Kouzelné vzpomínky (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Trepifajksl ty marnotratníku.....jestli tam půjdou naházet pírka od papouchů, tak půjdou.....hůlky a koberce nechám, kdyby náhodou Číňani přišli na návštěvu xD
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Každý pátý Cíňan má dost práce, aby přežil tenhle rok. Ti co hrají tuhle hru, jsou tak z horních deseti miliónů. Ti, co ji provozují, jsou na tom ještě poněkud líp.
     
  3. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    No taky nic moc nevidím....SK velmi malinko.......a poraďte, která dekorka je do Sladkého stonku? Cupcake? A ještě něco? nebo až v další akci? Já se nějak nechytám. Díky
     
    babako, hrobinh a myš59 tohle ocenili.
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Katule008 - Cupcake - překvapení je předmět potřebný pro speciální řadu na magickém stonku Sladké překvapení
    [​IMG] To je poslední - pátá dekorka do tohoto sladkého stonku (další jsou: Sladký strom, Čokoládové překvapení, Čokoládové vejce a Ovocný automat).
     
    Naposledy upraveno: 24/4/17
  5. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobrý podvečer, tak abych netrhal partu pojedu též jen první 2 fotky. SK ušetřím na později, ještě pořád mám zásobu od královny-ale už se tenčí, tak musím opatrně. Vy co pojede akci celou, tak ať se Vám daří přeskoky. Hezký zbytek večera
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mě by zajímalo, co je to ta bedna se sladkostmi, kterou ten řádek bude dávat o_O Zatím jsem se nikde nedopídila :(
    Asi je to překvapení (zda milé či nemilé se brzy snad dozvíme xD)

    Edit: Hmmm, tak to není tajné, jenom já jsem poněkud zabržděná....ach jo :oops: Asi to jaro...a únava materiálu)
     
    Naposledy upraveno: 25/4/17
  7. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Skalara ( rybičko zlatá) Děkuji jen mě mate, že já na tomhle řádku mám dvě prázdná místa....chybí mi Ovocný automat a naprosto netuším kde jsem ho minula???
     
  8. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj hezký večer z této akce jsem velmi zklamaná ,určitě budu muset jet první a druhé foto,dál to nechám osudu,záleží zda bude BB a jak to bude padat,když bude dobrá konstalace hvězd na padání přeskoků, tak bych možná těžce vydělané SK upotřebila na dodělání nějakého úkolu ve šlechtění,nechám to osudu,ale jinak za akci takovou má ode mne RT palec dolů,žádná motivace ,pro hráče vyšších levelů.
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Katule008 - Ovocný automat zakoupíš v Ramaobchodě za farmamince [​IMG]

    [​IMG]
    cena: 50 farmářských mincí
     
  10. Sirovodik

    Sirovodik Rádoby autor

    Dekorka a kananga a víc nic :)
     
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Já věděla, že mě v tom nenecháte... Díky
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, papouščí pírka jsou ve výběru a lze je dodávat (vycházím z testu)
    [​IMG]
    danda
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak to je dobra zprava, ted kde vzit zvirata... megachlivky stale cekaji, vrtacky rezavi bez stavebnich planu...
    No stale plati udelat v akci ukoly 1-2-4 a dost, i kdyz mozna bude jeste par zmen, nebo ne?
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, 123 včel mám určitě, mám i jednu s vrtulí, na trhu dokoupím ty dvě (když budou, a ony budou), a tím mám tuto akci vyřešenou - nálepka, tři stromy, dekorace do krejcarového stonku + ušetřené eSKáčko na rozumnější šlechtění ;)
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p včel mám cca 900, mám i ty včelí šlechtěnce, SK mám 898 a něco ještě melu ... takže základem je nálepka, dekorka a nový strom, dál uvidím podle toho jak to bude v tulidomku lítat ... ale určitě počkám se zahájením akce, chtělo by to BB, snad bude
     
  16. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak to já necham na pátek to bude zase šlechtění tak budu šlechtit a pak přitom plnit ůkol.
     
  17. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Zdravím, taky splním jen první dvě fotky a nazdar. Tentokrát to fakt nastavili dobře - dostanu, co mne zajímá (nové stromy + dekorku do řádku) a na SK nemusím sáhnout. A je to tak správně, protože z odměn žádné SK nekouká, takže nevidím jediný důvod, proč bych je měla investovat.
     
  18. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Pridavam se k vetsine, pojedu první 2 fotky a nazdar :) Pokud bude BB, mozna budu šlechtit ovecky, ale slechtence do akce tentokráte házet nebudu, jsem skrt :-D Odmeny pro me nejsou az tak zajimave, abych vybilila stodolu vic, nez uz je :p Kdo bude plnit celou, drzim pesti ;)
     
  19. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    co k této akci napsat? Omlouvám se, ale opravdu se nepovedla :( škoda krmiva a námahy..
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Tassi o žádných úpravách zatím nevíme. Tak snad už se nic měnit nebude.
    danda
     
    petaM2001, bukotesko a babako tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.