Kouzla podzimu (25.11. - 1.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. veine11

    veine11 Pisálek fóra

    Gratuluji Tenistovi k jeho umístění.
    Tímto mu chci poděkovat za jeho odhodlání a jeho příspěvky. Díky němu jsem našla odvahu a návod jak se účasnit TOPky.
    Po tom co jsem do sudu hodila mé zásoby plodů z BAHA a pár šlechtěnců, jsem totiž zjistila, že nemám šanci na TOP 3000. Když jsem si ale přečetla Tenistův návod na pohanku, šla jsem touto cestou. Nakoupila jsem jí na trhu, vyšlechtila. A pak za pomoci 170 PL získala bonusy a 4000 SH na pohopolích mi vyneslo umístění na 1536 pozici a ještě mi zbyl základ na příští akci. Takže má radost je neskutečná. Takže : Díky moc Tenista99
     
  2. raddre

    raddre Vévoda fóra

    Pěkného dne vinšuji i já se přidávám ke všem gratulantům, blahopřeji všem odvážným co se do toho pustili, letos to bylo náročnější , skončila jsem v Top 3000 jako v předešlých letech jen mně to stálo o 200 000 000 víc, abych si polepšila o 140 míst
     
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezký den ,gratuluji všem kteří se zúčastnili a umístili se do 5000.Těm kterým se to nepodařilo ať nesmutní ,příští rok to bude určitě lepší:))Za 10 let hraní má teprve druhá Top a umístění lepší než vloni. Pokud bude farma i já příští rok na příjmu;), pokusím se to letošní umístění zase vylepšit xD
     
  4. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Pěkný den, gratulace všem, co se zúčastnili a umístili do 5000.
    Moje druhá topka, co jsem se jí za osm let hraní aktivněji účastnila. Posunula jsem se oproti loňsku o 209 míst na 1195. místo. Stálo mě to o 341 mil. protihodnoty víc (loni 284, letos 625). Jestli to bude příští rok stejně růst, tak na Top1000 bude třeba 1,5 mld.. Budu se líp připravovat celý rok a snad znovu vylepším své místo.
    Jedinné co se mi z letošních plánů nepodařilo je být do padesátky mezi cz/sk hráči, tak snad příště.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ráno jsem někde četla seznam umístění v TOPce a teď ho nemůžu najít :p. Poprosím některého modika, zda by ho nedal i sem, bude se v něm dost často listovat. Děkuji
    Blahopřeji všem, co se umístili na jakémkoli místě :music: a těm, co spadli pod 5000 pozici přeji dobrý start na příští takovou akci, určitě to dáte8).
     
  6. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    evoku57 děkuji za tvůj dotaz ohledně TOPky.Také jej nemohu najít
    Modíkům děkuji
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Casey27 - díky moc. Tak dárky jsou doma jupíííí - piccolo na ploše a řádek už šlape xD
     
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Poslední TOPku bych přirovnal ke studiu práv na Plzeňské fakultě. o_O Celý rok nemusíš nic, pak stačí k tomu sednout, koupit lupeny do kola na bonusy, koupit SH a nahonit miliony kytek s nejvyšší protihodnotou ... a je to doma. V Plzni stačili peníze, stejně jako tady.

    Nejlepší byly TOPky, kdy se muselo pěstovat - dýně nebo brusinky a pak dohazovat, první měl miliardu a všem lezly oči z důlků, kde to nabral. Dnes desítky miliard a je to každému jedno. Každá akce jde časem do kopru, ale tahle už jen vzhledem k tomu, že je 1x do roka tomu mohla být ušetřena, bohužel se nestalo a je z ní to co je. Příští rok, pokud ještě hra bude, tak to bude o bilionech.
     
  10. pepík-7

    pepík-7 Pisálek fóra

    Škoda že není udělaná i tabulka jen s našima a slovenskýma hráči,tak jak to bývalo v minulých letech.To mě nejvíce zajímá a kdo jich má hledat v 5000 kouscích když ty nicky ani nevím který jakému státu patří.:p
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak a je to tu!





    Děkuji pěkně za ty dary!!!
    =>
    [​IMG]
    Bylo to krásné - už se těším na příští TOPku - tedy pokud spraví hru pod Unity...
     
