Kouzelné vzpomínky (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak nakonec jsem to udělala komplet.Nemám holt ráda nedodělky.Ale je fakt že to jsou zbytečné upgrady.Zatím.
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Původně jsem udělala jen 2 úkoly a dost.Jenže jsem šlechtila a šlechtila až mi bylo líto těch mašlí nechat je bez užitku a tak jsem to dnes dokončila celé.Červení motýlci i parfumérie jsou kouzelný tak aspoň se na ně budu chvíli koukat než je dám do lištyxDZe šlechtění nic(genetika ano) jen jsem přišla o3 sluneční ,mix se nepodařil:cry:
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Taky hlásím komplet hotovo. Do pětky šly 3 lítací kozy a nějaká ta drobotina. Kolikrát prošlechtím hromady superka a mám z toho prd, tak tohle už mě nezabije. Červená je dobrá ;)
     
  4. MaxEda

    MaxEda Zelenáč fóra

    Otrava, dřív se dala akce udělat, protože bylo v odměnách dosti SK. Ted tam není žádné, kupovat ho nebudu. Dávám jasný palec dolů a tyhle akce nebudu dělat
     
  5. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak po zběžné inventarizaci jsem se nerozhodla jinak - akci celou dělat nebudu. Mám 1x červenou parfumerii a nyní jsem došla do úkolu č.3 pro červené motýli a to mi jako kouzelná vzpomínka na tuto kouzelnou akci musí stačit xD pětku plnit nebudu. Místo toho jsem klofla na trhu 2 mimozemské včely za přijatelnou cenu 15 a 18mil, takže budou růžové včely (protože v dílně to nechce prkna ani cihly ale jenom pár střešních tašek, které už nepotřebuji a můžu je obětovat pro včelstvo :D)
     
  6. Boty

    Boty Magnát fóra

    Ahoj, obdivuji trpělivost všech úspěšných, já jsem tentokrát vydržela po celou akci s tou první fotkou a celý čas vylepšuju legendu a křečkuju do stodoly , taky se už těším na Wikingy s Ingrid :)))
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mne nikdo nenalákal, splněná dvě fota. Tři nové stromky, památeční nálepka, dekorace do stonku za krejcary... SK jsem využila na došlechtění přebytků z minulých akcí a konto mi nabobtnalo o čtyři mega a kousek...
     
  8. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak ze setrvačnosti a víceméně automaticky dodělala všechno, ale nějak nevím proč. Do sladkého stonku mi chybí poslední dekorka , která je ke koupi za ty zlatavé penízky ve farmářském obchodě, ale mám jich 11 a potřebuju jich 50....to bude trvat než já se k nim někde dohrabu!
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Jsem slaboch původně jsem chtěl udělat dvě fotky a takhle to dopadlo
    [​IMG] už to ukončete nebo se neudržím a dodělám ty dva kroky:p
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Odmeny se, koukam, uz nezmenily, toz zustavam u splnene 1. a 3. fotky (na vic neni motivace, i kdyz protihodnoty je ve stodole dost).... trochu se nam nechtene zmenily na dnesek plany a misto pobihani venku trci u kompu a drzim psa, ktery mi padl z 6 m, v klidove pozici, tocim psenici do zasoby a premyslim, ktery veterinar bude mit odvahu toho naseho palestince prohlidnout, pac je teda sice jako kocka, ale i tak to odnesla predni packa, ale od lopatky po loket dobry, vretenni vypada taky v pohode (min. je ve sve pozici a nikde netrci), takze uvidim, jak se bude dal tvarit zbytek.
     
  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    matlafous123 - tady ani nemohu dát "ocenit", protože je mi pejska moc líto.
    K akci: stále hotové jen první 3 a víc ani ťuk. Vlastně klik.
     
  12. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak já nakonec vydělala prodej rockera a sportovce a mohla jsem nakoupit zvěř na první úkol takže mám první 2 fotky a u 3 jsem si šla pro kupón a končím :)
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Aaaaa, pardon... zapomela jsem hodnoceni (jako ve skole): 3/4
    - nepochopila jsem nazev akce ani grafiku (mam vzpominat na co? ze nam RT dal v odmenach 1x za sto let ruzovy chlivek a vickrat uz se to opakovat nebude?)
    - parfumerii jsem NIKDY za 2 roky hrani nemela na plose a nepredpokladam, ze ji dalsich nekolik let (pokud se toho tato hra dozije) budu potrebovat, natoz v cervenem
    - nove stromy resp. novy strom (vic jich nemam) mi nejspis bude opet lezet nasledujici rok taktez v bedne (stejne, jako predchozi takto ziskane), ale tento neni vhodny ani na protihodnotu
    - protihodnota zvirat k ziskani posledni dekorky do stonku je, s ohledem na nizsi lvl, vyslovene sprosta
    + zatim hledam, abych nemusela dat teto akci 5
    = dalsi nekoncepcni krok do prazdna, ktery mel jediny ucel: zbavit nas SK pred totalnim blaznovstvim do zvirat
    Povedlo se? Nooo, to si povime u dalsi slechtitelske akce :music:
     
    Naposledy upraveno: 1/5/17
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Však dali červené a oranžové stajne to ti nestačíxDxD?Ja som urobil iba 1 fotku kôli tej dekorke.Tie stromy aj tak dopadnú ako korkový dub a lipa že hnijú doteraz v lište.
     
  15. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mě také nějak nelákalo plnit nad svůj plán, takže mám 1. a 3. fotku a dva úkoly ze 4. SK mi zbylo přes 1000 ks, tak doufám, že v další šlechticí akci budou odměny, za které je dám s radostí. Nejlépe něco růžového. (to je vtip, v něco takového ani nedoufám)
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Sice jsem měla "cukání" ale odolala, včely a pátý úkol vynechala a šlechtila si podle svého, ale alespoň si u těch "výsledků" můžu stěžovat jen na sebe, než na to, že bych povinně něco šlechtila a dopracovala ke stejným smutným výsledkům:)
    Kuteno, kocourku můj, díky za připomenutí. Vždy si říkám, že bych ty lípy měla vytáhnou z lišty alespoň při státních svátcích, i když domovní důvěrnice snad na farmě nejsou... i když, kdo víxD a korky v provedení xxl až tak nezavrhuji, zajímavý stromeček;)
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jak pravil pajda - třeba růžové želé ... :D
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Lípu mám na ploše jednu, neb Jirásek psal cosi o tom, že lípu nedáme a paní kněžna k tomu dodala, že strom je zbožností lidu posvěcen. Nu, něco takového v dnešní době setsakra chybí.
    A vždy se listí, byť valně nevalné hodnoty(má 115), hodí do sudu... Aktuální stav 1552 - od akce na mince od másla. Korek má podobný stav. Také vynulován při akci.
     
  19. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Trepifajksl: A víš že mám taky jednu lípu na ploše, z podobných důvodů :-D

    Abych nebyla úplně mimo: zbytky téhle kouzelné akce se už staly naštěstí vzpomínkou, vše vyměněno.
     
  20. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Již několik dnů mám při nabídce prodej u hnoje stabilní průměrnou cenu za kus 120.Nehýbe se to ani dnes kdy se s hnojem začalo zase hodně obchodovat.Co stím mám dělat????
     
    petaM2001 a babako tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.