Kouzla oceánu (12.8. - 19.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,ja mám len jednu a ráno možno bude druhá!A tá tretia???:sleepy: Nevadí,obrázky ešte budú a na konci mesiaca pri OaD sa pokúsim ju získať.;)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 Ktera ti bude chybet? Mam navic Perlu moudrosti plus zitra bych mohla dorazit mince min. na 29 tzn. zrouta pokladu.
     
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Peto121 ahoj, mám 36 hv. mincí, ozvi se jakou by jsi potřeboval vybrat
     
  4. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Stonek je v provozu. Mám navíc mince, tak pokud někdo potřebuje dekorku, jednu vezmu. Napište si, kterou.
     
  5. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Mám všechny dekorky navíc, tak kdo bude potřebovat, tak ať mi napíše a ráda mu je při OaD zašlu :)
     
    alexandrakerulova00 a davidson00 tohle ocenili.
  6. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Také mám všechny dekorace navíc. Kdo potřebujete, napište, ráda pošlu.
     
  7. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Mám navíc - perla moudrosti a žrout pokladů, pokud někomu chybí, písněte holuba, ráda přepošlu v darovací akci.
     
    jirinka39b tohle ocenil(a).
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 , davidson00 - ďakujem pekne za ponuku,ešte mám jeden zber a malo by to stačiť na jednu (29 mincí) a poslednú už mám sľúbenú,tak dúfam bude.Zachytil som fámy,že koncom mesiaca by mohol byť nečakaný OaD,tak tam by som ju pohľadal. Ďakujem!
    Pät dní skoro bez netu je poznať na akcii,ale keby som stonku nemal,nič sa nedeje,veď by nebola prvá ani posledná.;)
     
  9. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    Mám navíc všechny 3 dekorace, tak je ráda daruji, pokud budete mít zájem :)
     
    Peto121 a jirinka39b tohle ocenili.
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak muj ukol byl splněn a já su spokojen,pěstoval jsem až do 13 hod. zahrál vědomostní otázky ale bez pomoci správných odpovědí bych byl včudu, zkušel jsem si tipnut a pak kuknout na správnou odpovědi a mužu říct že nic nevím :sleepy: a ještě jednou moc děkuji hráčům co doplňovali odpovědi ,bez nich bych neměl co jsem nejvíce chtěl děkuji všem za pomoc ;)
    [​IMG] [​IMG]
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak par spatnych odpovedi bylo, ale teda jsem bez nalepky a 0 bodu, idealne vybrany bedny a kupony na stroje, dal nic... jedna dekorka taky, no tam zbylo stribrnych minci az moc, skoda ze ty nalepky nebyly za oboje podle vyberu...
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Bohužel jsem přišla pozdě -o půl hodiny- a nevybrala jsem odměnyxD:cry:
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akce se mi moc líbila. Minihry mě bavily. Získala jsem, co jsem chtěla a i něco navíc. Stonek, dekorace (1x1 a 1x2 mám vícekrát) jsou doma. Dekorace navíc zájemcům při OaD ráda poskytnu. Stejně tak jsou vybrané sezónní body a bedny s bonusy. Mohla jsem stihnout otočku na nálepku, ale to bych si moc musela hlídat čas. Tak jsem na to hodila bobek. Nálepky nesbírám. Jela jsem v klidu s vodou, MJS a semtam i s hnojem.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  14. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Akciu som včera o 22,00 hod. dokončila. Nemám ale ani jeden kompas, nuž čo nedá sa pracovať aj byť pri PC. ;)
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    pokud se vám tato akce líbila, tak máte možnost využít 3 nová pozadí na plochu. V plné velikosti je najdete zde(klik).

    upload_2020-8-19_17-33-15.png

    upload_2020-8-19_17-33-54.png

    upload_2020-8-19_17-34-32.png
     
    zelenamys, Y_n_O a kiki2305 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.