Kouzelné vzpomínky (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Zas nás Farmerama nutí do kupování balíků... Vidím to tak do prvních dvou úkolů..

    Farma- 79, Baharama- 115
     
  2. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    SK mám málo,něco kol 200, tak jen nálepku,stromy a dekorku a to si ještě počkám na víkend,zda bude BB;)
     
  3. mamča801

    mamča801 Zelenáč fóra

    já bych taky jen do druhého úkolu jen nevím kde vezmu tolik produktů
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    matlafous však nám ponúkajú za to želé oranž.kočeny lebo ich máme v lište málo.Tak skáč od radostixDxD.
     
    Naposledy upraveno: 24/4/17
  5. babako

    babako Expert fóra

    Hezký den všem šlechtitelům a šlechtitelkám,
    jsem z toho malinko znejistěnej..
    Sice bude možné, že budeme odměny z této akce potřebovat později,ale jak píšu,jsem malinko znejistěnej..
    Taky se mi nechce vymlátit radioaktivní krmivo a plakat..
    Prostě to zvážím a po spuštění se uvidí..
    Ať se daří..:cry:
     
  6. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Hezké odpoledne, přidávám se k většině z vás. Udělám 2 fotografie. Chtěla bych Cupcake do stonku, nový stromek a nálepku. To ostatní není důležité a těžce získané SK si nechám na další akci, která možná bude lepší.
     
  7. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den vsetkym...a co ste ocakavali od tvorcov viacej???xDxDved akcie sa tie iste opakuju dokola ako kolotoc...a tieto odmeny za tie kvanta protihodnot,,a slachtence a SK...su uplne cool.xDxD...take oranz macky kto by nechcel ???a to fakt budme radi ze ta dekorka do sladkeho stonku je hned na zaciatku,,,lebo hned otial moze zmiznut nakoniec ako to zele co pise matlafous:D

    no premna akcia ako vymalovana..ako zacnem tak hned aj koncim.striebro,zlato,diamant a dalej predavam vcely a dalsiu havad..

    a ked bude BB tak slachtim len cisto na biznis na trh:p
    kto do toho celeho ide,, nech sa dari....;)a tak som sa zamyslela nad nazvom tej akcie ..KOUZELNE VZPOMINKY,,to asi na tu prazdnu stodolu po akcii co bude zirat prazdnotou po zveri,slachtencov a produktov:p
     
    Naposledy upraveno: 24/4/17
  8. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Tak mám další zkušenost do příště. Nikdy neber stonek, který se tváří podezřele levně. Něco v tom bude. A ono jo. Do stonku mi chybí poslední dekorka, tak obětuju zvířata a produkty, abych stonek doplnila. A tím je pro mě akce skončena.
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -Kuteno- Ja bych si chtela nekdy umet predstavit, jak vypada takova cilova skupina, pro kterou je tato (a ji podobne akce) RT vymyslena.... ale desim se toho, ze by mi vysly nizke lvl, ktere dokud je to tu chvilku bavi, koupi vse, co jim BP nabidne. Hlavne mit moznost se snadno, rychle a bez prace dostat k odmenam. Az zjisti, ze to jde (se zvysujicimi se lvl cim dal pomaleji), tak s tim ztrati trpelivost, skonci, ale prijdou dalsi a dalsi. Uz jen podle odstraneni prvku zapleveleni, ktery delal hru zrejme prilis narocnou, by na to ukazovalo.
     
  10. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Udělám 1. fotografii a tradá...možná ještě nálepku...To jsou odměny, aby jim neubylo...:(
     
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Asi půjdu na pivo .... :music:
     
  12. -tygous-

    -tygous- Pisálek fóra

    No tak si vezmu dekorku do Sladkého řádku a s touto akcí končím. A konečně si udělám na farmě pořádek. :D
     
  13. llew65

    llew65 Vážený autor

    A zase je to o penězích, tentokrát za SK na šlechtění. Dojdu si pro kanangy a končím. Parfumerie mi stačí obyčejná, stejně pro prášek není uplatnění. A bez zbytku odměn se obejdu. Prostě peníze do toho nevrazím!
     
  14. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Na toto šlechtění jsem nachystán, 800 SK našetřených, budu hlavně šlechtit 150 černých koz získaných z obrchlívků.
     
  15. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    seberu cupcake, zkompletuji řadu stonku Sladké překvapení a čekám na BB odměny jsou slabé
     
    Naposledy upraveno: 24/4/17
  16. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    No tešil sem se a jak tak koukam staci mi 2 fotky a koncim
     
  17. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tak jsem nakoupila téměř 300 ks peří. Se zbytky produktů, které mám ve stodole, by to mělo stačit. Raději jsem nepočítala, kolik jsem za to dala. Ceny na trhu jsou hrozné.
    Každopádně já to chápu tak, že můžeme dodávat produkty i z baha, protože v úvodu se pod obrázky vyskytuje větička: "U položek vyžadujících dodání určité protihodnoty lze dodávat zboží z farmy i tropů."
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Chic strom,dekorku do stonku a nálepku.Na co pořád dávají jako odměnu ty kočky ?Nejen že už nám dali v akci růžovku ale ještě navíc padá 1 kočka ze stonku.Oni jiná zvířata neexistují ? Čekala jsem od akce víc.Jak píše flexka budu pěstovat pandy a velbloudy abych konečně dodělala ten úkol z písku.
     
  19. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Tak tato akce mě fakt potěšila, ušetřím alespoň SK. Vzhledem k ubohým odměnám, udělám jen první úkol ať mám dekorku do stonku a na zbytek prdím. Tak mám pocit, že to s těmi odměnami za neadekvátní požadavky jde v poslední době od deseti k pěti...
     
  20. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Tak já mám 3, slovy tři včely. Tak to nevím, nevím......:oops:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.