Kouzla podzimu (25.11. - 1.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Tak už jsem dodala 12.817,714 zboží a pořadí mám 1938. A nic se nedějě. Znamená to, že stonek, pokud ho dostanu, budu mít až po skončení akce? Pokud si udržím pořadí .
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .mamaz. - ahoj, ano, stonek až po akci - záleží, jestli se udržíš do 3000. pozice :)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Berko moje zlatá, co to vidím? Odvážnému sice štěstí přeje, ale taková mrňavá a vrhla ses do TOPky?
    Bojím se o tebe, vždyť tě ten dav zašlápne. Buď opatrná a nedej se! Když ti bude nejhůř, volej o pomoc.
    ;):inlove:
     
  4. nerizenastrela64

    nerizenastrela64 Pisálek fóra

    Skali - děkuji za pomoc Num lock jsem měl zapnutý ,už jsem psal na herní podporu .Pro vysvětlení příklad ,když zadám 1000 ks přičte se pouze 1ks
     
    Skali tohle ocenil(a).
  5. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ahoj ahoj..
    tak jako loni, předloni, ještě rok nazad a možná že i jéééště rok nazad se opět zúčastňuji topky.
    Loni jsem si ověřila, že se nemusím honit na poli celý rok a stačí k tomu jedno prodloužené odpoledne spíše prodloužené až do půlnoci :D a drobná celoroční příprava ve schraňování Sh, párty lístků a beden s volným zatočením.
    Trocha farmářského štěstí a protihodnotu jsem si včera vytvořila na udržení v první tisícovce ;)
    bohužel letos nemohu kontrolovat jak bude topka gradovat, ale snad poslední příhoz před odchodem do práce bude stačit :)))
    A když ne, tak se nezblázním ;)
    Pevné nervy a krásný adventní čas :)
    Andulííí :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 28/11/20
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Mikešku,já se nedám,jsem malá,ale šikovná ;) vrata od stodoly už mi nešly dovřít,tak jsem tam musela udělat předvánoční úklid ...však není důležité zvítězit,ale zúčastnit se a 5000 míst je dost :)

    A kde ty letos schováváš svůj černý kožíšek ???
     
  7. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Skali - takže už nemusím přihazovat, jen si hlídat, abych neklesla v pořadí pod 3000. Je to tak?
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .mamaz. - hlídat a eventuálně něco přihodit. Myslím, že ta bitva teprve vypukne :D
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    To určitě Skali, bude to pěkný masakr - jako pokaždé.
     
  10. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Zkusím také Topku.Dříve jsem se pokoušela 2x a nepovedlo se.Moc si nedovedu představit do čeho jdu.Píšete tady o ušetřeném SK,proč na TOP? Kvůli šlechtěncům kteří se dají do TOP?Nebo jiné využití?Potom jsem se chtěla zeptat jak může pomoci jeden hráč druhému ?Děkuji
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    stibovam - asi ne SK ale SH na okamžitou sklizeň plodin ;) dá se za chvíli toho napěstovat hodně. SK by bylo asi jen na šlechtění, ale to se nevyplatí. Pomoci si můžou přeprodejem na trhu, pokud mají stejný trh. Pokud nemají stejný trh a dochází jim finance, tak se dá pomoci jen zasláním co nejdražšího produktu - MJS ap.
     
    Naposledy upraveno: 28/11/20
    tenista99 a anickamalirka tohle ocenili.
  12. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Aha,moc děkuji,zkusím to.
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký kouzelný podzimní večer :) dnes mi naběhl patizon už 3x po pěti kusech, tak šup s ním do TOpky [​IMG] xD :p
     
  14. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem zvědav kdy odejdu ze 100 :p Každopádně zajímavá věc a má teorie :D
    Sousedil jsem kdysi s k.tynkou. ale asi po roce a něco už ne buď jí skončilo premium a nebo si řekla že jednoho čecha nepotřeuje :D
    A ještě jsem měl csigamaj. Včera jsem si zkusil přidat jednoho hráče v levelu 248 a přijmul to. Dnes jsem od něj dostal už 200ks SK ---> Díky tomu jsem přišel na to že kdybych měl jeho, tynku a csigamaj tak mám každý BB 600 SK jen od nich :D


    Sbírám na zítra co nejvíc SH možná jsem taky cvok ale rozhodl jsem se FL konto narvat do SH takže zítra paradoxně bude možná víc SH než když jsem tuhle akci začínal :D Vím že plno lidí řekne že to za nějaký umístění nestojí ale za prvé jak jsem soutěživý chci se dostat co nejvýš :D za druhé ještě to poslední dny bude drsný myslím si že XXX hráčů čeká než něco hodí proto nejhustší to bude v uterý a pondelí.
    Ještě jsem se snažil získat SH z polévky s přáteli v družstvu už mi chybí jen prase a krává a osel ale u něj není SH.
    Tak jsem dal nějaký risky a ejhle je tam :) :p

