Kouzla podzimu (25.11. - 1.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne sa ten cas zaciatku akcie paci :) mohol by tak ostat alebo aspon o 16h. by mohli zacat akcie :) Akciu ako kazdu samozrejme pojdem a kam sa doplazim tam budem,ako sa hovori ked neprsi aspon kvapka :D Niekto tu pisal ze aspon vymetie stodolu,no mne ju vzdy vymeta sezona :D No s tocenim Kš bude asi problem v unity (tocil uz niekto s esc ? ) mne to nefunguje :(
     
  2. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Problémy s testováním jsou velké,doufám,že to zítra bude fungovat.
     
  3. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Doufám, že se testování podaří a hra zase pojede tak jak má. Momentálně to funguje /nefunguje. Na tuhle akci se těším.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Škoda, že udělali začátek až od 18 hodiny:oops:, stačilo prodloužit do 16 hodiny a bylo by to až až. Takto se dnes nic neudělá
     
  5. deka43

    deka43 Pisálek fóra

    Zdravím , nechápu proč rozehrávat nové akce když to celé nějak nefunguje jak má.Naco jsou pomocníci když nefungují.Nebo proč se mi po cca 12-ti hodinách ukáže stejný obraz jak po sklizni a vysetí. Až pak kliknutím zjišťuji co a jak , co už dozrálo nebo vyrostlo.
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Taky to nějak nechápu, obě akce jsou napsané na 18 hodin, ale frapé olé už funguje, tím pádem jsem si sklidila a kaštánky na tuhle akci jsou fuč. tohle unity taky nějak blbne, pořád mně to vyhazuje a musím se neustále přihlašovat znovu a znovu, jsetli to takhle půjde pořád, potom nemá cenu ani tuhle farmu hrát.
     
  7. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    tak a jsem vypecena.. ani me nenapadlo podivat se, v kolik akce zacina, takze jsem se o prestavce prihlasila, sklidila karafiaty, zasadila akcni a pak najednou koukam, ze akce zacina v 18.00... :sleepy:
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - ahoj, obě avizované akce začínají v 18:00 hod - k žádné změně, pokud vím, nedošlo :)
     
    fany2020, -Jara05- a Peto121 tohle ocenili.
  10. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    normálně se mi podařilo rozpěstovat bambusový výhonek- na hlavní louce, který jsem sklidila a zmizel, což mi nedošlo
     
  11. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    No, neco se mi tam objevilo, tak jsem to zasadila :D ale ted jsem na to koukala a byl to bambus na tu druhou akci.. kdyz jsem zjistila, ze jsem udelala chybu, tak jsem stejne vsechny pole smazala, takze nevim, co by se stalo, kdybych to nechala rust
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Skali, já tam měla bambus, ještě jsem ho nesklidila, zkusím ho nechat do 18 hodiny a uvidím, co to udělá, ale je zasazen na hlavní, tak nevím, nevím.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - tak to taky nevím, jak to s tvým bambusem dopadne. Uvidíme ;)
     
    fany2020 a Peto121 tohle ocenili.
  14. 007lala

    007lala Pilný autor

    Jsem na tom stejně, roste si tam zatím vesele. Raději nebudu sklízet a počkám po 18:00
    Edit: tak to je ještě lepší, než jsem čekala :) Bezmyšlenkovitě jsem po 14:00 na hlavní vysela, co mi to nabídlo, což byl bambusový výhonek, který ale na hlavní nemá jít pěstovat. Se sklizní jsem čekala od 18:00, takže jich mám teď ve stodole 100 ks. Jenže vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla raději nasadit na louce a mýtině zrychlené dílny a Frappé olé pro nezajímavost vypustit, je mi stovka výhonků a 140 ks klíčů vypadaných z dvouzrnky k ničemu :)
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
    fany2020 tohle ocenil(a).
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No jo, dnes už akci mít hotovou nebudete :D já čekám na 18 h a sklízím devaterník na Baha ;)
     
  16. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Já už cpu do sudu :p zelí

    Edit: při čekání na startovním bloku jsem trošku pokoušela kolo neštěstí, mělo štěstí,že vydalo 2x 100%/24 hod
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    konečně někdo kdo má rozum xD K akci za hodinu jdu sklízet.
     
  18. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    GordonSargent
    Jak kdy a kde. Někdy je dobré počkat a pomalu vyzobávat rozinky. Jak už to v životě chodí.
     
    modro.ocko22 a sovicka64 tohle ocenili.
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Zasadila som si pre istotu tak aby som to nahodou nepozbierala skor ako o 18h. :) Zajtra nebudem mat cas a aj budem v takej oblasti ze musim nahanat net uterakom :D a tak dam radsej dlhodobku a v piatok som zase doma tak to dobehnem :) mozno hahah
     
    DANKA722 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  20. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím, oproti některým to asi nebude nic moc ale za 109 PL vytočit 3x100% na 24 hod + 2x +1 na 6 hod není zlé:), k tomu aktivované rostliné výnosy 100% na 31 hod a můžeme jít na to.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.