Soutěž Kouzlo pohádek / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Gratulujem vitazom a vrele dik za pekne spestrenie farmy a co by som mohla viacej chciet???Predsa som sa umiestnila v prvej 100;)...Tesim sa zas na podobny projekt od DOBENA..jemu velke dakujem za cas a spestrenie hry;);)
     
    webmarian, Dob a kiki2305 tohle ocenili.
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Neférové by bylo, kdyby se někomu nezapočítaly body, které získal. Výsledky se změní kvůli tomu, že došlo k technické chybě. Výsledky z 1. kola byly opravovány automaticky, tudíž v něm tato chyba z 2. kola nastat nemohla. Naším cílem je, aby výsledné pořadí plně odpovídalo vašim výkonům, což se bohužel na první pokus nepovedlo, ale při tak velkém množství soutěžících se to bohužel může stát. Nicméně díky tomu vše znova prověříme a budeme mít jistotu, že je vše vyhodnoceno správně.
     
    duna.duna1, ezzra a MatysekKamilek tohle ocenili.
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @Dob - Oka díky moc příště si ty své odpovědi zapíšu na papír ať pak v tom nedělám bordel :)
     
    Dob tohle ocenil(a).
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ve vedlejším vlákně již najdete finální verzi výsledkové listiny. Došlo k opravě počtu bodů u několika hráčů, což trochu zamíchalo pořadím, ale nejvyšší příčky zůstaly beze změny. Veškeré výsledky z 2. kola dnes byly znova překontrolovány, tudíž nyní body odpovídají vašim výkonům v soutěži.

    Děkuji všem, kteří na chyby upozornili.
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  5. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, soutěž byla skvělá. Vánoce mám vždycky pohádkové. Během roku sleduji hlavně kriminálky, ale o vánočních svátcích, když je ještě venku tak ošklivě, tak pohádky tu vánoční atmosféru alespoň trochu naladí. A soutěž to krásně doplnila.
    Taky jsem si kontrolovala správné odpovědi podle toho, co jsem si napsala na papír a nenašla jsem chybu (snad jen, že by musel být mniší klášter a mám jen klášter). Nepíšu to kvůli nějakému překontrolování, jen jsem vždycky zvědavá kvůli sobě.
    Děkuji za pěknou soutěž a už se těším na další.
     
    kiki2305 a Dob tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak a mám po ptákách xD tedy července a ani želvu nedohoním xD ne, že bych po nich toužil, ale hned na začátku mě zarazilo konečné pořadí umístění (za odměny) číslo 40. Kdyby 50? 100? Zřejmě se nepočítalo s velkou účastí.:p
    Již nikdy více, stejně to není průzkum znalostí (u většiny), ale jak jsem psal hledačka.
    Ale určitě zábava ano. Já jsem si odpovědi vytiskl.
     
  7. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    I když jsem si odpovědi nenapsala, tak to plus mínus vychází stejně :) jsem nakonec ráda, že jsem se zúčastnila, ta novější pohádka Princezna a půl království se mi moc líbila, hlavně Eben :) děkuju za snahu hru oživit :)
     
    kiki2305 a Dob tohle ocenili.
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Škoda,že som nedal lepšie prvé kolo,24 bodov z 30 v druhom kole je celkom dobré.Nabudúce sa asi nezúčastním,pretože poznať dve vety z rozprávky,to by som ju musel mať pekne napozeranú! (čeština mi problém nerobí,ale trošku nevýhody som mal) A účasť bola brutálna!
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já u spousty pohádek už v prvním kole tipovala, přiznávám bez mučení, že jsem jich hóódně neviděla. Na TV moc nekoukám... pro mně je to po většinu roku (a přes svátky spíš kouká chlap - mistři zastavárny, dokumenty o letadlech a přírodě atd...) velký černý obraz na který se práší. Pravda, kdyby tam byly otázky z Hobita, Pána prstenů nebo Harryho Pottera, budu mít určitě lepší umístění (hlavně spíš náctiletý syn, ten to viděl milionšestkrát, já jen asi 5 x xD, kromě Hobita, toho horko těžko jednou. :oops:
     
    Dob tohle ocenil(a).
  10. _merien_

    _merien_ Pisálek fóra

    Dobry večer vespolek,nemužu najit vysledky z druheho kola,kolik bodu jsem ziskala ? dekuji za odpoved.
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Výsledky z druhého kola nejsou, už jen konečné pořadí a součet bodů. Ale není problém si to odečíst, ne? ;)
     
    _merien_ tohle ocenil(a).
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    _merien_ je to tak, jak píše kiki2305. V soutěžním vlákně jsou zvlášť uvedeny pouze výsledky 1. kola. Počet bodů z 2. kola si můžeš vypočítat z celkového součtu bodů z obou kol.
     
    _merien_ tohle ocenil(a).
  13. webmarian

    webmarian Rádoby autor

    Už som napísal aj na podporu ale dám to aj sem:
    Dobrý deň. Vážený RT. Ďakujem veľmi pekne za skvelú súťaž Kouzlo pohádek. Na základe oznámenia *Board Administratora* ohľadom výhry fyzických predmetov:
    Ak to bude vo vašich silách a možnostiach, mohli by ste ich doručiť najbližšiemu detskému domovu vo vašom okolí? Veľmi sa poteším a verím, že aj oni.
    Podľa výsledkov som umiestený na 4. mieste a tak ide o predmety: 1x Zápisník Farmerama, 1x Plakát Farmerama, 1x Klíčenka Bigpoint, 1x Placka Bigpoint
    -
    Ďakujem za ostatné ceny a prajem do Nového Roka 2021 veľa zdravia, trpezlivosti s hráčmi a bezproblémový chod hry Farmerama.