    Tak tedy mám cca 11.000 SH na zítra a 712 PL tak uvidíme co se ještě povede a určite 800-1000 SH vytočím

    [​IMG]

    [​IMG]


    BTW

    Modící můžete mi někdo vysvětlit toto? To se ti hráči na jejich fóru dohodnou že si dají stejný erb a dodají stejnou protihodnotu?
    10 takových za sebou o_O:eek:

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/11/20
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    tenisto, mám sousedku, která s ní sousedí a nikdy jsem se od ní nedozvěděla, jaké " výhody" ji to přináší. Naopak, mluvila o ní velmi slušně. Rovněž mám sousedy, kteří nakupují, zatím co ode mě nedostanou ani kapku. A jak zde už bylo několikrát zmiňováno, bývalá topka byla o tom, že se celý rok na ní připravovalo. Na minulou, které jsem se poprvé zúčastnila a protože jsem neměla zkracovací řádek, tak jsem celý rok měla na noc rákosí a stromy. Přitom jsem i mezi těmi, co tuto protihodnotu naflákají za jeden den celkem obstála. Proto mě nějaké umístění mezi desítkami miliard, deseti tisíci Sh a tisíci párty lístku až tak nezajímá. Ale hodně štěstí. :)
     
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @GordonSargent - Já to nemyslel vůbec špatně k.tynka. byla super sousedka a neměl jsem jí kvůli tomu abych se přiživil ani jsem nevědel kolik toho kupuje taky jsem si s ní asi 2x poslal holuba ale polština a překladač nic moc :D Já tím jen chtěl říct že když někdo má někoho kdo toho tolik kupuje tak nemusí on sám nic kupovat. Já taky kupuju ale ne tolik. Nemyslel jsem zle to vůbec.
    A sousedy mám tady z fóra převážně a moc si jich vážím :) A toho posledního toho cizince mám jen proto že bylo místo za někoho kdo už nahraje a chtěl jsem zkusit někoho z ciziny.

    Co se týče TOPky já vím zažil jsem snad všechny TOPky hraju od roku 2010 s cca 2 roční pauzou ale pamatuju si to. Jenže bohužel teď je to jiný a já to nedělám proto abych porazil někoho kdo má 99 miliard to snad ani nejde :D Jsem tam sám za sebe a chci se dostat co nejvýš. V TOPce v té dožinkové jsem byl jen jednou a to jsem byl někde do 3000 místa. Tahle je pro mě nejlepší do které jsem dal dost. Dřív se šetřili zásoby a kupovali se atd. Teď se bohužel šetří hlavně SH, PL a bonusy. Taky mi chybí ta stará TOPka a ta atmosféra a výpomoc lidí. Jenže například teď je ti javorovka celkem na nic. Je to hlavně o nejlepších rostlinách které každy nemá no. Ale věřim že i tahle TOPka bude napínavá :) A děkuju​
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak tak,v současnosti je to jenom o SH a PL.o_O
    Před časem jsem si naklikal přes 400 tisíc pohanky,pak přes milion laskavce, dneska pro jistotu dalších 500 tisíc.A kdyby bylo nejhůře, v zásobě mám dalších 30 tisíc SH a několik stovek beden s lístkama. o_O Nějakej adrenalin tedy nepociťuji. Klidně mi stačí 999 místo.8)
    V minulosti jsem celej rok pěstoval kaštany a doposledka se třepal,jestli se vůbec udržím v TOP.Jednou to bylo velice těsný! Někde kolem 480-490 místa! To byl alespoň adrenalin!:)
     
  18. ladik11

    ladik11 Pisálek fóra

    No me nejde do topky prihodit zaklad splnen asi to mam nejak pokakane xD
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ladik11 - ahoj, zkusila bych se znovu nalogovat, event. vyzkoušet jiný prohlížeč. Pokud to nepomůže, tak se obrať na herní podporu ;)
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem se konecne probojoval do moznosti davat TOPku, ale nejak nevim proc - kdyz to vyjde a postoupim, budu mit prazdnou stodolu a mozna dekorku/stonek... kdyz ale nebude unity umoznovat hrat poradne, bude mi nanic ta dekorka/stonek a nebude vadit stodola... kdyz budu mit moznost hrat, bude vadit prazdna stodola... nojo, tak nic :)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.