Kouzla podzimu (25.11. - 1.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  2. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    loňská zkušenost mi naprosto stačila. Navíc jsem špatně odhadl TOP500 a skončil s vybrakovanou stodolou těsně za ní. Myslím, že letos půjde do topky hodně hráčů a TOP1000 tipuju přes miliardu BPH. Přesný tip mám v soutěži.
    Přesto mi to asi nedá a v úterý v půl šesté zkontroluji aktuální stav kdyby náhodou nehrálo moc hráčů a vyplatilo se něco hodit do TOP5000, ale to je spíše teorie. Všem šťastnou hru a každý ať dosáhne svého cíle
     
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Toto získať iba za doplnenie baha rastlín do topky nie je vôbec zlé :)
    [​IMG]
     
    kiki2305, zejdy66 a tenista99 tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem cca v polovině plnění základní řady, i když je mi podsouváno, že není potřeba. Někdo si plete pojmy s průjmy, psala jsem v příspěvku o tom, že pokud mám vyšlechtěno ve skleníku (na kratší či okamžitou sklizeň), tak mne žádný výpadek nepřekvapí (protože nepotřebuju celý den na dozrání přípravných plodin na padátka). No co už, to já jen pro pořádek... Nějak se mi nepodařilo sladit pracovní dobu s bonusem z vehiklu ;), ztratila jsem dvě sklizně se stoprocentním výnosem. Tak zkusím zatočit znovu, nějakou barevnou vstupenku ještě mám.
    TOPkaři, českoslovenští, držte se :)
     
    Naposledy upraveno: 27/11/20
  5. jana.b27

    jana.b27 Pisálek fóra

    Ahoj,také přidám něco do diskuze.Souhlasím,že ze začátku byly Topky hodně adrenalinové.Jedné jsem se zúčastnila v roce 2014 , umístila jsem se někde kolem 300. místa.Velkou podporu jsem měla u hráčky Gordon Sargent,která mi hodně pomáhala a bez její pomoci by to bylo daleko,daleko horší. To se mi i v noci zdálo že sázím plodiny a kupuju javorovou šťávu. :D.Nicméně tato hráčka je úžasnej človíček a pomáhá mi do dneška se hrou a poradí vždycky,když požádám o radu.Farmu jsem totiž přerušila na 3 roky a když jsem to chtěla zkusit po 3 letech znovu,tak to byly takové změny že jsem z toho byla docela Janek. Nicméně kdo se ozval-a ?No přeci tu byla Gordonka a vždycky si udělala na mě čas a za to jí moc děkuji.Bez její pomoci by asi pro mě zůstala farmerama Španělskou vesnicí protože u mě nastává děsná skleroza. Díky sousedko Gordon sargent.
     
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak připraveno něco málo přes 700 lístků :p Takže si dáme repete :) Myslím že 240 z pohopole se mi už nepovede ale těch cca 500-700 mega bych ještě mohl přidat :) Je pravda že 1000 je snad už jistá ale jsem soutěživý jak na farmě tak v životě :D Tak proč si to neužít. :)
    SH už moc nebude cca 5000 ale pokud počítám přibližně správně tak spotřeba bude kolem:

    1.600 PL
    16.000 SH
    2.000 zuzi

    Což je asi nejvíc co jsem za mou farma karieru spotřeboval :D

    [​IMG]

    Dneska jsem přihodil jen pár mega co se našlo :D

    @Twinulka Hezky to tam bombarduješ :p

    [​IMG]
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    tenista99, sousede, ty jedeš jak fretka a ostatní matadoři taky. To je taková paráda, když zapnu okénko TOP s našimi a po přeladění i slovenskými hráči :inlove:
     
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Příště se rozepiš abych tě tedy pochopila,neumím číst mezi řádky.
     
    Naposledy upraveno: 28/11/20
    tenista99 tohle ocenil(a).
  9. nerizenastrela64

    nerizenastrela64 Pisálek fóra

    Nevím kde dělám chybu ,nejde mi přidávat do topky , pouze klikáním myši po jednom ks - poraďte
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    nerizenastrela64 když jedničku označíš myší, tak si tam číselně můžeš dát kolik chceš kusů;). Můžeš to vyzkoušet tak, že dáš za jedničku kolik chceš nul
     
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem koukal na nějaký země :D A ti Maďaři jsou šílenci dá se říct že snad skoro jen k.tynka. tam je jediná osamocená polka :D :)
    A jde nahoru třeba toho maďara ještě sundá :) :D
    Já už jsem za 60 jsem zvědav kam se propadnu než zítra něco hodím :)

    [​IMG]
     
    DANKA722, kiki2305 a Apachie1 tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zodpovědně přihazuji do sudu!8)
    [​IMG] :eek:
    Tuším ,že po třetí řeřiše se to konečně připsalo!:)
    Držím pozice,zaútočím až po víkendu!8) Zatím to vypadá,že na TOP 5000 bych ani přihazovat nemusel.o_O Je vidět, jak de hra do kopru.:oops:
     
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak mám hotové 3.políčko základní části :p. Předpokládám, že základní část dojedu, TOPka je pro mě spíš okrajová záležitost, neboť tam jaksi nemám moc co dát. Přes rok se tak nějak snažím udržovat zásoby v takové výši, aby bylo z čeho mlít krmivo a zůstala jsem soběstačná. Plus si sem tam vyhlídnu nějaký úkol a pěstuji požadované plodiny.
    Jediný větší přebytek mám v šafránu, který využívám pro nahánění padátek. Protože pro něj nemám jiné využití, ke konci ho tam lupnu a uvidíme. Na nějakou drobnou radůstku by to mohlo stačit.
     
    matlafous123, Pitrýsek47 a tenista99 tohle ocenili.
  14. nerizenastrela64

    nerizenastrela64 Pisálek fóra

    evoku 57 Děkuji za info , ale nefunguje to ,ať to zkouším jakkoli
     
  15. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Zatím to vypadá hezky (766.), ale čekám, že po víkendu přijde fičák. Docela by mě mrzelo, kdybych skoro s 200 míčů vyhučel z TOP3000, ale bude to asi fousovka -.-...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    nerizenastrela64 - ahoj, máš zapnutý numlock ?
    Pokud by problém přetrvával (třeba i po restartu hry), obrať se na herní podporu :)
     
  17. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Jak získám stonek, prosím? Jenom přihazováním do TOP? Pravou svislou lištu už mám hotovou a pořád nic. Díky.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    .mamaz. stonek získáš, když se umístíš v TOPce do 3000 místa ;)
     
    -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Díky
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také bych ráda zůstala v TOP do 3000, ale kdo ví- je pravda, že pokud to nevyjde, tak se z toho hroutit nebudu.
    :):):)
     
    raddre a modro.ocko22 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.