Kouzla oceánu (12.8. - 19.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hudy536 - ahoj, musíš si zvolit sama, kterou desku budeš hrát - kliknutím na jednu z těch tří postav. První hra je se strýčkem Barnabášem, a když máš odehrané obě části, můžeš si už zvolit jinou postavu. (postavu si zvol ještě před tím, něž si rozdáš karty z balíčku)
    barnab.png
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Krucipüsk, kdybych nebyla tak lakomá a povrtulkovala ta pohopole... stihla jsem dřívější potupák z brigády, tudíž i končící 100% bonus. Co už, nevadí, na poslední dekoraci mi chybí jedna a půl desky, to už zvládnu xD Ale naštve to :D Nálepky mám, teď budu v hrách lovit body do sezony, krásně se s nimi postupuje bez ztráty čehokoliv. Ale zakázky stejně plním jako trotl... 8)
     
    Naposledy upraveno: 15/8/20
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Radek frci, vsechny sezonni body, TS, TCH a bonusy doma od vcerejska... z obchodu jeste nasaju zbyvajici 2 bedny s bonusy plus PL a koncim. Akci hodnotim (jako ve skole): 1. Splnitelnost na letni pohodu, radek a odmeny hezke, minihra casove nenarocna, padatka bez problemu a na uvod darovanym balickem si kazdy zdarma mohl sahnout pro 6 novych TS, aniz by hnul prstem. Na druhou stranu by tvurce neubylo, kdyby pustil akcni kytky na vice Baha plochach (jedna dost ubira akci na dynamicnosti).
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No jeste 20 minci na stonek, jde to strasne pomalu... kvizovky davam do beden s bonusy, tak uvidime zda nahoda neco prihraje...
    Celkem ale nikam nespecham, ty odmeny zase tak zajimavy nejsou, abych ztracel SH nebo vrtulky...
     
  5. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Od včera mám stonek a už asi skončím se sázenám akčních.Nebaví mě čekat 4,5hod na sklizeň,z které je jen na jedno namletí.Odměny jsou slabé a nestojí za to,není skoro z čeho vybírat.

    LV 223
     
    evainfo, Veselka a Zoufálkov tohle ocenili.
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Takmer po 5 dňoch som konečne online a vôbec neviem,o čo tu ide.Je mi jasné,že akciu nedokončím,ale tie dve medúzy skúsim a stonku tiež.Ďalej uvidím.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já bych to zase tak tragicky neviděla, bo na zbylých plochách si pěstuju rostlinky s podobnou dobou růstu, na které běžně nemám čas a zvěř to žere jak zjednaná (třeba kopřivy, pampelíny apod) a je mi celkem fuk, jestli k tomu na plantáži sklidím i akční. Semelu to, až jí bude víc a zrovna tak to odehraju (po jednom semletí tam nechodím). Z odměn SH, zuzi nebo nářadí - proč to nevzít, když se to nabízí, však ono se to hodí. Za vědomostní body se dá taky něco vyzobat (PL, bedny s bonusy, superko, body do sezóny, kupóny...)
     
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Skali já teda ještě nehrál páč jedu jen v klidu s MJS+voda a přes den hnuj tak že to vyudím na úterý a v klidu si zahrám,vše vyzobu doufám,hlavně SH,vrtulky,body do sezony atd. vědomostní otázky snad nějak dám a chcu sa opítat ty su na čas nebo ne,když se otevře tak musím hnedle odpovídat nebo si najít co to je abych odpověděl dobře,,,děkuji :)
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - ahoj, nejsou na čas, v klidu se můžeš mrknout v kvízovém vlákně na správnou odpověď ;)
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Skali velice děkuji ;) tak to snad dám co nejvíce odpovědí :)
     
    Y_n_O a Skali tohle ocenili.
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stonek prave dokoncen, takze sice patri mezi slabsi, ale jde spis o vedomostni... obcas dam spatnou, fakt netusim oznacovani staji cislem, misto barvou, ale bedny s bonusy bych vzal, ono tech par listku za den zas toho moc vybrat neumozni...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. misa

    misa Zelenáč fóra

    Ahoj,chci se prosím zeptat,vůbec mi to nenabízí k sázení tu kartu,asi to nechápu,děkuju
     
  13. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím misa,
    šťastnou kartu můžeš sázet jen na Bahamaramě na plantáži.
    Další informace najdeš ve FAQ k této akci
    Přeji příjemnou hru
     
  14. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Tahle akce je jedna velka nuda. Sazim a sklidim na jednu hru.... Dojedu sezonni body, uz ale fakt znacne otravena. Vubec nevim, co se na nas chysta dal, ale snad to bude neco zábavnějšího.
     
    evainfo a Fantasiro tohle ocenili.
  15. olla126

    olla126 Pisálek fóra

    Maco chytá stále iba perly, už ich mám 16. No riadok nie a nie otvoriť, lebo my chýba modrá medúza. Už ma to prestáva tiež baviť,karty stále tie isté: mince,náradie, body skúsenosti a zas mince. Slabé, veľmi slabé. :(
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    olla126 - ahoj, na otevření řádku ti stačí dvě medúzy. Dvě získáš v deskové hře a další dvě se dají koupit v obchodě za vědomostní body. Takže není problém se k řádku dostat. ;)

    k řádku tudy.png
    Vybrat ty dvě medúzy přímo v minihře jde snadno - jen si musíš dobře promyslet, v jakém pořadí ty karty použiješ, aby ses dostala na políčko s medúzou.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/20
    Y_n_O, dasa1143 a olla126 tohle ocenili.
  17. olla126

    olla126 Pisálek fóra

    Ďakujem Skali. Ja vždy idem po rade s kartami. To som urobila chybu. Pekný deň.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak aj já už mám stonek ;) ještě něco bude pěstovat abych nahamounil na vědomostní body a něco za ně si vzal a velice moc děkuji kdo dával správné odpovědi do vlákna,mooooc všem děkuji :)

    [​IMG]
     
  19. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Vážně se na to vykašlu,tak pracně počítám a nakonec mám stejně 2 stejné sekorky a jedna mi chybí.:cry::cry::cry:
     
  20. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Napiš,která ti chybí,vyzvednu ti ji,mám ještě mince ...snad půjde darovat;)
     
    danielka0000 a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.