Kouzelné vzpomínky (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    skalara, úkol mám splněný celý a kanaga nikde
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Stručné, jasné, výstižné! Můj smích musel být slyšet po celém sídlišti xDxD. A pak že tu jsou jen samí kverulanti, rejpalové a prudiči, co si jen stěžují na nepřející čínský RT. Taková upřímná radost musí i na východě zahřát na duši. :music:

    Edit: rybičko, díky ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/4/17
  3. janar53

    janar53 Rádoby autor

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Jak to tady tak pročítám, málokomu, kdo hraje těch 5-7 let, se nynejší stav líbí. Já jsem vždy, když jsem byla někde u PC nebo notesu, dělala akci, poslední světluše poprvé-přestože jsem mohla-nikoli. Teď jsem také udělala pouze 2 fotky a dost. Ale to není jenom kvůli odměnám, ale hlavně proto, že si majitelé neváží nás hráčů. Nechci dělat odbory a spojovat se v zájmu-čehokoli, ale čeho je moc, toho je příliš. Chápu možná zdražení, ale nechápu, proč se opakují celkem nepopulární akce a ty báječné nám hořknou-tady odměny fakt vadí. Mne dostalo to, že se opakovaly 2 pěstící akce za sebou, to nikdy nebylo, takže pokud to teď bude jenom tak, že si máme za drahé peníze kupovat koše, tak!!! ??? Tak si budu pěstovat a prodávat? To by mne také nebavilo-přejdu na jinou hru??? Hlavně nebudu už tuto hru hrát tak ráda, jako těch 7 krásných let, škoda, Schade-.-8):sleepy::music:

    jana zape je na Baha
    restart také nepomohl?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/4/17
  4. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    ani tam jsem ji nenašla :sleepy:
     
  5. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom, ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    je tam (aktualizuj hru), taky jsem ji hledal s potížemi...v těch stromech je už totiž takovej zmatek, že se v nich nevyzná za chvíli nikdo a to hlavně na Bahamě :-(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/4/17
  6. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    hotovo,stromy mam a jen si dojdu pro 4kanangu a pro jednu cervenou parfumerii a je klid na pestovani a množeni,cili odpocinkova akce a pohodicka,,,,,,,,,,,,,,,,,,
     
  7. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    skalara... ale proč je cpát do parfumérky... to se vůbec nevypaltí...já mám parfumérii co je a ještě jsem ji nevyndala..;)8):D:D
    I když jí dám jen 2 motýly..červené...získám 1 prášek a když prodám 2 motýly...získám 2 prášky bez práce;)
    LindaFarmářka61.. já mám parfumerie ted 3... 2 jsem vyměnila v
    OD..a nechybí mě. Proč je mám dávat na plochu... na výrobu to chce 3 motýly.. a já když prodám motýla.. tak 1:1 ku třpytivému prášku a ještě jsem v zisku;)
     
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Akce hotová, ještě počkat na plody kanagy, doházet to tam a finíto. Pěstuji si do úkolu výstavní zahrada, baha do zásoby, musím aktivovat další sochu, abych mohla pokračovat v úkolech (potřebuji ostrov na dekorky, co dávaj body baha). Z beden občas vyskočí něco fajnového, co potěší. Jedna slunečnice je k vzteku, ale takový kupon na pomocníky na 1h :), zlatý banán... to už radost udělá.
    SK jsem měla 423 a ještě mi 11ks zbylo, postoupila jsem zase o kousek i v úkolech v družstvu... takže já mám radost.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, je jich hodně, ale nemusíš hledat komplikovaně, stačí zadat do vyhledávače dvě písmenka nebo tři nebo celý název a máš ji jako na dlani... ,-)
    A vůbec, hra se seká, děs a běs, z barev převládá červená a žlutá a zvířata mají podezřele šikmé oči, možná je jen mhouří ,-)))
     
    Naposledy upraveno: 25/4/17
  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    mám tři fotky hotové a uvidím jestli dodělám čtvrtou,pátou určo dělat nebudu,stejné odměny za to nestojí!!!ještě ted se směju,z bedny sladkostí vypadl citron,to je paradox,ten tedy opravdu sladký není....
     