    Naposledy upraveno: 2/12/20
  12. -samadoma-

    -samadoma- Pisálek fóra

    Děkuji za odměny v TOP -ani jsem nerozklikla ten pohár ,tak pěkné překvapení za 1449místo.Bez vyšlechtěné rostliny a nakupování SH.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/20
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Stonka aktivovaná, 6 debničiek Piccolo na ploche na noc dám tajnáše som zvedavý čo mi z toho všetkého vylezie.Či sa mi oplatilo vybieliť stodolu.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/20
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, v bonusové liště je stále možno nahlédnout, kdo se na jaké pozici umístil. Můžeš si tam i vyfiltrovat různé skupiny - např. jen CZ hráče
    topka v liště.png
    cz top.png

    A SK hráče si můžeš vyfiltrovat, pokud se naloguješ do hry přes SK
    sk farma.png

    sk pořadí.png ;)
     
  15. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Dekuji RT za darky. Nechce se mi věřit, ze jsme je letos ziskali během jednoho dne, loni to tusim trvalo tyden. Vsech 10 Piccolo uz je na plose a jsem zvedava, ostatni beru jako prijemny bonus. A jako jan.svatek doufam, ze se podari vychytat Unity a ze to budeme moct absolvovat i pristi rok. To uz zrejme budu mit cil dostat se do prvni stovky. Jen tak, z hecu. Letos mi me 383. misto celkove a 20. mezi CZ farmari udelalo radost. Nemam neomezene zasoby SH, byt mam par obr stromku, a dokud bylo neomezene SH v Rama obchode, nevyuzivala jsem toho tak, jak by bylo byvalo zapotřebí. Takze dat dohromady 1.245 miliardy mne docela bolelo, ale cely rok se na Dožínky připravuji a dodavala jsem jen par komodit (vážky, santalovnik, juku, papousci pirka, pohanku, len a safran), tak mi stodola prázdnotou nezeje.
     
  16. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    I já se přidávám s gratulací všem co se umístily v TOP a RT děkuji za dárky. Teď hurá znovu pěstovat a chovat .
     
  17. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Moje první TOP a 1939, i když nevím, zda to za ten adrenalin stálo.
    RT děkuji za dárky a všem, kdo v tom byli jako já - velká gratulace.
    A také veliký dík těm, co mně můj výsledek přejí.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/20
  18. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak děkuji RT za nezvykle rychlé připsání odměn :) Docela mě to překvapilo :p
    [​IMG]

    Bedny už rostou na divoký louce tak jsem zvědav co padne :)
    [​IMG]


    @GordonSargent - Děkuju za tu gratulaci a také ti gratuluju :)

    @veine11 - Mega moc se mě potěšila :) Přesně takhle chci aby moje příspěvky lidi brali. Myslim si že někdy to lidi vidí i jako vytahování nebo tak :/ Rozhodně vše co píšu a dávám sem má fungovat takto :) Je to jako fitko z mé zkušenosti byl jsem tlustý a pak se změnil a proto svou proměnu mám na soc. sítích atd abych ukázal že vždy se dá něco dělat :D Tak jsem moc rád že jsem tě motivoval a moc gratuluji a taky děkuji :)

    @burds - Děkuji moc také gratuluju :)
    @Twinulka - Měj se krásně a přeju jen to nejlepší ve všem. Znám tě z farmy od začátku a jsem moc rád že jsem tě takhle mohl poznat :) Jen nevím jestli si byla na farma srazu v Praze nepamatuju si to. Pamatuju si jen lyzarku a bbowlinga :D
     
    Naposledy upraveno: 2/12/20
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mé přání dostat se do 3000 se splnilo - konečné pořadí při mé první TOP - 1760 - pro mě úžasné číslo.

    Děkuji všem, kdo mi přáli, své vnučce, která mě před pomalu 10 lety pozvala do hry - a všem sousedům a nejenom jim, že mě hra stále baví.
     
  20. máťochov

    máťochov Stará škola

    Mohlo to tedy se zázračnou snůškou dopadnout lépe ale zase za trochu té pohanky, děkuji RT.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.