Kouzla podzimu (25.11. - 1.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    veine11 Tak tomu se rika mega porce stesti: sehnat pri TOPce tolik pohanky a donutit sklenik a KS k okamzite spolupraci... gratuluju!
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky bych sázel pohanku, kdybych na ni měl level :D naházel jsem tam plody stromů (tisíce a tisíce) a ještě mi jich tisíce a mnohem víc zbylo, jsem spokojený protože jsem získal odměny a nejsem spokojený protože konec byl k večeru a já od půl třetí do 20 h v čudu :p takže volný pád a zavřeno. Mohl jsem přihazovat.
    Peníze, peníze... kde nehrají roli? Ale vytahovat xy starou věc a kazit jméno je dost ehm laciné.
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Nejen padá, ale i vznáší.:D
    Krásně jsme se za vzájemné podpory téměř "ze dna" vznesli před koncem TOPky o několik set míst.
    To vám byla nálada. Taktéž ti, beruško, děkuji.
    :)
    Řekl bych, že ten narušitel nápisu mezi U a N (Cardamon) je Polák.
     
  4. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak bedny otevřeny :p A nemohu říct že bych nebyl spokojený ale lepší to být mohlo o kousek :p

    [​IMG]

    Křeččí past :)
    Medvědí kámoš
    Kouzelný klobouk :)
    Tečkovaný deštník
    Věčný lov pokladů - 3x
    Vílí horký pramen - 2x
    Kytice

    Né že by těch kuponu bylo málo ale každý se hodí :D

    [​IMG]


    celkem 30 kuponů na 1h a 190 FL a 2 super dekorky do parku :)

    A otevřeno celkem 14 beden s % a takhle :p Hlavně teda 200% ze sklizně to budu šetřit rozhodně :p

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/12/20
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem taky s bednami docela spokojená ;) - 2x Jackův dárek, 2x Tečkovaný deštník 1x Květinová melodie, takže polovina se zadařila, ostatní vyčerpám a půjde to dopryč - jo 1x ještě Nemrtvý poklad, tak jen 4 na vyčerpání, to je fakt úspěch
     
  6. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Taky se jdu pochlubit s výsledky - 2 x geniální multitasking, Tanec v listí, Plácni červa, Horký vílí pramen, Medvědí kámoš, Věčný lov pokladů, Ingridin student, a nejlepší úlovek Postřikovací umění, to si budu šetřit. Doufala jsem alespoň v jednoho Jacka, ale to Postřikovací umění mne asi těší víc. Ještě dvě a zřejmě budu mít okamžité dozrávání zvířat, pokud to tedy chápu správně. Bedny budu otevírat až na Ježíška.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    maurehata
    Tohleto jsme před časem řešili a bohužel Postřikovací umění musíš mít 4x !
    Tři řádky na zvěř ti daj 20% a dva produkty jen 15% ! Pořád 5% chybí.:oops:
     
  8. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Já to špatně nebo neuplně napsala - jedno Postřikovací umění mám v liště :).Ale děkuji ti za potvrzení, že si to pamatuji správně.
     
  9. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Jupííí z odměny za topku - jsem vyhrála FLORENOVNÍK :inlove::inlove::inlove:

    Dále ještě dekorku na floreny Věčný lov pokladů.
    Dekorku na SK Ingridin student.
    A ještě dekorky na BZ Tečkovaný deštník, Geniální multitasking a Tanec v listí.

    Gratulka všem topkařům :D
     
  10. raddre

    raddre Baron fóra

    taky se pochlubím i když spokojenost tak ze dvou třetin, dostala jsem totiž Kouzelný strom a Květinovou melodii, které po vyčerpán a po akci půjdou do lišty, ale mám taky 2x Tečkovaný deštník, Plavbozní zábavu a hlavně Jackův dárek
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No taky mám odtajněno, jeden floren denně, ale postřikovače je potřeba si hlídat a nepředpokládám, že by se v řádu několika let nashromáždily v dostatečném počtu. Ten úlet s medvědy, no chybičky se občas za ty roky vloudí a kdo ví co bude dál, po novém roce. Abych nelitovala:

    [​IMG]

    radrre nebylo by to u květinové melodie přece jen škoda ;)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/12/20
  12. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    topka uspesne za nami,gratulka vsetkym co sa zucastnili a podakovanie vsetkym co nam drzali palce ;)
    a toto sa zadarilo [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] 2x[​IMG]
    2x[​IMG]
    no tajomne chlievy nepotesili- oranzove pavy a bobry, 2x poniky a 1x mravce:);)
     
  13. larelay

    larelay Analytik fóra

    Tak odměny tentokrát přišly rychle, děkuji. Už se začíná stávat tradicí, že příprava je takřka nulová. Ještě že jsem dřív hrávala pořádněji, takže kaštanový řádek, pohanka a SH z obrstromků a za dvě hodiny bylo hotovo a zásoby se mi kromě SH nijak neztenčily. No, kdybych víc přemýšlela, mohla jsem poskočit do dalšího levelu k laskavci, což mi nedošlo a reálné by to myslím bylo. Zase s mým štěstím na šlechtění ve skleníku nevím, tak příští rok.
    A za odměny jsem se divila, protože jsem nějak zapomněla kouknout, o co se vlastně hraje :) Jsem si říkala, že mám nějak moc florenů. Z bonusových beden vůbec nic zajímavého a z Piccola Jack, za toho jsem fakt ráda, florenovník, rouhat se nechci, dobré, ale chtěla jsem taky postřikovací umění :( Kdoví, jestli ho ještě dají do prodeje, jedno mi chybí :(
    Každopádně děkuji, gratuluji všem, i těm, co se třeba jen zúčastnili, protože to se taky počítá.
    A přeji pohodu a krásný adventní čas.
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som z debničiek dostal kvetinová melódia,zábava v bazéne,svetelný festival,bodkovaný slnečník,show Pogo a večný lov poklad.Tajnáše tak tie boli o ničom javor cukrový xxl 2x,praveká jedľa xxl a xl,mandlovník xxl 3x a wolémia xl,a z taj.stajní hranáč,žltáky korytnačka,sokol,bizón a vlk,oranž 2x osol a bobor.Všetko putovalo smer lišta.
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    TCH jsem na plochu jeste nevytahla, ale z TS 2x drez (vubec jsem netusila, ze na farme uz myjeme i nadobi) a z Piccolo beden na me rano vykoukla Krecci past, Jackuv darek, Kouzelny klobouk, Medvedi kamos a 2x Teckovany destnik, takze spokojenost ;)
     
    Naposledy upraveno: 3/12/20
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tajemno jsem ještě na plochu nedala, to asi dnes udělám, ale z Piccolo beden třikrát Ingridin student, to jsem fakt potřebovala (superka mám 1782 ks), ale mám další Festival světla, Nemrtvý poklad a Tečkovaný deštník. Takže padesátiprocentní úspěšnost ;)
     
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Z Piccolo jsem vytáhla 2x Ingrid,kouzelný strom,festival,pěstitele a hlavně tečkovaný deštník ...jde mi k outfitu :D
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    nóó, tak to sa mi páči [​IMG], perfektné:p:D
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 Tak jsem byla jeste rano spokojena a ted muzu tak max. tise zavidet a jeste na nas pravoplatne plazi, potvora xD
    Povedenou sestavu mas! ;)
     
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    mno, piccolo nic moc - medvědí kámoš, plácni červa, křeččí past, tanec v listí, vílí pramen a ingridin student ... za tu odevzdanou protihodnotu to mohlo být i zajímavější ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.