Kouzlo zimních trhů I - III (17.12.2021 - 2.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Uspesne se mi tuhle akci podarilo prehlidnout a jen divny darek od sousedky mi nakopnul se podivat co to je... takze jde o roztrhanou akci a tak nejedu... jen poslední část co je jen padatko tak snad si vzpomenu a dodam, ale uz ani bedny nejak nemotivujou...
     
  2. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Taky jsem akci přehlídla....spíše mě nenapadlo, že by ještě nějaká akce byla. Začínám se v tom nějak ztrácet.
    A JEŠTĚ MÁME AKČNÍ PLOCHU !...tam by se taky mohlo něco hodit. A neměli bychom zapomínat na vodopády....-tam třeba nějaká časovka??.....
     
  3. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Už nevědí, jak nás zaměstnat, nebo spíš jak nás donutit utrácet za SH a podobně, což je jasné z přehršle nabídky různých balíčků. Akci jsem přehlédla a tak bude první za celá léta hry, na kterou se vykašlu. Přeji všem hezkou hru
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    ;) tak nech sa vam dari
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dámy, to stihnete, vemte si příklad s alexandryker. ;) těch rostlin není moc a padátka dáte na noc.
    Já nemám splněný ani první úkol.
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak i když těch rostlin není tak moc, stejně tuto akci nedělám, neb lesní mýtinu nebourám kvůli hnoji od zvířátek, ten hnůj potřebuji v té troj akci, kdo akci dělá, přeji hodně úspěchu.
     
    dasa1143, Lišiak-Vuk a -Jara05- tohle ocenili.
  7. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Moc se mi do toho nechtělo,ale spočítal jsem si,že večer nejpozději ráno mám hotovo, padátka jsem zajistil postrčeným šafránem a teď jen dopěstovat, obětoval jsem Jackův bonus ,vyberu jen picbedny a ostatní dělat nebudu. A o svátcích budu mít pokoj a klid.:)
     
    Lišiak-Vuk a -Jara05- tohle ocenili.
  8. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Dotaz:
    Když budu mít vypěstováno všechno, co potřebuju do první části, můžu si zatím z pilnosti pěstovat ty kytky do druhé části, když získám v odměnách z první části semínka (Květ pomerančových klínků)? Nebo o to přijdu, když to zaseju? Ptám se proto, že momentálně je mi každá ušetřená minuta dobrá.
     
    Lišiak-Vuk a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .evalumar., akční rostlinu Květ pomerančových klínků bude možné pěstovat až ve druhé části akce 24. - 26.12.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Lišiak-Vuk a -Jara05- tohle ocenili.
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja už mám v tých akciách taký guláš,že neviem čo skôr.Uvidím kam v tomto zmätku dôjdem.Koleso 0 bodov mám ho rozbité:oops::oops:.
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pitrýsku, bez obav. Dámy to stihnou, pánové v tom mají zmatek. Geneticky dokážeme dělat víc věcí najednou, tak pár prolínajících akcí na farmě je totéž co řešíme i jinak běžněxD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/12/21
  12. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    berkaKolchoznuce tak já bych strom moudrosti ješte nechala přece mám hodně hvězdiček a žádné využití než na stromě tady na farme nevidím,ale můj nápad by tady byl !!! co kdyby RT konečne zbouralo kino a postavilo velkolepí stadion,hned by bylo místo na tí dekorky.
    V covidovém čase práce z domova by to místo bylo víc využité než je celou dobu doted kino.
     
  13. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    • Necituj, prosím, příspěvek, pod který píšeš. Stačí dotyčného jen oslovit. Děkuji Skali
    -popelka1-
    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku (zbytečné zahlcování fóra)***
    Máš pravdu,na kino sem dávno zapoměl:oops:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/12/21
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -popelka1- ahoj, kino bohužel zbourat nemůžou, neboť v některých lokacích (v zahraničí) je funkční - zadavatele reklam, narozdíl od nás, mají.
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja mam dnes frmol uff....Myslela som ze nez pride dcera s vnuckou tak stihnem dat farmu do poriadku :) No prisli akorat ked som prisla z roboty a tak sa to posunulo a v rychlosti som ukoncila desivku a zasadila som na baha a tuto akciu som prehliadla :wuerg: No uz to frci a rano skusim KS a zapojim 2 jacky tak snad to dam :music: Vnucka spava dlhsie a tak to tu dam do poriadku a potom sa budem venovat jej a dcere ;):inlove:
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akci jsem začala se zpožděním. Na noc zasadila karafiáty. Chybí mi 4 otočky. Akce sice bude nejspíš lehce splnitelná co se týká do počtu plodin a padátek. Období vánočních svátků bude spíš posilovat moji sklerotickou část. Rozpěstovávat na Štědrý den? Nepovažuji to za šťastné řešení.
     
  17. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Tak prvá časť úspešne ukončená. Prajem krásnu hru. :)
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Měla jsem obavy, že nám RT připraví nějakou čertovinu, ale akce je pohodová a splnitelná, zatím, bez problémů.
    Pěkný víkend, Vám všem, přeji.
     
  19. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    2/3 splnene, ak budu padatka, vecer mam hotovo :)
    taka oddychova akcia :)
    no obavam sa druhej casti, 24 budem mat kopu inej prace... vidim to na rozpestovanie hned ked zacne a potom sa ukazem az okolo 22-23 :(
     
    Lišiak-Vuk, GordonSargent a -Jara05- tohle ocenili.
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce hotová, ani to nebolelo, opravdu oddychovka ;) a když jsem měla +1 a 100%, tak to šlo samo, dnes už jsem čekala jen na padátka a na vedlejší také dopěstováno a čeká se na padátka a bude hotovo také, šlo to fakt obvzlášť rychle
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.