    Naposledy upraveno: 25/4/17
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    marcelina0007 - máš naprostou pravdu, motýl stojí zhruba stejně jako prášek a ještě se s tím nemusíš crcat na ploše ;).
    Ale já si říkám, co kdyby... někdy v budoucnu... byly ty barevky potřeba - buď motýli, nebo prášek a na trhu bude prd....:D Já sem takovej sysel, no xD

    A Pitrýsek má pravdu - používat vyhledávač a je po problému :D
    [​IMG]
    Hledám kokos - napíšu kok a už je tam ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/4/17
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mám dvě fotočky hotovy, stonek maká! Tedy maká - zatím se nepředal, tedy. Věnoval mi vanilku. Jednu. Ovšem dárková bedna 1 zlatý banánek, takže se to tak nějak vyrovnalo. Šlechtím včely, zatím tedy spíše genetika, i když občas i o dvě místečka. Nejlepší přeskok byl z mixu 3 obyč a 1 chůva = 1 strážní. Z dalšího čmelák, křečkovka. No, hlavně že něco. Pořád makám na pandách do úkolu, takže mám i ty modré placky, tak nevím. Jsem se rozhodl jít i pro ty červené motýlky, jeden nikdy neví, kdy je budu potřebovat... Dnes už končím, jdu hodit fajfky na válendu.
    Stěby - gratulka!!!!!!!!!!!!! A co že to je? Andulka nebo Jožinek? Také možná obojí...
     
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Z mojich včeliček se žádný přeskok nekonal,tak jsem se naštvala a toho jednoho čmeldu koupila na trhu:(,ted už jen počkat na plody a čtvrté foto bude hotové;)
     
  14. Warmartin

    Warmartin Zelenáč fóra

    ahoj, nemůžu dodat do druhé fotky, stalo se to už někomu? Hra restartovaná a přesto nic. Díky

    Už vím proč, nejdou mi dodat sobi, zbytek zvířat jde ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/4/17
    petaM2001 a myš59 tohle ocenili.
  15. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) dekorka do stonku hotová, červení motýlci v liště a tímto pro mne akce končí xD
     
  16. Boty

    Boty Magnát fóra

    Ahoj, tak mám jen tu první fotku, kvůli dekorce na růžový stonek, a ten vzácný strom mi stačí jeden :)))
    Všechny nové stromy byly nejdřív velmi nedostupné a teď jich mám i deset včetně XXL .
    Za BB jsem ráda doplňuji mutanty do úkolů :p
    Co jsem dostala z beden je fakt na pobavení např. užitečné pro farmaření tam byl náhrobní kámen z děsivých :cry: takhle jsem plakala smíchy :)))
     
  17. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    jak poznám, co z bedny sladkostí vypadlo? Jinak se přidávám k ostatním, končím po 1.fotce :-( ať se vám všem daří a krásný den!! tulen
     
    petaM2001 a myš59 tohle ocenili.
  18. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj tulen1966,
    zajdi si do inventáře s dekoracemi, otevři si "spotřební zboží" a po rozkliknutí příslušné bedny se ti ukáže, co v ní bylo.
     
    astrid888, petaM2001 a myš59 tohle ocenili.
  19. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    moc děkuji za rychlou odpověď, tulen

    p.s. díky ještě jednou, měla jsem tam desítky zvířat, nejrůznějších plodů a vůbec...to je překvápko pro deštivé ráno :)
     
  20. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    marcelina0007, já vím, motýl na mém trhu za 12000, prášek taktéž, ale mně se, prostě chce..:)) A jak psala skalárka, co kdyby jednou...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.