Kouzelné vzpomínky (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Noooo, koukam opet hromada spokojenych hracu 8)xD
    Nechtelo by to, nas mily RT, (alespon obcas) pouzivat zbytky te hmoty uvnitr lebky? :music:

    Levlef Vzit si priklad z nemeckeho fora a nebrblat! Byt rada, ze dekorka neni az na konci a soupat nohama :D
     
    Naposledy upraveno: 24/4/17
  2. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Trochu mi to připoíná
    "hele Jardo, voni nám ty akce moc jako nechtěj plnit, tak jim tam něco pustíme co prostě plnit budou muset".
    "No jo Pepo, ale jak to chceš udělat?".
    "Hele Jardo normálně - nálepku jim šoupneme až do druhý úrovně vole a ten růžovej řádek až za pořádně vybrakovanou stodolu. Si piš že to tam všichni naházej, budou chtít dekorku".
    "Hele Pepo dobrej nápad, per to tam" ...

    protože jinak nechápu ty hausnumera protihodnot hned na první úrovni. Lituju hráče z nižších levelů, ty jsou v háji úplně. Zvlášť po recyklomatu.
     
  3. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak je to tady, každou akci jsem plnila. ale tentokrát ji asi nedojedu, odměny mně nelákají. Pouze chci nálepku, dekorku do stonku a stromy a bude hotovo. Je to plýtvání SK , nechám ho na jindy. Ale kdo ví, třeba se ještě rozhodnu jinak. Pěkný den. ;););)
     
  4. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Jednička a dvojka-to bude akce hotová jedna dvě.Produkty:med.Včely,šlechtěnci,křečková,zvířata vše ve stodole.SK přes 1000ks,jestli bude BB tak pár zvířat vyzkouším jen aby se neřeklo.
    FA97....BAHA320
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    matlafousová - si mi to vzala z huby :D Když si představím, že by Pepa s Jardou posesbírali ještě víc rozumu a tu dekorku šoupli do posleního úkolu v 5, tak ze nás 90% psychicky zhroutí xD
     
  6. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Pojedu jen 1 a 2, protoze stodola je prazdna a neni kdy dochovat zviratka. Odmeny nic moc, cervene mam rada, ale ne za kazdou cenu. Ach to nase RT zase nekde neco snupalo:D


    Spocitala jsem zviratka a nemam ani na zacatek protihodnotu to bude jeste zajimave
     
    Naposledy upraveno: 24/4/17
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    No SK,no coment...o_O
     
  8. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    skalara,v jsem se fakt zasmála. Při představě, že se plní blázince z důvodů mizerné odměny v podobě červených motýlů....:))
     
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    No těpéro, zase produkty v hodnotě 660 000, ty jsem teď nacpala do recyklomatu, a kde brát že?, samozřejmě na trhu, opět za veklý peníz, stodola téměř vypleněná, hned bych tam nacpala ty parfémy, ale bohužel ty tam nejdou že?, těch mám 7480 kusů, moc je při šlechtění nepoužívám, neb mám vždy SK po skromnu, hlavně půjdeme po dekoraci do sladkého řádku, jinak, bez BB by to šlechtění nemělo skoro cenu,protože u mně velké přeskoky nikdy nehrozily, jinak všem, kdo do toho jdou naplno, přeji vééliký úspěch.
     
  10. zajic08

    zajic08 Rádoby autor

    Odměny nic moc. Vyzobnu dekorku a dost. Superkrmivo mám na jiné šlechtění.xD
     
  11. *Lady*1

    *Lady*1 Rádoby autor

    Noooo teeeda RT skveli vyyykon chvalim,skvela prace i akcicka.To jste vsichny RT spadli ze stromu na hlavicku?Ty odmeni si strcte do (_y_)! Cerveni staje to nestoji ani za nakup SH ani je plitvat s SH.Mno uvidime jak bude to padat pri slechteni pri BB.Jestli nebude BB jdu jen pro dekoraci do stonku a vic me ani nehne!
     
  12. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Hmm, tak možná jedna kananga, ach jo, zase šlechtění, ani se mi to nechce číst.
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké poledne,trochu zklamání při pohledu na příští akci.Oranž úlů mám až moc,červené 6 a růžové 4 ,tedy pro mě žádná motivace.Udělám dvě fota a mám hotovo .Ani stonek není , ušetřím SK a kvůli červeným motýlům a parfumérii se ze zásob nevydám ;)
     
  14. Podrazec

    Podrazec Rádoby autor

    vtipny na cele akci je toto:
    Obtížnost akce: střední (místnosti 1 - 4)/vysoká (místnost 5)
    zrovna petku bych si strihl s chuti .. :) pokud ovsem ukol Dodej šlechtěnce v protihodnotě 300000 neni v jednotnym cisle :)
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No pokud chci druhou dekorku, musim stihnout 5* otocit ten novy strom? tak uvidime zda na to nezapomenu...
    No zatim to vypada na 1+2, coz nechce zadny slechteni kdyz mam vcely, 3 nepotrebuju, chce odznaky od vcel, nechci... 4 na dekorku chce savce, coz jde, vzdycky se nejaky co nemam najde...
    Jen ty protihodnoty, ted rychle nevidim zda jde baha zver/pirka, vedet to, tak recyklomat delam jen z pirech a necham si med, ze?
     
  16. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Výhodu vidím v tom, že si môžem pestovať čo chcem :)
     
  17. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Akcia úplne o ničom, takže len po dekoráciu do ružového stonku, teda 1. fotografiu a koniec. Žiadne SK do tohto nedám, sú stokrát lepšie možnosti ako ho využiť. >:(

    Nevie sa náhodou či sa môžu dodávať aj zvieratá/produkty z bahy?

    Mimochodom je to úplne očividná manipulácia s tým postupným získavaním dekoriek do stonku, nútia nás tým plniť akcie o ktoré by sme možno nemali záujem a teraz, keď uz chýba iba jedna, aby sme ju získali musíme vybrakovať stodolu. Toto sa mi nepáči.
     
  18. hanelka

    hanelka Pisálek fóra

    A co berušky,to nejsou členovci?
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pro nizke lvl, ktere mohly mit radost z prvniho dostupneho radku na stonku je to vylozene hardcore akce s casovkou na vcely.
    Aaaaa pozor, zmizelo nam z odmen zele.... tak ted nevim, jestli uz na celou akci uplne nevykaslat, kdyz ani to nebude xD
     
  20. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Hmm, tak jestli dobře počítám potřebujeme 503 včel ve stodole, 123 k odevzdání přímo a 380 na šlechtění kvůli odznakům..., tak to asi do toho nejdu, sice jsem nějaké včelky po13tis. nakoupila na trhu, ale když tak je zase prodám :)...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.