Kouzelné vzpomínky (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak to na tom nejsem tak zle... pokulhává jen baha... nemám velbloudy a anakondy...
    Jinak všimli jste si, že na květen není hlášena děsivka? Pokud není pod něcím schovaná, tak nevím, jestli bude... A to mám rozpěstováno na šlechtění vran .... :(, jsem doufala, že s tím zase o kousek pohnu. Při minulé jsem stihla vše, co jsem chtěla a začala si pěstovat na ten chov vran, pak dojedu úkoly a pokud seženu dekorky při Oa D, ušetřím čas. Jinak budu muset taky napěstovat...
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, nechutný? vždyť je nemusíš jíst ,-))))
    vyhoď chlívky na plochu a zvířata zase do stodoly naskáčou, máš Zvěřinec? tam se množí vesele a taky neonky, ne rybičky, ale chlévy, nějaká zvířata můžeš dokoupit, zdá se mi, že hraješ dost dlouho tak víš jak na to... ,-)

    Šetřím si SK na další akci.
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pravdu díš, Pitrýsku! Chlévy sice dají o trošku více práce, ale když dá chlévy stejně dlouhé, jde k nim jednou denně. A i jedna plocha na farmě a jedna plocha na Bahasouostroví udělá ze stodoly ráj...
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já myslela, že ráj dělá ze stodoly studený máj. Jak tak koukám na teploměr a na kalendář, máme slušně našlápnuto.;)
     
  5. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    no právě mám jen 535 000 ale snad se mi poštěstí při BB a prodám šlechtěnce :)
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Bude, 10-11 maj.

    P.S. Splnene mam 1. a 2. spomienku. Viacej nehodlam, SK mam aj dokupila by som, ale odmeny su prilis mizerne. Tiez myslim, ze toto mnozstvo zvierat a produktov pre dekorku do Cukroveho prekvapeni je prilis prehnane, najma pre novacikov.
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    V kalendáři je Děsivka 9.-10.5.
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    sice nevím proč se tu rozebírá děsivá noc, ale po opravě opravy je jasné že bude 10.-11.5. a omlouvám se za zmatky. Hold když se daří tak se daří.
     
  9. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    Kouzelné vzpomínky- i já mám konečně hotovo po dlouhé době jsem se pustila konečně do nějakého ukolu ;)
     
    petaM2001 a Trepifajksl tohle ocenili.
  10. Teyla32

    Teyla32 Rádoby autor

    Ahoj kde najdu strom kananga? v inventáři není.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Teyla32,
    hledáš jej na bahamaramě? Pokud ano a nevidíš ho, zrestartuj si hru, třeba se jen nenačetl.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. Teyla32

    Teyla32 Rádoby autor

    tak dík na baha by mě to nenapadlo:)
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Díky zdejším hecířům jsem nakonec udělal také 4 úkoly a už se těším na Ingrid!
     
  14. backa

    backa Rádoby autor

    Neviem prečo mi nezobralo oznámenie chyby na podpore- dala som stručný popis,správne som odpísala kód....nechce a nechce mi to zobrať...vraj podobné problémy mali aj iní ,je to vraj odstránené....ale mne nikto nepripísal odmeny za zvieratá ,ktoré som dodala do fotografií 2,3 splnené a podstate aj 4...môžem len konštatovať :" Nech Vám to padne na úžitok"...
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    První bedýnka se sladkostmi dala sladkých 1000 krejcarů!o_O:)
     
    petaM2001, bukotesko a modro.ocko22 tohle ocenili.
  16. mira_dr

    mira_dr Zelenáč fóra

    Ahoj, poradil by mi prosím někdo. Nemohu do nového stonku nikde najít dekoraci Ovocný automat - překvapení. Akci jsem celou dokončil. Děkuji za rady :(
     
  17. abc23

    abc23 Komisař fóra

    mira_dr - ta se objevila při minulé akci Recyklomatu. Mrkni do RAMA obchodu, v záložce Speciální je k vyzvednutí za pade mincí, pokud ji máš přeškrtnutou, tak ji máš asi někde v parku.
     
    petaM2001, modro.ocko22 a skalara.v tohle ocenili.
  18. mira_dr

    mira_dr Zelenáč fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom, ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*
    Děkuju moc, je tam :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/4/17
    petaM2001 a abc23 tohle ocenili.
  19. osmak2001

    osmak2001 Pisálek fóra

    Abych mohla splnit 5 fotku, musím udělat 3 a 4 celé, je to tak anebo stačí jen první část? Asi celé, že?
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    backa - Zpráva musí mít minimálně 140 znaků (možná v tom je problém) - kuk tu

    osmak2001 -
    musíš splnit úkoly celé, aby se ti zpřístupnil 5. úkol ;)
     
    petaM2001 a modro.ocko22 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.