Kouzlo zimních trhů I - III (17.12.2021 - 2.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    [QUOTE="-popelka1-, post: 510228, member: ale můj nápad by tady byl !!! co kdyby RT konečne zbouralo kino a postavilo velkolepí stadion,hned by bylo místo na tí dekorky.
    Ne, ne, ne, kino ještě nerušte. Mám tam ještě dost hodně bodíků, které postupně vyměňuju za floreny a SH, podle toho co aktuálně potřebuju.
     
    -Jara05- a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,aj já už mám hotovo,šlo to pěkně a jen MJS+voda.
    [​IMG]
     
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    První trhy jsou za mnou,příští nebudou tak úspěšné ,potomčata sice ví čím se jejich mamča baví,ale priority budu mít jinak nastavené ;)
     
  4. Máťa_BMV

    Máťa_BMV Rádoby autor

    Tak něco dělám špatně, rostlinky napěstované mám, ale nejsem sto posbírat padátka. Jak to že už je máte nasbírané?

    děkuji tak to bude tím , já tam neměla dlouhodobku před akcí.
     
    Naposledy upraveno: 19/12/21
    Lišiak-Vuk a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Včera nasbíraný sirup, jenom z přípravy na akci (dlouhá plodina) a pak vyskákal z akční a přibývá pořád i z jiných rostlin.
    Ten koláč z jablek je třeba vyrobit ve mlýně.
    Pokud máš dost akční, dej plodinu s dlouhou dobu růstu.
     
    Lišiak-Vuk, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak akce hotová šlo to dobře ještě zbylo 28 sirupů a 205 akčních
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Budem mať hotovo ešte mi treba pomlieť 7 ks jabĺk v mede.Ja idem ako slimák,ale nevadí.Teraz čakať na ďalšiu časť.
     
  8. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    hlasim hotovo. padatka konecne dopadali :) drzim palce kazdemu, kto este maka :)
     
    Lišiak-Vuk, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    mne tie padatka asi niekto berie:cry:Napestované dostatok a padatka nie a nie dopadať
     
    Lišiak-Vuk, sovicka64 a Peto121 tohle ocenili.
  10. -ATHOS83-

    -ATHOS83- Zelenáč fóra

    tie kvety pomarančových mesiačikov veru nemám a ani sa nedajú pestovať na rúbanisku,alebo to ešte len príde??
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  11. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    -ATHOS83- ahoj, květy pomerančových klínků se budou pěstovat až od 24. do 26 prosince 2021 na mýtině.
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Padátka vyřešily karafiáty. Snad na Štědrý den nezapomenu. A když, tak třeba začnu o den později.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    :) Kdybych konečně zvládla matematiku pro první stupeň základní školy, nemusela jsem spouštět Jacka, stačila chemie... co už, Jacka využiju na ostatních plochách. Pro tentokrát hotovo.
     
  14. nija´bahe

    nija´bahe Pisálek fóra

    Ach jo chybý mi 5 padátek k dokončení celé akce,ale to důležité mám no hold nebudo rozpěstovávat 20,ale 14
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  15. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Co je to za nápad dávat soutěž na štědrý den?!To budou mít asi všichni volno a nic na práci
     
    Naposledy upraveno: 20/12/21
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jana151049, asi to bude tím, že to jsou víkendové akce a just začínají v pátek... Já jsem před několika lety mezi podáváním jednotlivých chodů štědrovečerní večeře (od aperitivu po zákusek až ke stromečku) editovala a vydávala fanpovídky na jednom webu... smáli se mi, mí bližní, ale nikdo nenadával, že se ani po večeři na pohádku nedívám s nimi, ale věnuji se svému koníčku :) Tak začni hrát až v sobotu ráno, já jsem to minulý týden taky měla se zpožděním ;)
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já to budu mít na Štědrý den se zpožděním :music:, bo jedeme po o na výlet a hřbitůvek, ale i tak se do akce pustím hned v pátek, snad nebudu zapomínat, bo toho bude docela dost, večeře, dárky, pohádky a tak vše kolem, budík to jistí
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, zítra pokračování v akci,hola hola zasadit dluhodobky. Snad to je správně spočítané.
    Plodiny-2581( 1 čast-845 + 2 čast-1736)
    Padátka-135 (2 čast -50 + 3 čast 84)
    Punč-28
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm
    Budíka na akci jse poctivě nachystal na desátou! Akorát jsem tomu nepřizpůsobil herní plochu!! :cry:xD
    Takže rozpěstovávám na dvou velkých polích a normálně začnu až někdy odpoledne. Případně zejtra.8)
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :DJsem na tom podobně, bez budíku, ale hortenzie ještě roste, mám jen 1 pole volné, 10h je na začátek brzy, spíše nezvyk.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.