z vánoční piccolky čtvrtý do mariáše.
    [​IMG] a když se otvírají i bonusové bedny kolem 4 ks, tak taky dobře přibývají. Tentokrát z darovaných rostlinný a chovný.
    [​IMG] a aby toho nebylo málo. Příští rok jsem v očekávání zda-li bonusy z beden s hnojivy převýší počet žlutých mlékáren z kola.;)

    [​IMG] :[​IMG]
     
  10. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    a mam hotovo :) priprava bola, vcera som flakala kvoli rodine, no stihla som to krasne :)
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Prajem Vam krasnu sviatocnu nedelu :inlove: Ja uz mam tiez hotovo :) bez pripravy a este zaciatok som slusne domrvila ale zamakla som to ;):pxD
     
  12. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak já jsem ve své podstatě na začátku akce. V pátek ještě dost práce, včera jsme byli na návštěvě, takže snad je dneska konečně na řadě farma. Snad to dám. A když ne, svět se bude točit i tak...
     
  13. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Akcia 2 časť ukončená.
    GordonSargent tak tu je mojich 76 nasyslených piccollo: https://prnt.sc/24mi1nf
    Otváral som ich včera po jednom a do cca 38 dební samé hlúposti, tak som zvyšne otvoril cez kombajn a boli oveľa lepšie ceny a samozrejme 2x florenovník. Veľmi potešili. :D:D:D
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Je to náhoda, tři bedny kombajnem a 2 medvědí kámoši :D další ani teď nevím co, takže nic moc.
    Kouzlo pominulo, sníh zůstal, na Silvestra pokračujeme ;).
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. Namorkerut

    Namorkerut Zelenáč fóra

    Zkouším akci na poslední chvíli a přiškrtili padátka, chybí mi jich 12 na dekoraci :-(

    ***odstraněna žádost o padátka
    Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/12/21
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    raddre a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Už pár dní v klidu a spokojeně ráno sklízím s vědomím, že akce mám hotové a mám jen vyzobávat hry k souběžné akci. Dokonce jsem nasyslila i nějaké děsivé zásoby. V duchu se chválím, až se hory zelenají, jaká jsem farmářka. :pDnes při ranní sklizni studená sprcha, blesk z čistého nebe: je pátek a začíná víkendová akce! :music:Mrknu do tabulky, kolik padátek jest třeba. Pro jistotu udělám kontrolu na fóru a přepočítám znovu. Zvěř jsem šoupla do lišty (stejně by se večer bála petard) a zasadila karafiáty. No, buď sklidím ještě tento rok nebo až ten příští. Každopádně jsem se dala do klidu - akci stihnu. Jen bych nerada, kdyby mi v ten okamžik měli měřit tlak. :p
    Krásný poslední den roku 2021.
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Super!
    Opět jsem ráno všechno sklidil!:wuerg:
    Ach jóóó!! :cry:xD
     
  19. Jaroušek49

    Jaroušek49 Rádoby autor

    Opět jsem ráno všechno sklidil
    kaolíne
    Ahoj ,nic si z toho nedělej z celé plochy mě vypadlo 9 kusů skleněné mísy (13 kusů jsem měla z minula):(>:(Je to trochu málo
     
    -Jara05-, raddre a tony13257 tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kaolín: nemáš čeho litovat, měl jsem pšenici dvouzrnku na malých polích a vypadlo pouze 18 misek, času dost, ale zdá se mi to málo.
    Jo, teď čtu nad sebou, tak je to asi normální.
     
    -Jara05-, raddre a duna.duna1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.